Landelijk EreD BV
Heerenveen sc
26-09
VVV Venlo
Ajax afc
26-09
Vitesse sbv
Fortuna Sittard
1-1
AZ
PEC Zwolle
4-0
Sparta BVO
Landelijk 1e D BV
NAC Breda
2-1
PSV
Landelijk 2e D BV
Koninklijke HFC
AFG
Noordwijk
TEC
3-1
Excelsior M
IJsselmeervogels
4-3
Volendam FC
ASWH
2-0
Treffers De
Rijnsburgse Boys
1-1
Scheveningen
GVVV
0-3
Spakenburg
Katwijk
2-2
Kozakken Boys
Sparta
0-1
Quick Boys
HHC Hardenberg
0-2
AFC
Landelijk 3e D ZA
GOES
AFG
Excelsior '31
Harkemase Boys
AFG
ODIN '59
Ajax afc
AFG
VVOG
Lisse FC
0-1
Sparta Nijkerk
Ter Leede
1-3
SteDoCo
DVS '33
2-2
VVSB
ACV
1-4
Hoek HSV
Sportlust '46
2-0
DOVO
Staphorst
2-3
Barendrecht
Landelijk HA ZA
Zwaluwen V
AFG
Rijnvogels FC
Poortugaal SV
3-3
Feyenoord SC
Capelle
3-1
Achilles '29
Gravenzande FC
5-0
Scherpenzeel
DUNO D
4-0
Rijsoord
Smitshoek
3-6
Achilles Veen
DHSC
5-1
Spijkenisse
Jodan Boys De
5-0
ARC
West 2 1A ZA
WV-HEDW
2-3
Valken '68
VELO
2-1
Die Haghe
Honselersdijk
3-1
Monnickendam
Argon
1-1
Nootdorp
AFC
2-1
Forum Sport
Voorschoten '97
0-1
Zwaluwen '30
ZOB
3-1
BOL
West 2 1B ZA
RVVH
AFG
Neptunus-Schiebroek
Kloetinge
AFG
Oranje Wit
Terneuzense Boys
AFG
SHO
Papendrecht
0-2
Heerjansdam
Nieuw Lekkerland
3-0
BVCB
Nieuwenhoorn
2-1
Brielle vv
Zuid 1 1C ZA
SVL
1-1
Bilt FC De
Breukelen FC
4-2
Huizen
Montfoort SV'19
1-3
Almkerk
GRC 14
2-0
Woudenberg
Zuidvogels
0-2
Nivo Sparta
Sliedrecht
3-0
LRC
WNC
2-0
Roda '46
West 2 2C ZA
Berkel
1-2
DoCoS
UVS
1-2
Vitesse Delft
SVC 08
2-1
HVC '10
Westlandia
1-2
Werve Te
DSO
3-1
Soccer Boys
West 2 2D ZA
Alexandria '66
1-1
Deltasport
Sparta
1-2
VVGZ
DCV
4-1
Hellevoetsluis
Pelikaan
1-0
Spirit
Binnenmaas FC
4-0
Charlois SV
Zuid 1 2E ZA
Oostkapelle/Domburg ST
AFG
Walcheren
Bruse Boys
AFG
DBGC
Meeuwen
AFG
SSV '65
Serooskerke
3-0
Axel FC
NSVV
3-2
MZC 11
Strijen
2-1
Heer Arendskerke 's
Arnemuiden
1-5
Yerseke
Zuid 1 2F ZA
Wilhelmina '26
AFG
Zwerver De
GJS
1-0
Drechtstreek
Altena
2-1
SVW
Woudrichem
6-0
Tricht
Roda Boys/Bommelerwaard
2-0
Sleeuwijk
EBOH
4-0
Arkel
Heukelum
1-3
Wieldrecht
West 2 3A ZA
Alphia
AFG
TAVV
Gouda
2-0
VVC FC
Oegstgeest
2-4
Lugdunum
VVSB
3-1
Aarlanderveen
DWO
2-0
Nieuwkoop
Sporting Leiden
0-1
Blauw Zwart
Be Fair
0-1
CVC Reeuwijk
West 2 3B ZA
VDL
0-1
Monster SC
LYRA
4-3
Verburch
Duindorp SV
1-2
Ariston '80
DUNO
1-3
Loosduinen
Quick Steps
2-1
KMD
DSVP
4-1
Naaldwijk
Zuid 1 3B ZA
Kapelle
AFG
Prinsenland VV
Fendert De
2-0
WHS
ZSC '62
0-2
Krabbendijke
Tholense Boys
1-1
Duiveland
Halsteren
7-0
NOAD '67
Zwaluwe
1-1
Kogelvangers
Klundert
2-0
SEOLTO
West 2 3C ZA
GHVV '13
AFG
VFC
Leonidas
1-5
DVO '32
OVV
1-2
Kethel Spaland
Rhoon
4-3
Botlek SC
Rijnmond/Hoogvliet Sport
1-3
Zuidland
Vlotbrug FC
1-4
HBSS
Zuid 1 3C ZA
Alblasserdam
3-2
Schoonhoven
Schelluinen
2-1
Streefkerk
Dilettant
1-0
Ameide
Perkouw
0-1
Meerkerk
Vuren
3-3
Alblas De
Lekkerkerk
2-1
Groot Ammers
VVAC
0-4
Hardinxveld
West 2 3D ZA
Jonge Spartaan De
AFG
Gravendeel 's
IJsselmonde FC
0-3
Groote Lindt
Oud Beijerland
2-1
LMO
Nieuwerkerk
2-0
DFC
Den Bommel
3-2
SSS
Zwervers IJVV De
2-1
VVOR
Zwarte Pijl
6-4
Dubbeldam
West 2 4D ZA
Zoetermeer FC
1-3
Graaf Willem II/VAC
REMO
4-2
HDV
HPSV
4-1
SEV
TAC '90
1-6
OLIVEO
Vredenburch
3-0
Haagse Hout
West 2 4E ZA
GSC/ESDO
3-0
Toofan
VCS
2-1
Semper altius
Erasmus
3-4
Quintus
PGS-VOGEL
6-2
RAS
BMT
2-2
Celeritas
West 2 4F ZA
GLZ/Delfshaven
1-2
Blijdorp
PPSC
3-3
HWD
Hermes-DVS
2-2
AGE
MSV '71
0-3
Victoria '04
Rotterdam United
2-2
Maense
Excelsior '20
2-2
SVV
Maasdijk
1-3
VOB
West 2 4G ZA
DRL
8-2
Bolnes
Zestienhoven
6-1
Ommoord SV
HOV / DJSCR
0-6
NOC Kralingen
CKC
8-0
Excelsior R
SDV
0-1
TOGB
Hillegersberg
5-0
Swift Boys
West 2 4H ZA
Zinkwegse Boys
0-1
TransvaliaZW
Egelantier Boys De
4-0
Goudswaardse Boys
ZBVH
3-1
SCO '63
GOZ
2-0
NBSVV
Piershil
0-0
Simonshaven
West 2 4I ZA
Melissant
0-6
WFB
OHVV
7-2
Herkingen '55
OFB
2-0
Rockanje
NTVV
2-2
Zwartewaal
Landelijk HA ZO
SJC
3-0
Purmersteijn