Overschrijvingen zondagvoetbal

VoetbalRotterdam.nl houdt elk seizoen de overschrijvingen bij. Onderstaand een overzicht van de overschrijvingen van het zondagvoetbal. Heeft u een aanvulling of mist u een overschrijving, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.

Zondagvoetbal

AGE-GGK

  • KOMEN: Mehmet Sayilgan (GLZDelfshaven), Saud Zahir (HWD), Abdel Ben Abed (HWD), Nan Trung Pung (Nieuwerkerk), Eden Trinidad (TransvaliaZW) – Elisio Simoes (Leonidas), Franklin Janga (XerxesDZB zo), Ismael Farissi (GLZDelfshaven), Hamza Amghar (HWD), Kevin de Graaf (HWD), Dylan de Graaf (HWD), Yassin el Mardi (HWD), Jeffrey Maat (HOVDJSCR), Sihan Erdogan (Overmaas), Nathan Mendes Semedo (Swift Boys), Ramza Tatari (16-Hoven), Karolis Radzevicius (HWD) .
  • GAAN: Jochem Greweldinger (stopt), Mark Bruijnen (stopt), Gilmar Pisas (Pretoria), Alex de Gouveia (Pretoria)

Ammerstol

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Gerben Ruissen (Schoonhoven), Robin van Elteren (Schoonhoven), Charley van der Stok (Brederodes).

Antibarbari

  • KOMEN: Sergio Kirienko Panea (Leonidas), Ramses de Leeuw (VOC), Robin Ringelenberg (SHO), Bram de Vos (Dongen), Lars van Alten (DSS), Daniel Smits (Bergeijk), Sander Vriezekolk (Walcheren), Erik van Arendonk (NSVV)
  • GAAN: Nick Glaser (lager elftal), Sander Pelser (stopt)

Besiktas

  • KOMEN:
  • GAAN:

Blijdorp

  • KOMEN:
  • GAAN:

BZC/Zuiderpark

  • KOMEN:
  • GAAN:

Cabauw

  • KOMEN: Osman Aslan (RKDVC), Soufiane Benaouda (Unitas)
  • GAAN: niemand

Charlois

  • KOMEN: Pascal van Meenen (DHZ), Joy Krind (sc Feyenoord), Ocnes Larbi (DHZ), Ferhat Ekici (Excelsior ‘20), Valdo Costa (Kethel Spaland), Enrico Wezer (DRL), Chevero Ceder (Slikkerveer), Wahid Sahebzadeh (Slikkerveer) en Gloire Kabongo (DHZ), Boudal (DRL), El Hassani (DHZ), El Hachouchi (IJvv de Zwervers), G.S. Wezer (CWO), Jeffrey Rosaria (WCR), Azzeddine Azzaoui (HOV/DSJCR)
  • GAAN: Arne Willy Doorewaard (stopt), Jack Punselie (DRL), Fransico Almeida (stopt)

CKC

  • KOMEN: Ferry Hagendijk (Feyenoord), Nick Rering (Excelsior), Rashid Genoveva (A’66)
  • GAAN: Mark de Borst (DCV), Fievel Meijer (DCV), Ian Luthart (DCV)

COAL

  • KOMEN: Eren Yilmaz (Slikkerveer), Leutrim Hoxhaj (Egl.Boys), Almir Murati (Egl.Boys), Tolga Tuncer (Besiktas), Jasmin Hrnjic (Egl. Boys), Peter Eshuis (Transvalia/ZW), Isuf Muziljaj (Egl.Boys), Herdry Chartre (NOC/Kralingen), Abetoy Noussayr (DHZ), Fouad Aflir (DHZ), Amir Milic (Egl.Boys), Qazi Gecmen (Heerjansdam) en Quney Bozleir (Kethel Spaland).
  • GAAN: Albertson Matheu (JHR)

CVV Zwervers

  • KOMEN: Celsius Grant (XerxesDZB), Rowan Zechiel (GLZ/Delfshaven), Doekje Moreno (Alexandria’66), Djensley Akhurst (Poortugaal), Barry Hotting (Oude Maas), Dino Thielman (Alexandria’66)
  • GAAN: Jermay de Nijs (Zwaluwen), Ben de Vries (Zwaluwen), Johnny dos Santos (TOGB).

DHZ

  • KOMEN:
  • GAAN:

DONK

  • KOMEN: Houdaifa el Harti (Gouda), Mohammed Saddiki (sv Gouda), Georgios Petridis (Jodan Boys), Brian Ouwerkerk (geen club)
  • GAAN: Gregory Smeenk (Jodan Boys), Mustafa Yalou (ONA), Mo Kaddouri (Olympia)

DRL

  • KOMEN:
  • GAAN:

Dubbeldam

  • KOMEN: Ricardo van Yperen (EBOH), Zouhair el Yaakoubi (OMC), Jeffrey Biliosa (Alblasserdam).
  • GAAN: Annre van Weerden (stopt), Rob Kanters (stopt).

Emma

  • KOMEN: Joey Gooshouwer (Dubbeldam), Loewll Berends (Oranje Wit), Hermon Yoseph (Oranje Wit), Yzarius Trouwloon (Oranje wit), Colin van der Gijp (SSW), Louis Holzken (SSW), Ozakn Dagci (Kocatepe), Darren Ragboer (RCD).
  • GAAN: Thomas Vigelius (RCD), Mithell Meijdam (RCD).

Excelsior’20

  • KOMEN: Leon Roozen (HBSS), Dave Roozen (Kethel Spaland za), Cees Janse (Kethel Spaland za), Ugur Sencer (SVV), Fikret Yilmaz (SVDPW), Lorenzo Loef (Excelsior Maassluis), Max Boensma (Kethel Spaland zo), Gio Sahadataly (Excelsior Maassluis), Cihan Demirci (GLZ Delfshaven), Abdurrahman Yildiz (LYRA), Danny Pinheiro da Graca (Pernis)
  • GAAN: Ferhat Ekici (sv Charlois), Anil Yilmaz (Kethel Spaland), Umut Deniz (Besiktas), Jermaine Dortalina (FIOS)

Floreant

  • KOMEN:
  • GAAN:

Gouderak

  • KOMEN:
  • GAAN:

GLZ/Delfshaven

  • KOMEN:
  • GAAN:

Groeneweg

  • KOMEN:
  • GAAN:

Haastrecht

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Tim Mijderwijk (Jodan Boys), Arjan de Jong (lager elftal), Mark Koorevaar (WDS), Stijn de Wit (studiestage Mexico), Lucas Teunissen

HermesDVS

  • KOMEN:
  • GAAN:

Hillegersberg

  • KOMEN: Bas van de Bulk (SVV), Paul Hoogervorst (Leonidas), Michael Hofman (Leonidas), Cris Rinia (Simonshaven), Rachid Hammach (HOVDJSCR), El Houcine Hammach, (HOVDJSCR), Fred Wuister (SVV).
  • GAAN: Alex Semedo (Zuidland), Fabian Bremer (XerxesDZB), Virgil Bremer (XerxesDZB)

HOV/DJSCR

  • KOMEN: Driss Boutahar (DHZ), Josimar Lucas (Maense), Helder Azancoth-Gomes (Maense), David Azancoth (Maense), Jouad Morabit (UVS), Bilal Amraoui (PFC), Ilias Amraoui (Leonidas), Abdoe Attalki (Kethel Spaland), Luca Zocaro (NOCKralingen), Marcos de Souza (Leonidas), Allal Aadouti (HWD), Michael Abraha (Swift Boys), Ouail Berbia (HWD), Said Chahid (HWD), Moncef el Hamri (HWD), Omar Rami (Steeds Hooger), Younes Douhdouh (VVOR), Rachid el Zohri (Steeds Hooger), Murat Bouaouiouich (HWD), Samir Yaaqobi (HWD), Taouafik Yaaqobi (Steeds Hooger).
  • GAAN:

HWD

  • KOMEN: O.Abraymi (Spartaan’20), M.Aissati (CWO), B.el Ajjouri (DHZ), M. El Allouchi (nieuw) A.Amarzguoui (Leonidas), A.Azarkan (nieuw), Y.Azarkan (nieuw), N.Azaroiali (Overmaas), J.Azzaoui (Swift Boys), R.Badloe (nieuw), A. Ben Hadou (nieuw), M.Borgia (CION), G.Boumann (BZC/Zuiderpark), M.v.d. Bulk (TOGB), B.Cheung (nieuw), D.Dompig (Oude Maas), M.Gomes Sanches (nieuw), H.Haddou Ou Issa (nieuw), M.el Hadioui (nieuw),H. El Hammouchi (HOV/DJSCR), A. El Idrioui (Soccer Boys), D.Kapli (GLZ), F.Kasmi (Steeds Hooger), M. Kesrioui (Voorwaarts), K.el Khalifi (HOV/DJSCR), A.Lopes D’Almeida (Maense), TManuela (Oosterhout), K.el Massoudi (DHZ), J.Monteiro Mauricio (nieuw), B.Ozcan (SVV), F.Oilad Adj Amar (Steeds Hooger), H.Ozer (nieuw), A.Refos (nieuw), F. Dos Santos Soares (nieuw), A.Tanouti (HOV/DJSCR), B.Terbeek (Maasstad Tediro), D.Tjon a Kon (VOB), A.Viera Mendes Texeira (PFC), B.Ozcan (SVV) D.Hoogerwaard (A-jeugd), B. Bolat (A-jeugd), M.Tahtah (A-jeugd).
  • GAAN: A.Aaddouti (HOV/DJSCR), H. Amghar (AGE), R.Belabed (AGE), O. Berbia (HOV/DJSCR), I. Bernardo Rosario Monteiro (TransvaliaZW), A. Bostanci (SVB Besiktas), M. Bouaouiouich (HOV/DJSCR), M.el Hamri (HOV/DJSCR), D. De Graaf (AGE), K. De Graaf (AGE), A. Islam (GLZ), S. Lugtmeijer (HBSS), Y. El Mardi (AGE), P. Medina (HBSS), C. Outtalab (GLZ), K. Radzevicius (AGE), J. Van Ree (Oude Maas), G. Dos Santos (VOB), V. Tapessur (Zwarte Pijl), S. Yaagobi (HOV/DJSCR), S. Zahir (AGE).

IFC

  • KOMEN: Cahyo Maria (Nieuwerkerk), Mimoun el Kadi (Nieuwerkerk), Marc Gorges (IFC-za), Martijn Groeneveld (IFC-za), Brian Berends (Rijsoord), Jeffrey Gooshouwer (GSC/ODS)
  • GAAN: Patrick Sluimers (stopt), Sven Post (Fc Binnenmaas), Mike van Dongen (Slikkerveer), Maarten Broos (Oranje Wit), Murat Degemenci (VELO).

JHR

  • KOMEN:
  • GAAN:

Kethel Spaland

  • KOMEN:
  • GAAN:

Kocatepe

  • KOMEN:
  • GAAN:

Leonidas

  • KOMEN: Joao Almeida (DRL), Faisel Mellah (DRL), Amir Alisic (Magreb’90), Zakaria Amrani (Magreb’90), Lorenzo Cairo (Magreb’90), Stevie de Brito (PFC), Rayvano Faasse (Alexandria’66), Veysel Ayhan (GLZDelfshaven), Florian Racaj (Spakenburg), Adnan Alisic (GVVV), David Graham (Ballymena United / Noord Ierland), Scott Hamilton (Malaga CF / Spanje), Assad el Harti (Nieuwerkerk), Anthonio Thomas (DSO) en Jazzley John (CS Ineu / Roemenië).
  • GAAN: Ian de Jager (FC Dordrecht), Sandin Avdic (Capelle), Nigel van Engel (Alexandria’66) en Claudio Barros (Haaglandia).

Maasstad Tediro

  • KOMEN:
  • GAAN:

Meeuwenplaat

  • KOMEN:
  • GAAN:

Moordrecht

  • KOMEN:
  • GAAN:

Nieuwerkerk

  • KOMEN:
  • GAAN:

NOCKralingen

  • KOMEN: Jay Eyra (Haastrecht), Beytulah Durmus (Nieuwerkerk), Jhon Valdes Escudero (Hillegersberg), Tarik Tatah (Blijdorp), Abdel Hadj (Blijdorp), Hardo Kloppert (Leonidas), Brian Siem (SVV), Jack Geurtsen (Delft), Fouad al Bouayadi (HOV/DJSCR), Kevin dos Santos Almeida (Maense), Elroy Varela Tavares (Zestienhoven), Shaquille Wasiman (cvv Zwervers), Mohammed Salah (Spartaan20)
  • GAAN:’Ricardo Smulders (Maasstad Tediro)

OHVV

  • KOMEN: Raoul Kallendorf (TOGB), Dane oost (TOGB), Saul Oost (Spijkenisse), Dylan Biesheuvel (Nieuwenhoorn), Youri Bal (Nieuwenhoorn), Sylvester Bal (Nieuwenhoorn), Brian van Dam (PFC), Stanley Muth (IJvv de Zwervers).
  • GAAN: Raymond Berkman (SCO’63), Michiel Tange (stopt), Ramon van der Bie (Zuidland), Johan van der Ham (stopt).

OMC

  • KOMEN:
  • GAAN:

ONA

  • KOMEN: Jaouad Essanousi (Olympia), Soufian Chairi (Olympia).
  • GAAN: Chris Langeveld (stopt)

OVV

  • KOMEN:
  • GAAN:

Poortugaal

  • KOMEN: Berkan Bayraktar (PFC), Nailey Girigorie (CWO), Juliën Gret (Botlek), Steve Kot (PFC), Eralfelino Lopez (Kethel Spaland).
  • GAAN: Djensley Arkhurst (cvv Zwervers), Kadir Görer (Kocatepe), Uegene Ignatia (Spartaan ’20), Chris Promes (Rijsoord)

Pretoria

  • KOMEN:
  • GAAN:

RCD

  • KOMEN: Mitch Bos (Papendrecht), Thomas Vigelius (Emma), Mithcell Meijdam (Emma), Kevin Steensma (SC Amstelwijck), Dennis Sleiffer (Oranje Wit), Jim van der Linden (Oranje Wit), Simon Brand (OMC), Danny Jongeneel (FC Dordrecht).
  • GAAN: Pim Versluis (EBOH).

RVC’33

  • KOMEN:
  • GAAN:

Slikkerveer

  • KOMEN: Mike van Dongen (IFC), Cas Leenders (Oude Maas), Raymond Smit (Rijsoord), Rick Drenth (Rijsoord)
  • GAAN: Niemand

Spartaan’20

  • KOMEN: Ismael Aghzanay (Leonidas), Redouan el Aiboudi (Heerjansdam), Khalid el Bouyakoubi (Westlandia), Nuri Cetin (DCV), Soufyan Charraoui (CVV Zwervers), Marlow da la Cruz (Slikkerveer), Khalid Guermat (XerxesDZB), Jounes Hannati (Leonidas), Uegene Ignacia (Poortugaal), Delano Ignatia (sc Feyenoord), Mehmet Kar (SCO’63), Angelo Semil (BZCZuiderpark), Viko Senchi (Lombardijen), Howard Nedd (Vitesse Delft).
  • GAAN: 

Steeds Hooger

  • KOMEN: Michael Loome (Aeolus), Dhiya Rahmoune (Aeolus), Sjaak Bruins (Aeolus), Patrick van ‘t Wout (Alexandria’66), Martijn Scheltes (asv Dronten), Jorik Quint (Drachtster Boys), Wesley Zwammerdam (Hillegersberg), Michael Smit Schouten (Hillegersberg), Dyon    Wolders (Hillegersberg), Patricio de Boom (Hillegersberg), Stefan van Campenhout (Hillegersberg), Chawfung Cheung (Hillegersberg), Kevin de Haan (Hillegersberg), Rodney Spierings (Hillegersberg), Jean Paul Wolfs (HOVDJSCR), Stefan Derkx (HOVDJSCR), Raymond Potuyt (Ketel Spaland), Glenn Lagerwaard (Ommoord), Kevin Ketting (Ommoord), Rembrand Taapken (Ommoord), Timo Kooijman (Ommoord), Bryan Ketting (Ommoord), Barry Heezen (Poortugaal), Roy Bruin (Swift Boys), Remy van de Velde (Swift Boys), Patriek Derkx (XerxesDZB).
  • GAAN: Ibrahim al Samaraie (Pretoria), Khalid Ettabachi (HOVDJSCR), Omar Zaroual (HOVDJSCR), Rachid el Zohri (HOVDJSCR), Haikel Khefifi (HOVDJSCR), Najmi El Ouahhabi (HOVDJSCR), Taoufik Yaaqobi (HOVDJSCR), Omar Rami (HOVDJSCR), Fouad Oid Amar (HWD), Fouad Kasmi (HWD), Miloud Lekfif (GLZDelfshaven), Benachir Esghir (Gestopt).

SSW

  • KOMEN:
  • GAAN:

Stolwijk

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Frank Hoogendoorn (stopt), Rick Kamhoot (FC Perkouw)

SVV

  • KOMEN: Dennis Thienpondt (HBSS), Stephan van Waas (Capelle), Dick Tijdeman (DRL), Lesley van Waas (Capelle), Wesley Schouten (Meeuwenplaat), Ilya Tiren (Brielle)
  • GAAN:
TOGB
  • KOMEN: Huub van Heijningen (VOC), Harmon Hagary (XerxesDZB), Johnny Dos Santos (CVV Zwervers), Javier Brouwer (Heinenoord)
  • GAAN:
Unitas
  • GAAN:Esey Kiflom Tsegay (Stedoco), Onur Ulusan (‘t Zand), Richard Yeboah (Barendrecht), Maxim Kivaka Unitas Zaterdag), Nassredine El Kalkhi (Unitas Zaterdag), Achraf Chentouf (VVGZ), Pascal van Delden ( Stedoco), Ennis Ulusan ( Achilles Veen), Jaimy van der Meer (FC Lienden), Fabian van Horssen (Stedoco), Jasper Campfens  (Achilles Veen), Guido Van Sand (België).
  • KOMEN: Yohannes Tilahun Tefera (SVW), Yosief Ghide Habtetsion   (SVW), Daniël Alexander Walu  (SVW), Adem Kahraman  (Unitas Zaterdag), Soufian Benaoudi (Cabauw), Jan Dijkmans (VDZ Arnhem), Davey Mehl   (Unitas Zaterdag), Tuncay Arslan (naar Technische Staf Unitas Zondag).

VFC

  • KOMEN: Nick Versteege (Poortugaal), Victor Lisa (Moldavie),
  • GAAN: Tim Gudde (Zwaluwen), Tim Stad (stopt), Raymon van Willegen (stopt)

Victoria’04

  • KOMEN: Armando Davids (Blijdorp), David Nunez (Vlotbrug), Randell Pedro (VFC), Mick Hoefnagel (CWO), Nick de Jonge (Victoria’04), Ismael Patir (Besiktas), Danrick Isabella (CION), Jairo Soarez (Blijdorp), Benny Manuel Neves (JHR)
  • GAAN: Ivo Waardenburg (stopt), Meron Afworky (stopt), Patrick Schoof (stopt), Stefan Voogt (stopt), Ricardo Diepstraten(stopt), Fouad el Khalifi (stopt), Roy Griep (Kethel Spaland za), Jamal Mohammed (onbekend)

VOC

  • KOMEN: 
  • GAAN: 

WCR

  • KOMEN: Jeffrey van Veen (Oude Maas), Kevin van Veen (Oude Maas), Kishen Soochit (‘s Gravendeel), Gio Delgado (XerxesDZB), Chemano Cruden (DRL), Jeremy van der Ent (Simonshaven), Artur Movsesjan (Meeuwenplaat).
  • GAAN: Leandro Cardoso (Maasstad Tediro), Guilliano Medar (Zwarte Pijl), Wesley Ouwerkerk (Poortugaal), Mike Correira (Maastad Tediro), Carlo Voogd (Oude Maas).

XerxesDZB

  • KOMEN:
  • GAAN: