Landelijk EreD BV

PSV
16-10
PEC Zwolle
Feyenoord
2-2
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
3-2
Heracles Almelo
Heerenveen sc
0-2
Ajax afc
Fortuna Sittard
16-10
Cambuur Leeuwarden

Landelijk 2e D BV

Koninklijke HFC
1-1
Scheveningen
Noordwijk
2-0
Rijnsburgse Boys
HHC Hardenberg
3-3
Spakenburg
IJsselmeervogels
2-0
Sparta
TEC
16-10
Treffers De
ASWH
1-1
Quick Boys
AFC
1-3
Volendam FC
Katwijk
2-0
GVVV
Excelsior M
2-0
Kozakken Boys

Landelijk 3e D ZA

Harkemase Boys
4-2
VVSB
VVOG
1-2
Ter Leede
ACV
1-2
Sportlust '46
GOES
1-3
Excelsior '31
DOVO
0-0
DVS '33
Sparta Nijkerk
1-3
Hoek HSV
Lisse FC
0-0
Barendrecht
Ajax afc
0-3
Staphorst
ODIN '59
1-2
SteDoCo

Landelijk HA ZA

Capelle
1-0
Spijkenisse
Gravenzande FC
3-1
Achilles Veen
Rijnvogels FC
1-1
DUNO D
Scherpenzeel
1-2
Jodan Boys De
ARC
1-4
Feyenoord SC
Rijsoord
0-5
Zwaluwen V
Smitshoek
1-0
DHSC
Achilles '29
1-2
Poortugaal SV

West 2 1A ZA

WV-HEDW
7-0
Zwaluwen '30
Die Haghe
1-1
Voorschoten '97
Nootdorp
2-0
BOL
Valken '68
3-4
Monnickendam
ZOB
1-1
VELO
Argon
4-0
Honselersdijk
Forum Sport
1-2
AFC

West 2 1B ZA

Terneuzense Boys
0-0
Heerjansdam
Oranje Wit
0-1
Kloetinge
SHO
5-3
BVCB
Nieuwenhoorn
0-1
RVVH
Nieuw Lekkerland
2-0
Heinenoord
Papendrecht
3-0
Neptunus-Schiebroek
XerxesDZB
4-0
Brielle vv

Zuid 1 1C ZA

Nivo Sparta
2-1
Roda '46
GRC 14
2-3
WNC
Huizen
1-1
SVL
Woudenberg
0-4
Zuidvogels
Sliedrecht
1-0
LRC
Bilt FC De
5-1
Almkerk
Breukelen FC
1-1
Montfoort SV'19

West 2 2C ZA

DSO
3-1
Nispen Van
RCL
2-2
Westlandia
Soccer Boys
3-1
Werve Te
SVC 08
2-0
DoCoS
Kagia
0-4
Vitesse Delft
Berkel
1-1
HVC '10

West 2 2D ZA

CWO
0-0
Pelikaan
Alexandria '66
0-4
Sparta
Strijen
2-0
Hellevoetsluis
Charlois SV
1-2
SVS Capelle
Rozenburg
0-6
DCV
Spirit
2-0
Deltasport
CION
3-3
Binnenmaas FC

Zuid 1 2E ZA

Yerseke
1-1
Walcheren
DBGC
4-2
Serooskerke
Axel FC
1-1
Heer Arendskerke 's
Bruse Boys
1-3
Arnemuiden
SSV '65
1-3
MZC 11
NSVV
2-2
Oostkapelle/Domburg ST
Meeuwen
3-3
VVGZ

Zuid 1 2F ZA

Arkel
1-3
Wieldrecht
GJS
0-1
Zwerver De
Sleeuwijk
1-1
Heukelum
Roda Boys/Bommelerwaard
4-0
Wilhelmina '26
Woudrichem
0-6
EBOH
Tricht
3-3
Drechtstreek
Altena
0-0
SVW

West 2 3A ZA

Sporting Leiden
0-3
Aarlanderveen
Nieuwkoop
1-0
Lugdunum
CVC Reeuwijk
6-0
Blauw Zwart
Be Fair
1-2
Alphia
Gouda
2-0
VVC FC
TAVV
2-2
Oudewater
VVSB
1-4
Oegstgeest

West 2 3B ZA

Schipluiden VV
0-1
Verburch
SKILLZ Wateringse Veld SSA
AFG
Duindorp SV
KMD
2-1
LYRA
DUNO
3-3
Naaldwijk
DSVP
2-0
Ariston '80
Loosduinen
1-5
Monster SC
Quick Steps
5-2
DWO

Zuid 1 3B ZA

Krabbendijke
1-2
NOAD '67
Duiveland
2-2
Zwaluwe
WHS
9-0
Kapelle
ZSC '62
1-1
SEOLTO
Kogelvangers
5-1
Tholense Boys
Klundert
1-1
Halsteren
Fendert De
0-1
Prinsenland VV

West 2 3C ZA

OVV
8-0
Leonidas
Rijnmond/Hoogvliet Sport
0-1
VFC
DVO '32
16-10
Zuidland
Vierpolders
1-0
HBSS
Vlotbrug FC
1-3
Kethel Spaland
MVV '27
3-3
GHVV '13
Botlek SC
1-1
VDL

Zuid 1 3C ZA

Lekkerkerk
AFG
Streefkerk
Alblasserdam
0-0
Perkouw
Schoonhoven
1-2
Ameide
Dubbeldam
2-3
Dilettant
VVAC
0-2
Hardinxveld
Meerkerk
3-3
Alblas De
Groot Ammers
1-4
DFC

West 2 3D ZA

Zwarte Pijl
3-2
Oud Beijerland
LMO
2-2
VVOR
Gravendeel 's
2-3
SSS
Groote Lindt
1-3
Den Bommel
Nieuwerkerk
1-0
IJsselmonde FC
Jonge Spartaan De
4-3
BZC/Zuiderpark
Zwervers IJVV De
3-3
Rhoon

West 2 4D ZA

Buytenpark SVO
1-1
BSC '68
Ommoord SV
2-2
CKC
Excelsior R
0-3
Groeneweg
Zoetermeer FC
AFG
Hillegersberg
Banlieue FC
7-4
SDV
Zestienhoven
4-2
Swift Boys
NOC Kralingen
AFG
TOGB

West 2 4E ZA

Haagse Hout
1-1
Semper altius
RAS
1-1
DVC
Vredenburch
4-1
HPSV
Graaf Willem II/VAC
2-1
OLIVEO
KSD-Marine
6-1
REMO
HDV
1-2
SEV
Celeritas
8-1
Ster De Den Haag

West 2 4F ZA

BMT
0-3
GDA
MSV '71
9-0
HMSH
Toofan
2-3
Houtwijk SV
VCS
1-6
Maasdijk
GSC/ESDO
0-0
ODB
Erasmus
1-5
Quintus
PGS-VOGEL
6-0
Wanica Star

West 2 4G ZA

Egelantier Boys De
0-5
Excelsior '20
Hermes-DVS
6-1
HWD
Rotterdam United
1-3
PPSC
Victoria '04
4-1
Pernis vv
SVV
3-4
VOB
Maense
16-10
AGE

West 2 4H ZA

WCR
2-2
Goudswaardse Boys
ZBVH
0-0
GOZ
Hekelingen
4-2
Piershil
SCO '63
1-0
TransvaliaZW
Simonshaven
0-3
Zinkwegse Boys
Overmaas
7-1
NBSVV
Bolnes
1-3
DRL

West 2 4I ZA

Stellendam
2-0
SNS
Abbenbroek
0-5
WFB
Flakkee
1-1
Melissant
Herkingen '55
2-2
NTVV
DVV '09
1-1
Zwartewaal
OFB
1-6
OHVV
FIOS
4-2
Rockanje

Landelijk HA ZO

TOGB
0-0
Alphense Boys

Landelijk HB ZO

OJC Rosmalen
0-0
Nuenen

West 2 2D ZO

Wilhelmus
16-10
RKDEO