Programma en Uitslagen KNVB-Beker West II: Groep 2

Programma Districtsbeker

  • 1: Schipluiden – Melissant 6-1, Rhoon – Zwartewaal 5-1
  • 2: DHC – De Ster (17:00), Berkel – KMD 2-1
  • 3: Oud-Beijerland – IJvv de Zwervers 1-1, NBSVV – Hekelingen 2-1
  • 4: Spartaan’20 (za) – Rozenburg 1-0, RDM – WCR (za) 4-3
  • 6: GOZ – DRL (za) 3-3, NTVV – TransvaliaZW 3-1
  • 9: Flakkee – Rockanje 1-2
  • 11: Madestein – HBSS 1-1
  • 12: Gouda – Leonidas (za) 1-0, Hillegersberg – AGE-GGK (za) 3-1
  • 13: VOB – Laakkwartier 7-2
  • 15: Perkouw – SVS 2-2, Bergambacht – Lekkerkerk 1-5
  • 16: SPV’81 – Ommoord 1-5, Schoonhoven – ‘s Gravendeel 3-3
  • 17: Poortugaal (za) – FC Maense 0-3, Rijnmond HS – Zinkwegse Boys 5-1
  • 19: DVV’09 – PPSC 4-0, Vierpolders – MVV’27 3-5
  • 20: Victoria’04 (za) – SCO’63 3-0, Goudswaardse Boys – WFB 2-2
  • 22: Zestienhoven – SDV 3-0
  • 23: VVOR – WDS 5-5, Zwarte Pijl – FC Oudewater 2-3
  • 25: SVV (za) – GHVV’13 1-4, Pernis – Stellendam UITG.
  • 27: PKC’85 – SSS 0-11, Simonshaven – ZBVH 0-8
  • 28: CION – Naaldwijk 1-1, Botlek – GSC/ESDO 9-2
  • 30: Rohda’76 – Swift Boys 5-2, CVC Reeuwijk – Sparta (AV) 0-2
  • 31: SNS – SV Charlois 0-4
  • 33: Maasdijk – MSV’71 6-3, Erasmus – Excelsior M. 2 3-4
  • 34: BZC/Zuiderpark – Lombardijen 4-4, FIOS – LMO
  • 36: Dilettant – Woubrugge 10-2, Rijnstreek – Zwammerdam 2-8
  • 38: Abbenbroek – Herkingen’55 5-1
  • 40: Hermandad – RVVH 2 1-10, Excelsior R. – Bolnes 3-2
  • 41: Gouderak – Steeds Hooger 2-1, Moordrecht – DHZ 3-0
  • 42: MMO – CKC 0-1, Floreant – Stolwijk 2-3
  • 43: Altior – Hillegersberg (zo) 4-4 , WVC – Bodegraven 2-2
  • 45: WIK – De Ster 0-5, ASC – BZC/Zuiderpark 3-2
  • 46: Maasstad Tediro – SEP 4-3, COAL – Ammerstol 1-1
  • 47: Haastrecht – Kickers’69 3-4, Slikkerveer – ASW 2-3
  • 49: AGE-GGK – DHL 3-0, ONA – Victoria’04 (za) 2-0
  • 51: Blijdorp – HMC 1-1, Delfia – Full Speed 3-2
  • 52: HWD – TOGB 2, Meeuwenplaat – Oliveo 1-1
  • 54: Besiktas – Alphen 2-5, Pretoria – NOCKralingen 2-6
  • 55: Wanica Star – Taurus, VCS – JHR (zo)
  • 57: FC Blankenburg – Westlandia 2 0-21
  • 58: Nicolaas Boys – VEP 1-0
  • 60: HermesDVS – HOV/DJSCR 4-2, SVV (zo) – Kethel Spaland (zo)2-0

Uitslagen Districtsbeker

  • 1: Zwartewaal – Schipluiden 0-6 23/8: Zwartewaal – Melissant 0-3, Rhoon – Schipluiden 2-1
  • 2: KMD – DHC (za) 7-0, De Ster – Berkel 0-10, 23/8: KMD – De Ster 14-0, Berkel – DHC (za) 12-1
  • 3: IJvv de Zwervers – NBSVV 5-1, 23/8: Hekelingen – IJvv de Zwervers, NBSVV – Oud-Beijerland 2-1
  • 4: WCR (za) – Spartaan’20 (za) 2-2, Rozenburg – RDM 6-1, 23/8: WCR (za) – Rozenburg 3-1, RDM – Spartaan’20 3-3
  • 6: TransvaliaZW – GOZ 2-5, DRL – NTVV 3-1, 23/8: TransvaliaZW – DRL (za) 1-3, NTVV – GOZ 4-1
  • 9: DJS – Flakkee 3-2,, 23/8: DJS – Rockanje 4-2
  • 11: DVO’32 – SV Madestein 7-0, HBSS- Loosduinen 1-3, 23/8: DVO’32 – HBSS 2-1, Loosduinen – SV Madestein 5-1
  • 12: AGE-GGK (za) – Gouda 1-5, Leonidas (za) – Hillegersberg (zo) 2-0, 23/8: AGE-GGK – Leonidas 0-1, Hillegersberg – Gouda 2-5
  • 13: Laakkwartier vrij, Ariston’80 – VOB., 23/8: Laakkwartier – Ariston’80 1-3
  • 15: Lekkerkerk – Perkouw 4-6, SVS – Bergambacht 1-0, 23/8: Lekkerkerk – SVS 0-2, Bergambacht – Perkouw 2-2
  • 16: ’s Gravendeel – SPV’81 2-2, Ommoord – Schoonhoven 2-2, 23/8: ‘s Gravendeel – Ommoord 8-1, Schoonhoven – SPV’81 BNO
  • 17: Zinkwegse Boys- Poortugaal (za) 3-6, FC Maense – Rijnmond HS. 2-5, 23/8: Zinkwegse Boys – Maense 1-2, Rijnmond HS – Poortugaal 6-2
  • 19: MVV’27 – DVV’09 3-0, PPSC – Vierpolders 2-0, 23/8: MVV’27 – PPSC 5-1, Vierpolders – DVV’09 4-4
  • 20: WFB – Victoria’04 2-0, SCO’63 – Goudswaardse Boys 3-2 , 23/8: WFB – SCO’63 2-2, Goudswaardse Boys – Victoria’04 2-3
  • 22: SDV – GLZ/Delfshaven (za) GSU, Egelantier Boys – Zestienhoven 1-4, 23/8: SDV – Egelantier Boys, Zestienhoven – GLZ/Delfshaven
  • 23: FC Oudewater – VVOR 3-1, WDS – Zwarte Pijl 5-1, 23/8: FC Oudewater – WDS 0-4, Zwarte Pijl – VVOR 1-1
  • 25: Stellendam – SVV (za) 1-1, GHVV’13 – Pernis 6-4, 23/8: Stellendam – GHVV’13 1-3, Pernis – SVV (za) 4-0
  • 27: ZBVH – PKC’85 6-1, SSS – Simonshaven 8-0, 23/8: ZBVH – SSS 0-3, Simonshaven – PKC’85 2-4
  • 28: GSC ESDO – CION 2-4, Naaldwijk – Botlek 0-2, 23/8: GSC ESDO – Naaldwijk 6-3, Botlek – CION 4-2
  • 30: Sparta AV – Rohda’76 5-0, Swift Boys – CVC Reeuwijk 1-8, 23/8: Sparta AV – Swift Boys 2-1, CVC Reeuwijk – Rohda’76 2-3
  • 31: SV Charlois (za) – Overmaas 10-1, SNS vrij, 23/8: SNS – Overmaas
  • 33: Excelsior M. 2 – Maasdijk 3-0, MSV’71 – Erasmus 2-4, 23/8: Excelsior M. 2 – MSV’71 6-0, Erasmus – Maasdijk 4-1
  • 34: LMO – BZC/Zuiderpark (za) 1-0, Lombardijen – FIOS 3-2, 23/8:LMO – Lombardijen 7-2, FIOS – BZC/Zuiderpark (za)
  • 36: Zwammerdam – Dilettant BNO, Woubrugge – Rijnstreek 8-1, 23/8: Zwammerdam – Woubrugge 4-2, Rijnstreek – Dilettant 1-7
  • 38: Herkingen’55 vrij, FC Vlotbrug – Abbenbroek 0-0, 23/8: Herkingen’55 – FC Vlotbrug 1-3.
  • 40: Bolnes – Hermandad 5-3, RVVH 2 – Excelsior R. 2-1, 23/8: Bolnes – RVVH 2 2-1, Excelsior R. – Hermandad
  • 41: DHZ – Gouderak 2-1, Steeds Hooger – Moordrecht AFG., 23/8: DHZ – Steeds Hooger 4-1, Moordrecht – Gouderak
  • 42: Stolwijk – MMO 6-4, CKC – Floreant 7-0, 23/8: Stolwijk – CKC 3-4, Floreant (zo) – MMO 8-1
  • 43: Bodegraven – Altior 2-3, Hillegersberg (za) – WVC AFG., 23/8: Bodegraven – Hillegersberg, WVC – Altior
  • 45: BZC/Zuiderpark (zo) – WIK 3-2, De Ster – ASC AFG., 23/8: BZC/Zuiderpark – De Ster, ASC – WIK 1-3
  • 46: Ammerstol – Maasstad Tediro 3-8, SEP – COAL 2-3, 23/8: Ammerstol – SEP 2-2, COAL – Maasstad Tediro 2-2
  • 47: ASW – Haastrecht 2-3, Kickers’69 – Slikkerveer AFG., 23/8: ASW – Kickers’69 1-0, Slikkerveer – Haastrecht 3-1
  • 49: Victoria’04 (zo) – AGE-GGK (zo) 0-2, DHL – ONA AFG., 23/8: Victoria’04 (zo) – DHL 4-3, ONA – AGE-GGK 3-1
  • 51: Full Speed – Blijdorp AFG., HMC – Delftia AFG., 23/8: Full Speed – HMC, Delfia – Blijdorp
  • 52: Oliveo – HWD 4-0, TOGB 2 – Meeuwenplaat 1-3, 23/8: OLIVEO – TOGB 2 3-0, Meeuwenplaat – HWD
  • 54: NOCKralingen – Besiktas 4-0, Alphen – Pretoria 2-1, 23/8: NOCKralingen – Alphen, Pretoria – Besiktas 5-1
  • 55: JHR (zo) – Wanica Star 1-4, Taurus – VCS 0-1, 23/8: JHR (zo) – Taurus 0-2, VCS – Wanica Star 4-1
  • 57: Westlandia 2 (zo) – WCR (zo) 2-1, FC Blankenburg vrij, 23/8: Blankenburg – WCR
  • 58: VEP vrij, Cabauw – Nicolaas Boys 2-3, 23/8: VEP – Cabauw
  • 60: SVV (zo) – HermesDVS 2-2, HOV/DJSCR – Kethel Spaland (zo) 2-2, 23/8: SVV (zo) – HOV/DJSCR 5-1, Kethel Spaland – HermesDVS 7-4

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.