Programma en Uitslagen KNVB-Beker West II & Zuid 1: Groep 1

Programma 27/28 augustus

  • 24: ARC – DoCoS 2-0
  • 26: TOGB – RKDEO 0-4, Nootdorp – DSO 2-0
  • 28: Olympia – Wilhelmus 3-3
  • 30: DONK – GDA 2-0, FC ‘s Gravenzande – HVC’10 5-2
  • 32: Kethel Spaland (za) – Concordia 2-1, Leonidas – GLZ/Delfshaven 7-0
  • 33: Vitesse Delft – LYRA 1-0, Wippolder – Den Hoorn 2-1
  • 34: Delft – Excelsior’20 3-0, CWO – Neptunus-Schiebroek 0-3
  • 35: VOC – XerxesDZB (zo) 2-0, BVCB – Soccer Boys 3-3
  • 36: Nieuwerkerk – Groeneweg 1-4, Alexandria’66 – XerxesDZB (za) 2-3
  • 37: Antibarbari – DCV 2-3, Nieuw Lekkerland – CVV Zwervers 1-2
  • 38: Oostkapelle – VDL 2-5, Piershil – VFC 3-1
  • 39: Heerjansdam – Oude Maas 0-1, Kocatepe – DRL 1-3
  • 40: Brielle – Nieuwenhoorn 1-0, OVV – Serooskerke 1-0
  • 41: FC Axel – NSVV 1-2, SC Kruisland – Heinenoord 3-1
  • 42: Den Bommel – SC Feyenoord 0-4, SV Charlois – Poortugaal 0-3
  • 43: OHVV – De Meeuwen 0-7, Zuidland – Hellevoetsluis 4-3
  • 45: Pelikaan – DBGC 2-2, Rijsoord – Spartaan’20 (zo) 1-2
  • 46: Strijen – SSV’65 3-1, SHO – Rood Wit W. 2-4
  • 47: Papendrecht – Hardinxveld 0-3, Oranje Wit – Dubbeldam 1-2
  • 48: Heukelum – Bruse Boys 1-3, Alblasserdam – VVGZ 1-3
  • 50: SV Meerkerk – Spirit 1-1, LRC – Unitas (zo) 1-1
  • 52: FC Binnenmaas – Zaamslag 6-2
  • 53: JEKA – Nieuwdorp 0-2, GJS – Baronie 0-3
  • Vrijgestelde regioploegen: RVVH, Spijkenisse – Jodan Boys, Zwaluwen, DHC, Smitshoek.

Uitslagen Districtsbeker

  • 25: DoCoS – RVC’33 8-1, RVC’33 – ARC 0-2
  • 27: DSO – TOGB 3-0, RKDEO – Nootdorp 0-2, DSO – RKDEO 2-1, Nootdorp – TOGB 2-2
  • 28: Wilhelmus – Be Fair 5-0, Deltasport – Olympia  2-0,Wilhelmus – Deltasport, Olympia – Be Fair 9-0
  • 30: HVC’10 – DONK 2-1, GDA – FC ’s Gravenzande 0-2, HVC’10 – GDA 3-0, FC ‘s Gravenzande – DONK 2-0
  • 32: Concordia – Leonidas (zo) GST, GLZ/Delfshaven – Concordia 1-3, Leonidas (zo) – Kethel Spaland (za) 2-0
  • 33: Den Hoorn – Vitesse Delft 3-3, LYRA – Wippolder 6-2,Den Hoorn – LYRA, Wippolder – Vitesse Delft
  • 34: Neptunus Schiebroek – Delft 2-2, Excelsior’20 – CWO  3-3,Neptunus Schiebroek – Excelsior’20 4-3, CWO – Delft 5-1
  • 35: Soccer Boys – VOC 0-3, XerxesDZB (zo) – BVCB 0-3 Soccer Boys – XerxesDZB (zo), BVCB – VOC 4-1
  • 36: XerxesDZB (za) – Nieuwerkerk 2-1, Groeneweg – Alexandria’66 3-3, XerxesDZB (za) – Groeneweg 3-2, Alexandria’66 – Nieuwerkerk 0-3
  • 37: CVV Zwervers – Antibarbari 3-1, DCV – Nieuw Lekkerland 2-2, CVV Zwervers – DCV, Nieuw Lekkerland – Antibarbari 3-0
  • 38: VFC – Oostkapelle 4-0, VDL – Piershil 3-0, VFC – VDL 0-5, Piershil – Oostkapelle 3-3
  • 39: DRL (zo) – Heerjansdam 4-1, Oude Maas – Kocatepe 3-1,DRL (zo) – Oude Maas 2-1, Kocatepe – Heerjansdam 4-3
  • 40: Serooskerke – Brielle 0-1, Nieuwenhoorn – OVV 3-0, Serooskerke – Nieuwenhoorn 0-1, OVV – Brielle 0-7
  • 41: Heinenoord – FC Axel 6-1, NSVV – SC Kruisland 2-2 23/8: Heinenoord – NSVV 5-0, Kruisland – FC Axel 5-1
  • 42: Poortugaal (zo) – Den Bommel 2-0, SC Feyenoord – SV Charlois (zo) 3-0, Poortugaal – SC Feyenoord 1-1, SV Charlois – Den Bommel 1-2
  • 43: Hellevoetsluis – OHVV 6-1, De Meeuwen – Zuidland 1-3, Hellevoetsluis – De Meeuwen 3-0, Zuidland – OHVV 2-3
  • 45: DBGC – Rijsoord 1-3, Spartaan’20 (zo) – Pelikaan  0-2, Rijsoord – Pelikaan 5-4, Spartaan’20 – DBGC 4-5
  • 46: SSV’65 – SHO 1-3, Rood Wit W – Strijen 2-4, SSV’65 – Rood Wit W. 3-2, Strijen – SHO 0-0
  • 47: Dubbeldam (zo) – Papendrecht 0-1, Hardinxveld – Oranje Wit 0-3, Dubbeldam – Hardinxveld 2-2, Oranje Wit – Papendrecht 3-3
  • 48: Bruse Boys – Alblasserdam 3-0, VVGZ – Heukelum 2-3,  Bruse Boys – VVGZ 1-3, Heukelum – Alblasserdam 2-1
  • 50: Unitas – SV Meerkerk 3-2, Spirit – LRC Leerdam 0-2, Unitas – Spirit 3-1, LRC – Meerkerk 4-0
  • 52: Moerse Boys – FC Binnenmaas  1-1, FC Binnenmaas – Zundert 1-1, Zaamslag – Moerse Boys 1-4
  • 53: Nieuwdorp – GJS 0-3, Baronie – JEKA 9-0, JEKA – GJS 4-3, Nieuwdorp – Baronie 0-7
  • Vrijgestelde regioploegen: Haaglandia, RVVH, Spijkenisse – Jodan Boys, Zwaluwen, DHC, Smitshoek.

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.