Overschrijvingen zondagvoetbal 2014/2015

Zondag Topklasse

Leonidas Komen: Roy Rondeltap (Sparta BVO), Sergio Kirienko Panea (Kitchee FC / Hong Kong), Diego Liefden (Jodan Boys), Mike Navajas Sanchez (XerxesDZB zat), Chris Rodgers (Larne FC / Noord-Ierland), Donny van der Dussen (RKAVV), Franck Seuguep Tchuisseu (Dauala Athletic Club / Kameroen), Nick Slotboom (ASWH), Olaf van der Sande (Sparta BVO), Desko Destanovic (ADO Den Haag BVO), Carlos Ramos Silva (USV Bornem / België), Joey Anker (ESTO), Michael Advokaat (Santa Barbara College / USA), Fred Wuister (SVV), Yassin Belghar (Leonidas zat), Youssef Tarrahi (eigen jeugd), Maikel Bendt (Spijkenisse), Guillermo Klijnoot (XerxesDZB), Kevin Angel Queijo (Alexandria’66), Alper Kazbogan (Deltasport), Jaouad Jemaoui (Leonidas zat), Ahmet Can Bostanci (Besiktas).
Gaan: Patrick Stolk (Barendrecht), Ismail Celen (IJsselmeervogels), Roel van Rixoort (XerxesDZB zat), Nick van Katwijk (Barendrecht), Max van Dijk (Barendrecht), Lucas van Oeveren (DHC), Mahmut Sonmez (Barendrecht)
Trainer: John Hoeks

Zon Hoofdklasse A

Nieuwenhoorn Komen: Zijn gestopt
Gaan: Zijn gestopt
Trainer: Geen
VOC Komen: Robbert Stout (ASWH), Huub van Heijningen (BVCB), Dave van der Steen (Soccer Boys), Vially Mundo (Dordrecht’90), Sjors Lankhaar (BVCB), Adilson Monteiro (Smitshoek), Nick van Wordragen (XerxesDZB za)
Gaan: Thomas Verhaar (Sparta), Ben de Vries (CVV Zwervers),Lucas van Kan (Neptunus-Schiebroek)
Trainer: Patrick Akerboom

Zon. 1ste Klasse B

CVV Zwervers Komen: Ben de Vries (VOC), Silgio Thenu (Capelle), Wesley Hoogendijk (Alexandria’66), Merrick Leijnse (Alexandria’66), Auke Meijer (XerxesDZB zo), Abdou Attalki (BVCB), William Geyah Darjij (DHC)
Gaan: Nick Peeters (DCV), Jeffrey Schroevers (DCV), Raymilio Delba (JHR), Dencho Narcisio (onbekend)
Trainer: Ben Spork
Neptunus-Schiebroek Komen: Zijn gestopt
Gaan: Zijn gestopt
Trainer: Geen
Nieuwerkerk Komen: Kevin Kamerbeek (Excelsior BVO), Mimoun el Kadi (Magreb’90), Christiaan Sprangemeijer (Dordrecht BVO), Yassin Soyturk (Kocatepe), Chayo Maria (Kocatepe)
Gaan: Nuri Cetin (Kocatepe), Roy Spierings (XerxesDZB zo), Nick Weers (VVGZ)
Trainer: Oscar Biesheuvel
PFC Komen: Rowan Zechiel, Steef Kok en Jerry Fortes (Allen XerxesDZB zo), Brian van Dam (OHVV), Stevie Lloyd de Brito en Jefgeni Liesdek (Leonidas za), Atif Boujdayn (Rozenburg), Serhan Tenekecioglu (Kocatepe), Abner Viera Mendes Texeira (HWD), Rinie Stoppelenburg (SVV), Shurbert Rojer (Boshuizen), Vailon Ligeon (Donovan Ligeon en Ilyas Edir (Allen Alexandria’66), Marcello Goes da Veiga (Deltasport), Percy Alberto Acosta (Hekelingen), Wesley Schouten (Vitesse Delft)
Gaan: Ian de Jager (Excelsior’20), Arie Bravenboer), Luc Lionahr (Haaglandia), Masud Hooi (Antibarbari), Fabienson Wiel, Ruchen Pieternella (beiden onbekend), Milton Madja (Leonidas za)
Trainer: Francis Janse
Poortugaal Komen: Chris Promes (Zwaluwen), Ramon Barendregt (Pernis), Carli Wessels (Smitshoek), Jim van der Leer (Heerjansdam), Rudy Spekman (Barendrecht), Gerard Dronkers en Kadir Gorer (Beiden Nieuwenhoorn), Sander van Gool (Neptunus-Schiebroek), John Lugtenburg (Spijkenisse), Nick Versteege (VFC)
Gaan: Kevin Rijsdijk (Botlek), Daniel Wigman en Maurice Heijboer (beiden Rhoon), Mike Steenbeek (WCR zo), Kevin van Emden (SV Charlois zo), Arno de Groot, Mark Nieuwschepen, Brian Reek en Steven Schreuder (allen Poortugaal za)
Trainer: Patrick Kok
RVV Kocatepe Komen: Zihay Gorer (Rijsoord), Tutku Aygoren (Deltasport), Miloud Bel Hassani (PFC), Erkan Ozturk (Deltasport), Emre Er (Deltasport), Nuri Cetin (Nieuwerkerk), Abdul Topaloglu (Barendrecht)
Gaan: Ufuk Akkanoglu (IFC), Aykut Akkanoglu (IFC), Serhan Tenekecioglu (PFC), Soliman el Yakoubi (LRC), Yassin Soyturk (Nieuwerkerk), Chayo Maria (Nieuwerkerk)
Trainer: Ron van den Berg
TOGB Komen: Nuno Andrade Varela (DFS), Mouad Fissoune (Spartaan’20), Jeffrey Kindt (Neptunus-Schiebroek), Mauro Daviraz (Alexandria’66), Joey Lems (Berkel), Jordi Lingen (WCR), Tom Ruijgrok (BVCB), Jeffrey Verkerk (Sportlust’46), Jazzley Wouden (Leonidas za)
Gaan: Mark Smith (DHC) en Wesley van der Stoep (Bolnes)
Trainer: Peter de Haan

Zon. 2de Klasse C

Excelsior’20 Komen: Ian de Jager en Hamza Bouadli (PFC), Joeri Krznaric (SVDPW), Walter Zomervrucht (was gestopt), Jonathan Koy (Spartaan’20), Ozmen Tashan (CWO), Arinesson David Pauletta (Dordrecht BVO), Mohamed Adoui (Kethel Spaland zo), Dwy Kampe (Excelsior’20)
Gaan: Farid Bouhannouche, Miletson Silva de Freitas, Dave Rozzen (allen Kethel Spaland (za), Chaine Lobiyed (Alexandria’66), Mark Reijnierse (Pernis), Fikret Yilmaz (SVDPW), Donovan Levestone (Spijkenisse)
Trainer: Kevin Stiefel

Zon. 2de klasse D

Charlois, sv Komen: Kevin van Emden (Poortugaal), Kevin van Houtum (Zuiderpark), Bredley Leetz (Pelikaan), Michael Nigg (Maasstad Tediro), Antinio Lopes Somedo (ZBC’97),Jose Jesus de Galvis (ZBC’97), Nourdin Laazibi (TransvaliaZW), Niels Flater (Heerjansdam), Hugo Torres-(Slikkerveer), Michael Verweij (Besiktas).
Gaan: Tom Dijksman (Lekkerkerk), Brandon Leetz (Oude Maas), Wesley Zwaan (WCR), Jeffrey Pols (Botlek), Andy Cecilia (Oude Maas)
Trainer: Frans van Helden
DRL Komen: Lorenzo Pengel (LMO), Faouzi Bel Hassani (SVV), Lito de Pina Gomes (SCO’63), Mounir el Ouazizi en Nelson Monteiro (beiden RVVH), Elton Emora (Leonidas), Yousef el Akchaoui (Haaglandia)
Gaan: Lucien Klaassen (AGE), Arthur Santiago Lima (Blijdorp)
Trainer: Driss el Akchaoui
Groeneweg Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
IFC Komen: Ivar Eltenberg (Deltasport), Ufuk Akkanoglu (Kocatepe), Stephan Emelina (Oranje Wit), Lorenzo van Trijp (Kloetinge), Toufik El Hamdaoui (Excelsior), Stephan Emelina (Oranje Wit), Aykut Akkanoglu (Kocatepe), Soufian Boucnafa (TransvaliaZW), Moreno Marengo (Nieuwenhoorn)
Gaan: Nick de Veij (VVGZ), Jeroen de Veij en Dennis van Noort (IFC za), Ronald Ouwens (RVVH), Pacho Makaya (Onbekend), Ramon Ouwehand (ASWH)
Trainer: Jack van den Berg
JHR Komen: Kevin Bogarde (Zuidland), Raymilio Delba (CVV Zwervers), Kenneth Klaverweide (SHO), Dwight Neral (Ommoord), Kelvin Kalika (Spartaan’20)
Gaan: Arjan Bleeker (Zwarte Pijl)
Trainer: Simon Sunil Kalika
OHVV Komen: Ramon van der Bie (Zuidland), Aaron van der Steen (Zuidland), Jarno Huisman en Danny van Velzen (Beiden OVV), Yannick Ponit (BVCB), Mico <ilojevic (Botlek)
Gaan: Wesley Meuldijk (’s Gravendeel), Mick Loendersloot (Botlek), Brian van Dam (PFC), Ritchie van Ooijen (CKC)
Trainer: Arie Horstink
Ommoord Komen: Roy van Zon (SVDPW), Hasan Boran, Robert Busscher en Roy Vis (Allen WCR Zo)
Gaan: Robert Busscher, Kafei Wong, Roy Vis,  Tim den Haan, Mike Smits Schouten, Ben Scheepstra, Angelo van der Spek, Channon Herman, Kearney Schotsborg, Chawfung Cheung en Romao Molis (Allen Hillegersberg), Kahang Wong, Michael Kresner, Darlison Ferreira Dos Santos, Rick de Geus en Jordy Brinkerink (Allen SVS), Dwight Neral (JHR)
Trainer: Rene Wolterman
OVV Komen: Dikkie Bontes (Heinenoord), Rodney van Loon (Spartaan’20), Nathan Bastien (Nieuwenhoorn), Melvin Bout (Nieuwenhoorn), Alexander Baartmans (Nieuwenhoorn), Arie Bravenboer (PFC), Roeland de Bruijne (Spijkenisse jeugd)
Gaan: Michael van Mourik (Zwartewaal) Ferry van der Spui (Hellevoetsluis), Jarno Huisman (OHVV)
Trainer: Marco Jalink
SCO’63 Komen: Zijn gestopt
Gaan: Zijn gestopt
Trainer: Geen
Slikkerveer Komen: Richard Clement (Rijsoord), Jason van den Berg (Rijsoord) Louis Salacroup, Melvin Boezaard en Andrew Heijboer (Allen Excelsior Rotterdam), Raymond Jonker (RVVH)
Gaan: Niemand
Trainer: Richard Mank
Spartaan’20 Komen: Giliandro Lamo (Leonidas), Angelo Granger (Kocatepe)
Gaan: Rodney van Loon (OVV), Erik de Graaf (WCR), Marleyson Meijia (Bolnes), Mouad Fissoune (TOGB), Jawad Belhassan (Magreb’90), Chris Salazar (HOV/DJSCR), Jermaine Cameron (Zwarte Pijl)
Trainer: Henk Dirven
XerxesDZB Komen: Roy Spierings, Sander Hazebroek en Iwan Segers (Allen Nieuwerkerk), Royama Ibrahim (VFC), Glenn Godvliet (ASWH), Rick Pleyzier (Excelsior Maassluis), Carlos Fernandes en Germaine Akkermans (Swift Boys), Anthonio Thomas (Vitesse Delft), Giovanni Delgado en Jeffrey Querido (WCR zo), Anglemo Vyent (Boshuizen)
Gaan: Rowan Zechiel, Steve Kot en Jerry Fortes (Allen PFC), Kai Fens, Jair da Silva Fortes en Celcius Grant (Alleen XerxesDZB za), Leonardo de Pina en Youssef el Bahri (Beiden Alexandria’66), Auke Meijer (CVV Zwervers), Jordy Smit (VOB), Richard Fleur en Robin Pauptit (HOV/DJSCR)
Trainer: Ruud Spierings

Zon. 3de Klasse B

CKC Komen: Kevin de Bruin (Dilettant), John Zevenbergen (Excelsior Rotterdam), Jean-Robert de Wildt (SC Feyenoord), Ritchie van Ooijen (OHVV), Romano Wolff (CVV Zwervers), Flavio do Rosario Lima (Leonidas za)
Gaan: Jeffrey Knoop (Capelle)
Trainer: Andrew Thomas
Dilettant Komen:
Gaan:
Trainer: Geen
VFC Komen: Simon Kooy (SVV), Chris Pires (CWO)
Gaan: Jimmy van der Vaart (Deltasport)
Trainer: Danny Mulder

Zon. 3de Klasse D

AGE Komen: Nigel Schaken, Yasin Fatih (Beiden LMO), Rosario Calor (Zwarte Pijl), Luciën Klaasse (DRL), Necati Özcan en Chito Martina (Beiden BZC’95), Coskun Ustubi (GLZDelfshaven), Ferhad Nazir, Faisal Azir Brahim Aruiyachi (Allen CVV Zwervers), Hatim Oucherif (OSV Oud Beijerland), Oswaldo Peiter (Zwarte Pijl), Cem Sahiner(Besiktas), Sharlton Sambo (Leonidas), Juanito Hofmann (Heinenoord), Gilmar Pisas     (Zestienhoven)
Gaan: Mourad Boukhari (GLZ Delfshaven), Pascal Lommerse, Leon Lommerse, Bjorn Pons en Vincent Sparreboom (Allen VOB)
Trainer: Otto Hoogendijk
Antibarbari Komen: Luc Oudenes (Perkouw), Ralph Lassouw (FCV Venlo), Sjoerd Eversdijk (Heinkenszand), Justin de Vries (SSS), Igor Batoukhtine (Pelikaan), Marcel de Vent (Nieuwerkerk), Masud Hooi (PFC), Matthijs Keijzerwaard (OHVV), Deenis van den Berg (Berkel), Tilman Muller (Drachtster Boys), Frank van Veen (Smitshoek), Jason Asmus (Dinterloord), Geoffrey Oliveira (Be Fair), Augusto Cassaorotti (Moordrecht)
Gaan: Hannes Stotefalke (Zwitserland), Aryan Dijkshoorn (Zestienhoven)
Trainer: Jaco Verhoev
BZC’95 Komen: Sander de Bie (Hillegersberg), Tyron Sambo (LMO), Murat Jonkers (Heerjansdam), Zohair Hasnoaoui (Leonidas za), Quincy Arnhem (GLZ/Delfshaven), Mats Nilsen (Binnenmaas), Regillio Ommen en Gatano Kinken (Beiden Zwarte Pijl), Illias Bouthaibi (Kethel Spaland, Kanhesh Ramial (Overmaas), Kenny Pappa (De Zwerver)
Gaan:Cesar Mendes (AGE), Jordy Slieker en Stanley Mut (IJVV de Zwervers), Jailson Dos Santos (Maasstad Tediro)
Trainer: Brayen Wolff
GLZ/Delfshaven Komen: Mourad Boukhari (AGE), Kenan Koseoglu (Kocatepe), Virgil Maatrijk (Deltasport), Jayson Trommel (ARC), Lorenzo Rimkus (ARC)
Gaan: Gurkan Karal (Barendrecht)
Trainer: Roel Liefden
Kethel Spaland
Komen: Alberto Lima (Hargasport), Fatih Aslan (Hargasport), Andy Esajas (Abbenbroek), Ramazan Kizilgo (SVV), Ernie dos Santos (Leonidas), Kershawn Rijssel (FeyenoordAV).
Gaan: Mo Adoui (Excelsior’20), Hamza Boutabi (Heerjansdam), Ismael Patir (Victoria’04), Fay Gregoria (SVV).
Trainer: Frans Schaap
LMO Komen: Baris Cakmak (Rijsoord), Daniel Fortes (SVV), Julio Clydesdale (DRL zo), Jeffrey Verbeek (BVCB), Jamie Wemelsfelder (Oud-Beijerland), Norwi Tremus (Meeuwenplaat), Gerrit van Geest (Blijdorp), Jamer Monkau (DFS)
Gaan: Edinho Pique (’s Gravendeel), Lorenzo Pengel (DRL), Rudolf Fecunda (Blijdorp), Yasin Fatih (AGE), Nigel Schaken (AGE), Ivan do Rosario (SVDPW), Delano Kortstam (Pelikaan)
Trainer: Ramish Reenis
Meeuwenplaat Komen:Rick Hofman, Michael Snijders, Arno van Lieshout, Mitchell Boonstoppel, Andrew van Hilst, Bob KLloppenburg, Jerome van Oosten (Allen SCO’63 za), Dustin Biekman, Rodney Pieternella (Beiden SCO’63 zo), Ricardo van Zoest (Hekelingen), Virgil Paal (BZC’95), Winish Ramlagan (Poortugaal zo), Nick van Elteren (PFC), Danique Deutschman (Real Parbo), Armen Movsesjan (Egelantier Boys), Edinho Fortes Vareal (DBGC), Aren Rahil (Real Parbo)
Gaan:Mike Coreirra en Kevin de Groote (Beiden WCR), Richendel Petrona en Mike Blommaerts (Beiden RHS), Mitchell Ott (Poortugaal zo), Norwin Tremus (LMO), Dennis Hol, Dave van Groningen, Raymond Hoornweg en Robert Meurs (Allen SV Charlois zo)
Trainer: Ronald van der Zalm
SVDPW Komen: Clyde Vreugd (Zwarte Pijl), Sandin Avdic, Ismail Adsalmis, Erikson dos Santos Oliveira, Shurvin Christiaan, Anil Islam en Rodney van der Belt (Allen SVV), Ivan do Rosario (LMO), Jorden Scherpenzeel (Vitesse Delft), Natoe de Graca dosn Santos (DFS), Keesie Wolters (Dordrecht BVO), Cesar Mendes (BZC’95), Fikret Yilmaz (Excelsior’20)
Gaan: Joeri Krznaric (Excelsior’20), Bruno Lima, Stanley Zuidema, Geert Verboon (Allen HBSS), Roy van Zon (Blijdorp)
Trainer: Toon Wolters
SVV Komen: Sezer Bozkurt (Leonidas zo), Toschiaki (NOCKralingen), Mimoun Mahi (NAC Breda), Guven Sevinmez (DVO’32), Dennis Enachi (Victoria’04, Stefan Obert (WCR zo), Javier Schoop (Baronie), Eric Monteiro (Zwarte Pijl)
Gaan: Fouazi Bel Hassani (DRL), Clyde Vreugd (Zwarte Pijl), Sandin Avdic, Ismail Adsalmis, Erikson dos Santos Oliveira, Shurvin Christiaan, Anil Islam en Rodney van der Belt (Allen SVDPW), Marlon Almeida (DRL), Fred Wuister (Leonidas), Vernon Momkau (GLZ/Delfshaven), Rinie Stoppelenburg (PFC), Stefan Dos Santos (DFS)
Trainer: Gerard van Ruitenburg
TransvaliaZW Komen: Patrick Fortes (Heinenoord), Fabian Martina Teixeiro (Hekelingen), Jilberto Teixeiro (Hekelingen), Hicham el Mardi (Leonidas)
Gaan: Soufian Bouchnafa (IFC), Danny van Os (NOCKralingen), Soufian el Mallaoui (YVV Zwervers), Kevin Goudriaan (Coal), Tohami Ghelali (Besiktas)
Trainer: Bert Kamp
WCR Komen: Mike Coreirra en Kevin de Groote (Beiden Meeuwenplaat), Erik de Graaf en Jair Wedenfoor (Beiden Spartaan’20), Wesley Zwaan (DEHMusschen), Mike Steenbeek (Poortugaal zo), Carlo Voogt (Oude Maas), Roy de Bruin (XerxesDZB zo), Frank Weeda (Lager elftal)
Gaan: Robert Busscher, Tim den Haan, Roy Vis, en Hassan Boran (Allen Ommoord), Jeffrey Querido en Giovanni Delgado (Beiden XerxesDZB zo), Stephan Obert (SVV), Benjamin Timmer (SV Charlois), Jordi Lingen (TOGB)
Trainer: Henri van Zeist
Zwarte Pijl Komen: Nixon Dias (CVV Zwervers), Evander Bendt (Forum Sport), Charble Triebel (Zwaluwen), Edivaldo Pinto (Swift Boys), Lorenzo Mowlbaks (SpartaAV), Donovan Dollart (Aeolus), Mitchell Simson en Jermaine Camron (Beiden Spartaan’20), Arjan Bleeker (JHR), Mustapha Harrak (Eldenia), Aristoteles Nascimento (DHZ)
Gaan: Dilhian van Beele (Alexandria’66), Clyde Vreugd (SCDPW)
Trainer: A.Lopes

Zon. 4de Klasse B

Aeolus Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Blijdorp Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Hillegersberg Komen: Robert Busscher, Kafei Wong, Roy Vis,  Tim den Haan, Mike Smits Schouten, Ben Scheepstra, Angelo van der Spek, Channon Herman, Kearney Schotsborg, Chawfung Cheung en Romao Molis (Allen Ommoord)
Gaan:
Trainer: Peter Ketting
HOV/DJSCR Komen:
Gaan:
Trainer: Jerry de Groot
HWD Komen:
Gaan:
Trainer: Rick Waltz
NOCKralingen Komen: Okan Akbel(Kocatepe),Hendry Chantre(Kocatepe), Danny van Os (TransvaliaZw zo), Khalid el Massoudi(TranvaliaZW zo), Emanuel Spencer Bento(Coal), Josef ’t Hooft(Victoria04), Melvin Lopes(Leonidas zon), Oauil Berbia(HOV/DJSCR), Kazim Kaya(Zwaluwen), Jaoud Ben Aissa(Gol Sport)

 
Gaan: Jefferson Vegas Morales(Vitesse Delft), Yannick van Eijk(GGK), Mike Meijer(Maasstad Tediro), Nielson Rocha da Cruz(SVDPW), Mike Morret(Amersfoort), Micheal Smulders (Lager elftal), Clyde Marengo(stopt), Nyshell Curie(SVV)

 
Trainer: Kenneth Nelstein

Zon. 4de Klasse D

Abbenbroek Komen:
Gaan:
Trainer: Bert van der Lijn
COAL Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
DHZ Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
FIOS Komen:
Gaan:
Trainer: Corjan van der Made
Hargasport Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Hekelingen Komen:
Gaan:
Trainer: Ad Reijtenbagh
Hermes DVS Komen:
Gaan:
Trainer: Jerry Visser
Maasstad Tediro Komen:
Gaan:
Trainer: Ferry Seton
Overmaas Komen:
Gaan:
Trainer: Anne Amit
Steeds Hooger Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Victoria’04 Komen:
Gaan:
Trainer: Marcel van Hattem
VOB Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Voorwaarts Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
<< Terug
©www.voetbalrotterdam.nl. Mail: info@voetbalrotterdam.nl

 

Abonneer
Laat het weten als er
guest
6 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Bram van der Windt

Jammer dat Kethel Spaland (zo) niet staat vermeld bij 3e kl D

Mike Van de Sande

Trainer Antibarbari onbekend?

Bas van der Jagt

Trainer DHZ: Said Boukhari.

TransvaliaZW

Bij TransvaliaZW (3e kl D) een foutje ontdekt: De spelers die komen, die gaan en de spelers die gaan, die komen 😉

Arie Horstink

Ruud spierings krijgt het druk met 2 zondag clubs in de zelfde klasse!! Volgens mij traint Rene Wolterman Ommoord

Richard Feenstra

Dat kan Ruud best, maar het is aangepast. 🙂

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.