Landelijk EreD BV

Groningen FC
12-02
Fortuna Sittard
Cambuur Leeuwarden
12-02
PEC Zwolle
Vitesse sbv
12-02
PSV

Landelijk 2e D BV

Kozakken Boys
2-1
Treffers De
ASWH
3-1
GVVV
TEC
1-1
Katwijk

Landelijk 3e D ZA

VVOG
2-3
Barendrecht
Hoek HSV
2-0
DVS '33
DOVO
0-2
Excelsior '31
SteDoCo
2-2
VVSB
Sportlust '46
3-1
ODIN '59
GOES
1-3
Sparta Nijkerk
Harkemase Boys
1-1
Ajax afc

Landelijk HA ZA

Jodan Boys De
3-1
DHSC
Poortugaal SV
2-1
Rijnvogels FC
Scherpenzeel
2-2
Feyenoord SC
ARC
5-0
Achilles '29
Achilles Veen
1-4
Capelle

West 2 1A ZA

Honselersdijk
3-1
AFC
ZOB
0-0
Die Haghe

West 2 1B ZA

Neptunus-Schiebroek
1-0
Brielle vv
Papendrecht
1-0
Heinenoord
Terneuzense Boys
1-0
XerxesDZB

Zuid 1 1C ZA

Sliedrecht
2-0
Montfoort SV'19
Roda '46
5-0
Almkerk

West 2 2C ZA

Kagia
2-0
SVC 08

West 2 2D ZA

DCV
1-0
Sparta
Spirit
1-1
Binnenmaas FC
SVS Capelle
1-0
Pelikaan
Strijen
2-1
Deltasport

Zuid 1 2E ZA

Yerseke
2-2
VVGZ
Walcheren
2-1
Serooskerke

Zuid 1 2F ZA

Zwerver De
0-0
Wieldrecht

West 2 3A ZA

Aarlanderveen
1-2
VVSB
Sporting Leiden
1-2
CVC Reeuwijk

West 2 3B ZA

LYRA
0-0
Ariston '80
DUNO
0-2
DWO
Verburch
0-1
Monster SC

Zuid 1 3B ZA

Kogelvangers
0-1
Fendert De
WHS
3-1
Duiveland

West 2 3C ZA

Vierpolders
1-1
Rijnmond/Hoogvliet Sport
VFC
1-2
MVV '27
Botlek SC
2-2
Kethel Spaland

Zuid 1 3C ZA

VVAC
2-1
Meerkerk
Groot Ammers
1-1
Ameide
Perkouw
1-2
Lekkerkerk

West 2 3D ZA

Nieuwerkerk
4-1
SSS
Den Bommel
3-1
Rhoon
BZC/Zuiderpark
1-1
Zwervers IJVV De
Jonge Spartaan De
0-2
LMO

West 2 4D ZA

Ommoord SV
2-3
Hillegersberg

West 2 4E ZA

SEV
AFG
HPSV

West 2 4F ZA

GSC/ESDO
2-6
Erasmus
Toofan
1-1
BMT
ODB
1-5
MSV '71

West 2 4G ZA

Egelantier Boys De
5-5
PPSC
SVV
0-0
HWD

West 2 4H ZA

DRL
3-2
TransvaliaZW
Goudswaardse Boys
5-0
Piershil

West 2 4I ZA

FIOS
AFG
Herkingen '55
Abbenbroek
1-1
SNS
OHVV
8-1
Flakkee
Stellendam
2-0
NTVV
OFB
1-7
DVV '09

Oefenwedstrijden

Heerjansdam
2-1
Smitshoek
DFC
0-2
Gravendeel 's
Valken '68
12-02
Aalsmeer FC
Oud Beijerland
12-02
OVV
RVVH
2-0
Rijsoord
Maasdijk
12-02
Schipluiden VV
TAVV
12-02
BSC '68
Klundert
12-02
Steenbergen
Ammerstolse SV
3-3
Alphense Boys
Forum Sport
1-3
Vitesse Delft
DBGC
1-1
Prinsenland VV
Groote Lindt
1-1
IFC
WCR
12-02
Excelsior '20
Zinkwegse Boys
8-1
Melissant
Hellevoetsluis
7-2
Westlandia