Landelijk EreD BV

PEC Zwolle
0-0
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
27-11
Groningen FC
Willem II
27-11
Go Ahead Eagles

Landelijk 2e D BV

HHC Hardenberg
2-1
Noordwijk
GVVV
AFG
IJsselmeervogels
AFC
AFG
ASWH
Katwijk
2-0
Excelsior M
GVVV
1-0
AFC
Spakenburg
2-0
Koninklijke HFC
Sparta
3-1
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
4-1
Treffers De
Kozakken Boys
2-2
Scheveningen
Volendam FC
4-0
TEC

Landelijk 3e D ZA

GOES
AFG
Lisse FC
Barendrecht
AFG
DVS '33
VVSB
0-1
ODIN '59
Staphorst
AFG
DOVO
Sportlust '46
2-1
Hoek HSV
Excelsior '31
3-0
ACV
Harkemase Boys
2-3
Sparta Nijkerk
Ter Leede
3-1
SteDoCo
Ajax afc
3-6
VVOG

Landelijk HA ZA

ARC
AFG
Achilles '29
Spijkenisse
AFG
Scherpenzeel
Zwaluwen V
1-3
Poortugaal SV
Jodan Boys De
3-3
DUNO D
Feyenoord SC
3-1
Gravenzande FC
Rijsoord
0-6
Capelle
DHSC
3-2
Achilles Veen
Smitshoek
0-4
Rijnvogels FC

West 2 1A ZA

VELO
3-3
Forum Sport
Valken '68
3-0
Zwaluwen '30
Monnickendam
2-1
BOL
Voorschoten '97
2-3
Nootdorp
Argon
2-4
WV-HEDW

West 2 1B ZA

Terneuzense Boys
AFG
XerxesDZB
Brielle vv
AFG
Papendrecht
BVCB
0-2
RVVH
Heerjansdam
2-3
Nieuwenhoorn
Heinenoord
3-1
Neptunus-Schiebroek
SHO
2-4
Oranje Wit

Zuid 1 1C ZA

Roda '46
AFG
Almkerk
LRC
1-2
Montfoort SV'19
WNC
3-0
Breukelen FC
Nivo Sparta
1-1
SVL
GRC 14
0-3
Woudenberg
Zuidvogels
2-2
Bilt FC De
Sliedrecht
2-2
Huizen

West 2 2C ZA

Werve Te
2-0
Nispen Van
Vitesse Delft
1-0
DSO
RCL
0-2
HVC '10
DoCoS
0-4
UVS

West 2 2D ZA

Strijen
AFG
Deltasport
Binnenmaas FC
1-2
CWO
Hellevoetsluis
2-0
DCV
CION
1-1
Alexandria '66
Charlois SV
1-1
Spirit

Zuid 1 2E ZA

Heer Arendskerke 's
3-1
Oostkapelle/Domburg ST
MZC 11
1-2
NSVV
SSV '65
1-2
Bruse Boys
Arnemuiden
0-0
DBGC

Zuid 1 2F ZA

Wilhelmina '26
2-5
Woudrichem
Altena
0-0
Heukelum
SVW
4-2
Zwerver De
Roda Boys/Bommelerwaard
5-2
Arkel
Wieldrecht
1-1
GJS
Tricht
0-0
Sleeuwijk

West 2 3A ZA

Aarlanderveen
AFG
VVSB
Lugdunum
3-1
Oegstgeest
TAVV
3-3
Alphia
Oudewater
3-0
VVC FC
Blauw Zwart
2-2
Gouda
Nieuwkoop
3-1
Be Fair

West 2 3B ZA

Duindorp SV
AFG
LYRA
DWO
4-0
Loosduinen
SKILLZ Wateringse Veld SSA
2-0
Naaldwijk
Quick Steps
0-2
DSVP
Ariston '80
1-2
KMD
Schipluiden VV
1-1
DUNO

Zuid 1 3B ZA

Halsteren
AFG
NOAD '67
Kogelvangers
AFG
WHS
Tholense Boys
1-2
Krabbendijke
Duiveland
0-1
SEOLTO
Zwaluwe
0-1
Prinsenland VV
Kapelle
0-5
Fendert De
Klundert
1-0
ZSC '62

West 2 3C ZA

Botlek SC
AFG
OVV
VDL
2-2
Kethel Spaland
HBSS
3-0
Vlotbrug FC
Zuidland
1-0
GHVV '13

Zuid 1 3C ZA

Dilettant
3-1
Hardinxveld
Alblas De
4-0
VVAC
DFC
1-4
Streefkerk
Meerkerk
2-0
Alblasserdam
Dubbeldam
0-4
Schoonhoven

West 2 3D ZA

Den Bommel
AFG
Rhoon
Jonge Spartaan De
AFG
LMO
VVOR
AFG
Nieuwerkerk
Gravendeel 's
3-3
Oud Beijerland
SSS
3-3
IJsselmonde FC
Groote Lindt
1-0
Zwarte Pijl

West 2 4D ZA

TOGB
4-1
SDV
CKC
16-1
Banlieue FC
Excelsior R
4-0
Swift Boys
Groeneweg
4-1
BSC '68
Ommoord SV
1-2
Zoetermeer FC
Hillegersberg
2-1
Buytenpark SVO
NOC Kralingen
3-3
Zestienhoven

West 2 4E ZA

OLIVEO
AFG
KSD-Marine
SEV
AFG
HPSV
Semper altius
4-0
REMO
HDV
2-7
Ster De Den Haag
Graaf Willem II/VAC
6-0
RAS
DVC
0-4
Vredenburch
Haagse Hout
0-5
Celeritas

West 2 4F ZA

Wanica Star
27-11
HMSH
BMT
2-1
Maasdijk
GDA
2-0
Quintus
GSC/ESDO
4-2
Toofan
Houtwijk SV
2-5
Erasmus
PGS-VOGEL
1-4
VCS

West 2 4G ZA

Rotterdam United
27-11
Pernis vv
SVV
0-1
Victoria '04
VOB
0-0
HWD
PPSC
1-2
Excelsior '20
Blijdorp
1-2
Maense
AGE
2-0
Egelantier Boys De

West 2 4H ZA

NBSVV
0-0
DRL
Zinkwegse Boys
0-3
Hekelingen
Overmaas
2-0
GOZ
Simonshaven
1-0
SCO '63
TransvaliaZW
1-2
Bolnes
WCR
6-0
ZBVH

West 2 4I ZA

OHVV
AFG
Flakkee
Stellendam
AFG
NTVV
OFB
AFG
DVV '09
Zwartewaal
AFG
Abbenbroek
FIOS
AFG
Herkingen '55
Rockanje
3-0
Melissant
SNS
1-3
WFB