Overschrijvingen Zaterdagvoetbal

Zaterdag Topklasse

Barendrecht Komen: Michael Bommeleyn (FC Dordrecht), Richie Basoski (Kozakken Boys), Roy Rondeltap (Leonidas)
Gaan: Ivan Almeida (Zwaluwen), Marvin van Tienen (Zwaluwen), Donaldo Sanchez Silva (Ajax), Marvin van der Pluijm (Spijkenisse), Maurice Langstraat (stopt), Shabir Isoufi (ASWH)
Trainer: Adrie Poldervaart
Capelle Komen: Stephan van Waas (Leonidas), Lesley van Waas (Leonidas), Olaf van der Sande (Leonidas), Joey Kleijn (SHO), Quincy Oosterom (XerxesDZB), Jordao Pattinama (RVVH).
Gaan: Marvin Strik (Heinenoord), Jerry Tieleman (ASWH), Lars Bosscha (ASWH), Damien Muller (XerxesDZB), Felino Jardim (Spijkenisse), Sanzio Dieterich (Oranje Wit).
Trainer: Ton van Bremen
Excelsior M. Komen: Kevin Dercks (BVCB), Casper Spaan (DHC)
Gaan: Roel Stoffels (FC ‘s Gravenzande), Jordy Braber (Nieuwenhoorn), Roel Gillet (Zwaluwen), Mike van der Meer (HVC’10), Shijie Hu (Noordwijk), Leroy Goedhoop (Alexandria’66), Marruchen Zimmerman (Deltasport)
Trainer: Jeroen Rijsdijk

Zat. Hoofdklasse A

Jodan Boys Komen: Peter Ernst (ONA), Fanuel Waandels (TAVV), Michel Verkaik (Neptunus-Schiebroek), Enzo Huntink (Scheveningen), Yoeri Looijestein (ARC), Fahri Marchoum (Gouda), Mike van Oostrom (Woerden)
Gaan: Mike Slottje (Koudekerk), Mark Veerman (Noordwijk), Remco de Rijk (UNIO), Jeroen Borsboom (Noordwijk), Michael van Bilsen (Be Fair), Tim Roggeveen (stopt).
Trainer: Dennis van den IJssel
SteDoCo Komen: Damiano Vaudo (Nieuwenhoorn), Sjoerd van der Waal (Kozakken Boys), Yoram Schreuder (Hardinxveld), Justin Sporkslede (Hercules), Robin Boekhout (LRC), Mohammed Faouzi (Noordwijk)
Gaan: Roel de Kruijk (Kozakken Boys), Jamey van der Meer (FC Lienden), Bejamin de Gans (Brederodes), Furkan Cetin (LRC), Nick van der Stam (GJS), Peter van der Heide (stopt).
Trainer: Virgil Breedveld

Zat. Hoofdklasse B

ASWH Komen: Lars Bosscha (Capelle), Jerry Tieleman (Capelle), David Almeida (XerxesDZB), Nick Slotboom (Leonidas), Victor de Blok (Sparta), Robin Mulder (ACV), Marvin Nootenboom (Spartaan’20), Robert Olijfveld (Sparta).
Gaan: Sergino van AxelDongen (Spijkenisse), Marco de borst (Spijkenisse), Marcello Tucci (XerxesDZB), Jesper Stijnman (DCV), Alexander van Dommelen (Brielle), Quinten Jakoba (Kozakken Boys), Carlos Ramos (Brielle), Ronan Langenberg (Pelikaan), Gerard van der Borst (Stopt), Robert Pot (Stopt).
Trainer: Jack van den Berg
FC ‘s Gravenzande Komen: Reinier Maartense (VELO), Rob Klop (Westlandia), Roel Stoffels (Excelsior M.), MAthijs Helderman (Westlandia), Stefan Noordam (Naaldwijk), Bart Broos (Naaldwijk).
Gaan: Danny Bijl (Westlandia), Martijn le Congé (Noordwijk), Jasper van Dijk (Westlandia), Darlison Gerardus (Noordwijk), Ricoberto Luijando (Westlandia), Dennis Verbeek (Westlandia)
Trainer: Onbekend
RVVH Komen: Jesper Gudde (Zwaluwen), Melvin Zaalman (Bolnes), Marwin Richard (Smitshoek), Erik Kerkhoven (Sparta), Adair Lopes Veiga (Zwaluwen)
Gaan: Jeffrey de Koning (Nieuwenhoorn), Jordao Pattinama (Capelle), Everton Pires Tavares (Kozakken Boys), Ibrahim el Koubai (Rijsoord), Samet Gorer (Spijkenisse).
Trainer: Giovanni Franken
SHO Komen: Kenneth Klaverweide (JHR), Donovan Levenstone (Spijkenisse), Sadiq Walizada (Zuidland), Jeroen Sep (DBGC), Marc Vosselman (LRC), Giovanni Klaverweide (JHR), Egon Palotji (Smitshoek), Dennis van Rooij (Smitshoek).
Gaan: Paul Scheurwater (Sliedrecht), Ricardo Rapmund (Spijkenisse), Geert Bakker (Piershil), Joey Kleijn (Capelle), Raymon Kuipers (Quick Boys), Rogier Molhoek (stopt), Henk Roeland (stopt), Martin de Ruiter (Piershil), Marc Bravenboer (NBSVV).
Trainer: Richard Middelkoop
Smitshoek Komen: Romain van Bruggen (SC Feyenoord), Patrick Fonseca (SVDPW), Rody van Hemert (Alexandria ’66), Ricardo Malaihollo (Go Ahead Eagles), Bryan Struis (Deltasport).
Gaan: Rafiek Casteleins (Heerjansdam), Derk-Jan Dupon (Deltasport), Vincent Monster (Strijen), Michel Franken (CVV Zwervers), Marwin Richard (RVVH), Youri Traets (Capelle), Vente Diony (Oude Maas), Desailly Sousa (Oude Maas), Bradley dos Santos (Zestienhoven).
Trainer: Raymond Frehe
Spijkenisse Komen: Marco de Borst (ASWH), Felino Jardim (Capelle), Christian van Wijngen (Heinenoord), Ricardo Rapmund (SHO), Marvin van der Pluijm (Barendrecht), Sander Barragan (Rijsoord), Serginho AxelDongen (ASWH), Samet Gorer (RVVH), Tim van der Lijn (RKC).
Gaan: Breuklin Almeida (Zuidland), Ruperto Dorothea (Noordwijk), Jeffrey Duijnstee (Brielle), Djerreld Muntslag (DHC), Donovan Levenstone (SHO), Jim van Riet (Zuidland), Jerson Ribeiro (SC Feyenoord), Delrencio dos Reis (Maense), Mark Bevaart (stopt), Lennart Krijger (Nijverdal), Julien Gret (Botlek).
Trainer: Peter Wubben
vv Zwaluwen Komen: Ivan Almeida (Barendrecht), Marvin van Tienen (Barendrecht), Lucas van Oeveren (DHC), Sanny Monteiro (FC Oss), Raoul Gillet (Excelsior Maassluis), Joey Grootenboer (Leonidas), Alison Mendes (Leonidas), Jason Tjien-Fooh (Kloetinge), Marcello Gomez (PFC).
Gaan: Delano a Cohen (Quick Boys), Bradley el Idrissi (XerxesDZB), Jesper Gudde (RVVH), Adair Lopes Veiga (RVVH), Justin Perdijk (CVV Zwervers), Frank Stienstra (CVV Zwervers), Arij van Bree (CWO), Edwin van Bueren (Onbekend).
Trainer: Joop Hiele
XerxesDZB Komen: Giovanni Delgado (XerxesDZB-zo), Roy Spierings (XerxesDZB-zo), Angelmo Vyent (XerxesDZB-zo), Mathijs Donatz (Deltasport), Bradley el Idrissi (Zwaluwen), Damien Muller (Capelle), Dave van der Steen (VOC), Marcello Tucci (ASWH), Leonardo de Pina (Alexandria’66), Burak Dogan (Leonidas), Mike Navajas Sanchez (Leonidas).
Gaan: Nick Walkbeek (BVCB), Jan Tuitel (Nieuwenhoorn), Roel van Rixoort (Poortugaal), Fabio Vrolijk (DCV), Jordy van Leenen (DCV), Eelco Tighelaar (Oude Maas), Quincy Oosterom (Capelle), Yousif de Kock (BVCB), Sander Duin (Neptunus-Schiebroek), David Almeida (ASWH).
Trainer: Winand van Loon

Zat. 1ste klasse B

Deltasport Komen: Lee Quincy Cheuck à Lam (Alexandria ’66) Mark Gaerthe (BVCB), Derk Jan Dupon (Smitshoek), Reza Ngarigota (Bennekom), Brian Pereira (Heerjansdam), Thierry Seaw (Boshuizen), Marruchen Zimmerman (Excelsior M), Diego Liefden (Leonidas zo)
Gaan: Mathijs Donatz (XerxesDZB), Paul Hoekstra (Neptunus-Schiebroek), Milano Naarden (Neptunus-Schiebroek), José dos Reis (CWO), Giovanny dos Santos (XerxesDZB), Brian Struis (Smitshoek), Gert Jan van der Veen (DVO’32).
Trainer: Ton Pattinama
HVC’10 Komen: Kevin Bogarde (JHR), Jack Binnendijk (LYRA), Mike van der MEer (Excelsior M.), Luc Doorewaard (FC ‘s Gravenzande), Jesper Warbout (Alexandria’66)
Gaan: Ismael Oruc (DSO), Sergio Calor (Alexandria’66).
Trainer: Pim van der Hoorn

Zat. 1ste klasse C

Alblasserdam Komen: Stefan Lommerde (De Zwerver), Redouan El Akchaoui (De Zwerver), Samet Ulusoy (Sliedrecht), Alihan Ulusoy (SC Feyenoord), Leroy Naaktgeboren (Oranje Wit), Umut Takac (Heerjansdam), Senel Dilek (Binnenmaas), Anas al Shebani (Maassluis) , Justin Blaauw (Drechtstreek).
Gaan: Kevin de Geus (SVS), Stefan Lezer (Heerjansdam), Sonny Schouten (Groote Lindt), Brian Berends (Rijsoord), Patrick Berends (Rijsoord), Dennis Herremans (Papendrecht), Ebu Ozturk (Heerjansdam), Stefano Tavares (Pernis), Sander Schreuder (Heerjansdam).
Trainer: Bert Buizert
Alexandria’66 Komen: William Geyah Darjij (CVV Zwervers), Sergio Calor (HVC’10), Moreno Doekhi (Excelsior R.), Nasim Kallah (Excelsior R.), Vially Mundo (VOC), Leroy Goedkoop (Excelsior M.), Khalid Barkaoui (CVV Zwervers), Carlo Pikeur (Barendrecht), Roger Lieveld (Bolnes), Dylan Vyent (Spartaan’20).
Gaan: Yousef El Bahri (HOV/DJSCR), Leonardo de Pina (XerxesDZB), Chris Lever (Brielle), Waylon Kampwart (Oude Maas), Buya Muamba (CVV Zwervers), Shayron Curiel (FC Dordrecht), Rody van Hemert (Smitshoek), Diego Watson (Oude Maas), Lee Quincy Cheuk a Lam (Deltasport), Nigel van Engel (Leonidas), Adilson de Barros (Maense), Chayine Lobyed (Kethel Spaland)
Trainer: Omar Kahn
Bolnes Komen:Robin Bak (IFC), Daan Mansveld (IFC), Jeffrey Sturrus (IFC), Dikkie Bontes (OVV), Jeffrey de Ridder (Rijsoord), Ian Roozen (HOV/DJSCR)Salif Daio (Capelle), Tim Elkhuizen (Pernis), Randy Evora (Pernis), Vincent Kroon (’s-Gravendeel), Marcel Pieke (IJVV De Zwervers).
Gaan:Ellison da Cruz (DRL), Gerson Duarte (Groote Lindt), Rudy Fortes (VVGZ), Kevin Muanza (Onbekend), Jordy Godijn (Onbekend), Roger Lieveld (Alexandria ’66), Melvin Zaalman (RVVH)
Trainer: Ben Kinds
Brielle Komen: Jordi de Groot (Rozenburg), Marcel van den Berg (Zuidland), Roy van Vugt (Zuidland), Merrick Leijnse (CVV Zwervers), Jeffrey Duijnstee (Spijkenisse), Alex van Dommelen (ASWH), Carlos Ramos (ASWH), Chris Lever (Alexandria’66).
Gaan: Sevket Kasoroglu (Nieuwenhoorn), Danny Kraijema (Nieuwenhoorn), Steven Pieternella (Nieuwenhoorn), Sander van Eck (Nieuwenhoorn), Roel Stouten (Nieuwenhoorn), Tommy van Schaik (Nieuwenhoorn), Ailton Lima Silva (Nieuwenhoorn), Regillio van Buuren (Nieuwenhoorn), Joris van Driel (Rozenburg), Floris van den Heuvel (Rozenburg), Michael Birnie (Rijnmond HS).
Trainer: Ben Spork
Heerjansdam Komen: Koen Botterhuis (Vitesse Delft), Rafiek Casteleins (Smitshoek), Elvis Versluis (SC Amstelwijck) Stefan Lezer, Ebu Öztürk, Sander Schreuder (allen Alblasserdam), Sharog Susani (Oranje Wit), Richard Clement (Slikkerveer), Vincent Francke (Barendrecht), Djeison Gomes Ferreira (ZBC’97), Mohssin Ghorafi (SC Amstelwijck)
Gaan: Patrick Alimasi (stopt), Amir Alisic (Magreb’90), Gelli Koy (IFC zo), Umut Takac (Alblasserdam), Ozan Cimen (IFC zo), Bryan Pereira (Deltasport), Justin de Man (FC Binnenmaas),  Denzel dos Santos (Rijsoord), Indomar Valentijn (stopt)
Trainer: Fop Gouman
Heinenoord Komen: Pascal Boscchaart (IJsselmeervogels), Javier Brouwer (DVV Delft), Mike Fiere (Zuidland), Marvin Strik (Capelle), Bob Jansen (DCV)
Gaan: Christiaan van Wijngen (Spijkenisse).
Trainer: Ralph Kalkman
Nieuw Lekkerland Komen: Andy van Vugt (Streefkerk), Terry van der Waal (Papendrecht).
Gaan: Jeffrey Berkhof (Rhoon), Gavir Breidel (Sliedrecht), Willem-Paul van der Heijden (Schoonhoven), Job van Vliet (De Alblas).
Trainer: Ronald Hulsbosch
Oranje Wit Komen: Christiaan Perrier (Unitas), Sanzio Dieterich (Capelle), Joris Moesman (GSC/ODS).
Gaan: Ricardo Groenewegen (stopt), Sharog Susani (Heerjansdam), Leroy Naaktgeboren (Alblasserdam).
Trainer: Pippy Pruijmboom
Pelikaan Komen: Lucas Adelino (De Zwerver), Yessin Fatih (AGE), Ronan Langenberg (ASWH), Roberto Verstraeten (SC FeyenoordAV).
Gaan: Jelle Baan (Oude Maas), Kevin de Geus (stopt), Michael Kilsdonk (ZBC’97), Björn van Ingen (De Zwerver), Vincent de Klerk (Papendrecht), Delano Kortstam (Kozakken Boys), Lars van Ockenburg (Antibarbari).
Trainer: Ron Tempelaar
Rijsoord Komen: Brian Berends (Alblasserdam), Yordi Eijsberg (PPSC), Desley Hoogendijk (CVV Zwervers), Ibrahim el Koubai (RVVH), Maurice de Groot (PPSC), Pablo Ruiz Camarena (RVVH), Denzel dos Santos (Heerjansdam), Darlison Gerardus (Gravenzande) , Stephan Ooms (SC Feyenoord), Patrick Berends (Alblasserdam)
Gaan: Sander Lagrand (SC Feyenoord), Nilton Tavares Ramos (Onbekend), Patrick Schrage (Barendrecht), Sander Barragan (Spijkenisse), Riley Basoski (Antibarbari).
Trainer: Gijs Zwaan
Sliedrecht Komen: Gavir Breidel (Nieuw-Lekkerland), Paul Scheurwater (SHO), Reinier den Hoed (Kozakken Boys), Michael Potkamp (Kozakken Boys).
Gaan: Lorenzo Borsboom (DRL), Theo Lucius (Heeswijk), Onur Ulusan (‘t Zand), Serhan Eyupoglu (‘t Zand), Samet Ulusoy (Alblasserdam), Rory Willemstijn (Dubbeldam)
Trainer: Cees van Loon
VVGZ Komen: Jasper Huisman (Strijen), Djim Kammerman (GSC/ODS), Stephan Vermeulen (GSC/ODS), Patrick Sluimers (Drechtstreek), Achraf Chentouf (Leerdam Sport’55), Rudy Fortes (Bolnes), Lewis Makengo (Sliedrecht), Dimitri Hooftman (GOES), Jeroen de Veij (IFC).
Gaan: Tjardo Boom (stopt), Girardelli Cromarty (ZBC’97), Michael Dell’Avo (Rhoon), Jerry Heezen (Dubbeldam), Victor Rijneveen (Dubbeldam), Dennis de Man (BVCB), Rianto Vrutaal (FC Binnenmaas), Nick van der Ent (Groote Lindt), Raoul Pluimert (Groote Lindt).
Trainer: Gerrie Schaap

Zat. 2de klasse C

BVCB Komen: Kenzo Abel (Excelsior R.), Kevin Paque (Excelsior R.), Alex de Ronde (Barendrecht), Faybian Hertstein (Neptunus-Schiebroek), Yousif de Kock (XerxesDZB), Dennis de Man (VVGZ) Nick Walbeek (VVGZ)
Gaan: Kevin Dercks (Excelsior M), Lafdil Fissioune (SHO), Jounes Hannati (Leonidas), Mark Gaerthe (Deltasport), Chris Rojer (Oude Maas), Robin Monsma (Be Fair)
Trainer: Melvin Boel
CWO Komen: Cliff Santos Monteiro (Slikkerveer), Andrew dos Santos (Slikkerveer), Tim Kolsteren  (Zwaluwen), Ibrahim Kizilay (PPSC), Ricardo Spanjaart (PPSC), Romeo da Silva (LMO), Emmerson Fortes (Ex Maassluis), Damien Serrano (Leonidas), Jose dos Reis (Delta Sport), Miloud Bel Hassani  (PFC), Dwy Kampe (EX 20) Max de Bruijn (Zwaluwen) Stephano Sanches (GGK) Farid Moumad (Zwaluwen) Ozman Tashan (Excelsior’20), Warry Warsame (Hargasport), Gilliano van Bokkum (Hermes DVS)
Gaan: Bart Sterk (CION)
Trainer: Danny Molendijk
MVV’27 Komen: –
Gaan: Fabian Vermeer (MAasdijk), Tom Binnendijk (LYRA), Silvio Vermeer (Onbekend)
Trainer: Onbekend
Soccer Boys Komen:
Gaan:
Trainer: Mark Weel
VDL Komen: Kees Ketting (Westlandia), Donover Bot (Neptunus-Schiebroek), Dave Lancauw (Excelsior M. A1), Jeroen van der Swaluw (Excelsior M.)
Gaan: Said Aitrian (LYRA)
Trainer: Arwin Verburgh
Vitesse Delft Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 2de Klasse D

Botlek Komen: Robin van Dreumel (NBSVV), Renaldo van Emmerik (Rozenburg), Louis Salacroup (Slikkerveer), Nik van der Geer (Zuidland), Patrick Montero (Zuidland), Kenny Starke (PSV Poortugaal) en Julièn Gret (vv Spijkenisse).
Gaan: Satish Bhugwansingh (SCO ’63), Jeffrey Pols (sv Charlois), Fouad El Ouazizi (sv Charlois), John Ackon (Zuidland), Patrick de Zoete (NBSVV), Steven Lans (vv Spijkenisse), Nasser Abdalla (stopt, trainer SSS VR1) en John Lopes Cruz (stopt, trainer vv Spijkenisse A1).
Trainer: Richard Koutstaal
DCV Komen: Barry Pastzjerik (SC Feyenoord), Jesper Stijnman (ASWH), Nuri Cetin (Kocatepe), Fabio Vrolijk (XerxesDZB), Jordi van Leenen (Xerxes/DZB), Mike van Buren (Dilettant).
Gaan: Bobby Janssen (Heinenoord), Jasper Bravenboer (Kethel-Spaland), Nick Peeters (SVS), René Gerlach (stopt).
Trainer: Ronald Klinkenberg
Drechtstreek Komen:
Gaan: Jan Abaisa (Papendrecht), Siggy Schutte (Papendrecht), Rick Sieses (Papendrecht), Patrick Sluimers (VVGZ), Justin Blaauw (Alblasserdam), Remco en Chris Koremans (De Alblas).
Trainer: Onbekend
Lombardijen Komen: Gilvano van Hek (Capelle), Nelson Medina (beiden Capelle), Giliandro Leona (Spartaan ’20), Jos Vreugdenhil (Rood Wit), Hassan Moquaden (DRL), Chritian Stilting (WCR), Marcelino Sanchez (VDL), Dennis Ajanovic (Egelantier Boys), Colin Wemmers (Barendrecht), Heritier Luziano (Virtus), Ken Ernerst (Slikkerveer), Zenchi (DRL), Jason van Ieperen (SC Feyenoord), Iilyas Tarhouchi (Kocatepe)
Gaan: Jelle Verhoef (BSC’68), Ed de Jong (gestopt), Lionel Maas (LMO).
Trainer: Rene van Antwerpen
Neptunus-Schiebroek Komen: Sander Duin (XerxesDZB), Milano Naarden (Deltasport), Paul Hoekstra (Deltasport), Jeroen Adelmund (VVOR)
Gaan: Donover Bot (VDL), Jimmy Wessels (IJVV De Zwervers), Michel Verkaik (Jodan Boys).
Trainer: Rob Jacobs / Philip Berchoux
Oude Maas Komen: Jelle Baan (Pelikaan), Marciano Berkhout (Spijkenisse), Vente Diony (Smitshoek), Desailly Sousa (Smitshoek), Jerry Gomes Ferreira (ZBC ’97), Denzil dos Santos (Heerjansdam), Waylon Kampwart en Diego Watson (beiden Alexandria ’66), Ayrton Kampwart (Barendrecht), Smally Lake (Spartaan ’20), Eelco Tighelaar (XerxesDZB za), Chris Rojer (BVCB), Noah Harms (ADO Den Haag), Barrie Hotting (CVV Zwervers), Melvin Schouten (Neptunus-Schiebroek), Omori Rusland (Neptunus-Schiebroek), Pascal Jacobs (Neptunus-Schiebroek), Nuno Andrade Varela (TOGB).
Gaan: Patrick Struijk (Brielle), Wilson van Klooster (WCR)
Trainer: Warry van Wattum
Papendrecht Komen: Siggy Schutte (Drechtstreek), Rick Sieses (Drechtstreek), Jan Abaisa (Drechtstreek), Edinho Godett (JHR), Vincent de Klerk (Pelikaan), Timo Kurpershoek (Oranje Wit), Ilhan Solak (Sliedrecht), Dennis Herremans (Alblasserdam).
Gaan: Kevin van Valen (Piershil), Terry van der Waal (Nieuw-Lekkerland).
Trainer: Joop Warner
Pernis Komen: Stefano Tavares (Alblasserdam)
Gaan: Andre Almeida (Onbekend), Tim Elkhuizen (Bolnes), Randy Evora (Bolnes), Lonny Fernandus Mendes (Bolnes)
Trainer: Silvino Tavares
Piershil Komen: Geert Bakker (SHO), Martin de Ruiter (SHO), Jan Jaspers (Strijen), Thomas Lagerweij (Strijen), Jordi van Marion (Strijen), Kevin van Valen (Papendrecht)
Gaan: Kevin Koesveld (Heinenoord)
Trainer: Martin Schouten
SC Amstelwijck Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Spirit Komen: Christian Schrader (FC Perkouw), Robert Koning (DCV)
Gaan: Arjan Hoogendijk (stopt), Malcolm Osseweijer (stopt).
Trainer: Cees van der Poel
Strijen Komen: Jordy Godijn (Bolnes), Cherialy Martina (AGE), Vincent Monster (Smitshoek), Charlton Sambo (AGE), Nigel Schaken (AGE), Romano Vilerius (SC Feyenoord)
Gaan: Jan Jaspers (Piershil), Thomas Lagerweij (Piershil), Jordi van Marion (Piershil), Aaron Perez Maria (FC Binnenmaas), Sem Kerkhof (FC Binnenmaas), Nils Fortuin (FC Binnenmaas), Sven Post (IFC), Mark Stam (Poortugaal), Jasper Huisman (VVGZ).
Trainer: Geert Meijer
Wieldrecht Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Zuidland Komen:
Jim van Riet (Spijkenisse), Breuklin Almeida (Spijkenisse), Murat Gok (Leonidas), Stephan Baay (Strijen), John Ackon (Botlek), Stefan van Ruiven ( Zinkwegse Boys), Nichy Mendes Fortes (Alexandria ’66).
Gaan:Marcel van den Berg ( Brielle), Roy van Vugt (Brielle), Sediq Walizada( SHO), Corly Bazoer ( Nieuwenhoorn), Jelle Wolters (PFC), Stefan Kerkhof (PFC)
Trainer: Ard

Zat. 2de Klasse F (Zuid 1)

De Zwerver Komen: Jordi Lingen (TOGB), Bjorn van Ingen (Pelikaan), Alain van den Oever (Streefkerk), Remi Kevenaar (De Alblas).
Gaan: Lucas Adelino (Pelikaan), Marnix van den Adel (Dilettant), Jesper van den Adel (Dilettant), Ian den Besten (Dilettant), Kevin Diedrich (Dilettant), Redouan El Akchaoui (Alblasserdam), Stefan Lommerde (Alblasserdam), Frank de Haan (gestopt), Daniël Borsje (gestopt).
Trainer: Onbekend
GJS Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 3de Klasse A

B.G.C. Floreant Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
CVC Reeuwijk Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Gouda Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 3de Klasse B

Berkel Komen: Martin de Kleck (Warmunda), Daan Slaager (Wilhelmus), Tim van der Vorm (TOGB).
Gaan:
Trainer: Cor den Daas

Zat. 3de Klasse B (Zuid 1)

DBGC Komen: Robin Nootenboom (Den Bommel)
Gaan: Johan de Waal (DVV’09), Jeroen Sep (SHO).
Trainer: Richard Elzinga
Den Bommel Komen: Jarno Osseweijer (Flakkee), Thijs Botterhuis (Barendrecht).
Gaan: Robin Notenboom (DBGC)
Trainer: Henk Schouten
Hellevoetsluis Komen: Dwight Preyll (Nieuwenhoorn), Wesley Abbo (Nieuwenhoorn), Melvin Aandewiel (Nieuwenhoorn), David Pieters (DRL), Tim Verkeste (Nieuwenhoorn), Ken Luijendijk (Nieuwenhoorn), Ferry Waslander (Oude Maas).
Gaan: Wesley Palstra (Rockanje), Sean Bravenboer (Brielle), Ferry van der Spuij (OVV), Wouter Besters (Nieuwenhoorn)
Trainer: Edwin de Koning
Nieuwenhoorn Komen: Corly Bazoer – Zuidland, Wouter Besters – Hellevoetsluis, Melvin Bout – OVV, Jordy Braber – Excelsior Maassluis, Regilio van Buuren – Brielle
Damy Daalhuisen – Brielle, Sander van Eck – Brielle, Jeffrey de Koning – RVVH, Sevket Kasaroğlu – Brielle, Danny Kraijema – Brielle, Ayton Lima Silva – Brielle, Steven Pieternella – Brielle, Tommy van Schaijk – Brielle, Koen Speelman – Sparta AV, Bas Speelman – FC Vlotbrug, Roel Stouten – Brielle, Jan Tuitel – Leonidas, Ferani van Vugt – Sparta AV
Gaan: Davy Mierop – Feyenoord AV, Damiano Vaudo – Stedoco, Sander van Pelt – Rozenburg, Dennis Nijkamp – Rozenburg, Dwight Preyll – Hellevoetsluis, Wesley Abbo – Hellevoetsluis, Tim Verkeste – Hellevoetsluis, Ken Luyendijk – Hellevoetsluis, Dave Leentvaar – Vierpolders, Marrie Aissati – Victoria, Mo Bozhar – Victoria, Diego de Graaf – OVV, Kevin van de Wijngaart – Onbekend, Bunyamin Karahan – Onbekend
Trainer: Steef Buijs
WFB Komen: Marco Krommenhoek (Vlotbrug)
Gaan: Jordy Rietdijk (stopt)
Trainer: Harry Rusken

Zat. 3de Klasse C

CION Komen: Hakan Copur (Stopt), Emre Bozyigit (GLZ Delfshaven), Vincent Gutman (VFC), Nico Huijer (Deltasport) en Bart Sterk (CWO), Kapoen (SVDPW), Schippers (Victoria’04), Bozgigit (GLZ/Delfshaven), Znagui (SVV)
Gaan: Ben Schafthuizen (Victoria’04)
Trainer: Najim Nasri
Excelsior R. Komen: Lorenzo Mowlabaks (Zwarte Pijl), Auke Meijer (CVV Zwervers), Joey van Bussel( CVV Zwervers), Jeffrey Bourne (CKC), Jasper van Bussel (CVV ZwerverS), Pim de Vries (CVV Zwervers), Joshua Koolmees  (CVV Zwervers), John Zevenbergen (CKC), Roy Spork (RJO Feyenoord), Sander Hazebroek (XerxesDZB), Bjorn Setoe (CKC), Abel Hagos (CVV Zwervers), Nick Rering (CKC), Agbor Eyongakpa (RJO Excelsior R.).
Gaan:
Trainer: Mario Meijer
FC Vlotbrug Komen: James Guijt (Bernisse), Colin Hoeder (Zuidland)
Gaan: Bas Speelman (Nieuwenhoorn), Lars Stuijfzand (Nieuwenhoorn), Marco Kormmenhoek (WFB), Leon van Straten (stopt).
Trainer: Tom Larsen
Leonidas Komen: Johnny Triel, Bart Peeters, Leendert Nederveen, Keanu Ketting, Paul Hoogervorst, Rick Pleijsier, Iwan Segers en Glenn Godvliet (XerxesDZB), Ryan Pinas (SVV) en Giovannilson Santos Boaventura (PPSC).
Gaan: Song Mendes (Zwaluwen), Joey Heinsbroek (Poortugaal), Souffian Saissiay (SVDPW) en Abdel el Bahraoui (Leonidas zon).
Trainer: Ruud Spierings
Maense Komen:
Gaan:
Trainer: Romeo Wouden
Poortugaal Komen: Bob van Houten (FC Binnenmaas), Tim Verbaas (Rhoon), Mathieu van der Linden (Abbenbroek), Rody Soares (PPSC)
Gaan:-
Trainer: Onbekend
PPSC Komen: Stephan Bronwasser, Brian v Soelen (Excelsior’20) Eren Ercan, Sobhie Elisay (CWO),Rick Beumer Stan de Bruyn (Zwaluwen), Marciano Ligeon (LMO),Berkay Celik (HBSS), Ufuk Aksu (Kethel Spaland) Paul Huyser (Was gestopt), Lars Roelofs (Was gestopt), Martijn Hertog (Was gestopt)
Gaan: Yordi Eijsberg (Rijsoord), Roddy Soares (Portugaal), Jay v Ommeren (SVDPW), Ricardo Spanjaart (CWO), Maurice de Groot (stopt), Said Zair (HWD), Appie bel Abed (HWD), Ilya Tiren (SVDPW), Ippy Kizilay (CWO), Mitchel van der Windt (DVO’32), Ricardo Spanjaart (CWO)
Trainer: Henk Salari
Rhoon Komen: Jeffrey Berkhout (Nieuw Lekkerland), Michel Dell’Avo (VVGZ), Mike Lubeek (DVC).
Gaan: Jordy van Ginkel (stopt), Serdar Kolay (SVS), Bas den Hartogh (GOZ), Erwin Roquas (GOZ)
Trainer: Marco van Rijn
Rijnmond HS Komen: Michael Birnie (Brielle), Lorenzo Kranenburg (Deltasport), Christian de Melow (Eendracht Aalst), Danic Deutschman (Meeuwenplaat), Flavio da Silva (Zwarte Pijl), Jair Wederfoor (WCR).
Gaan: Andres Klinger (FeyenoordAV), Kris den Ouden (SC Feyenoord), Brendon Jansen (Brielle)
Trainer: Klaus Lingen
Rozenburg Komen: Dennis Nijkamp (Nieuwenhoorn), Sander van Pelt (Nieuwenhoorn), Joris van Driel (Brielle), Floris van den Heuvel (Brielle), Selim Su (Brielle), Frank Schipper (HVC’10), Michel Verweij (sv Charlois).
Gaan: Jordi de Groot (Brielle), Yoeri Bak (OVV), Reynaldo van Emmrik (Botlek), Ben van der Meer (Zwartewaal).
Trainer: Dennis Zaal
SVS Komen:
Gaan:
Trainer: Wout Ooms
Victoria’04 Komen: Joran van Opstal (SVS), Taha Kadri (CWO), Mohamed Bozhar (Nieuwenhoorn), Marouane Aissati (Nieuwenhoorn), Ben Schafthuizen (CION), Jorick Heijndijk (Deltasport 2).
Gaan: Cliff Westdijk (PFC), Berry de Mos (stopt), Fabio van Veen (stopt), Sofian Muuren (stopt), Tim Kievit (DVO’32).
Trainer: Ton Rekelhof
Zestienhoven Komen: Semir Golic (Egelantier Boys), Stevie Silva Fortes (Egelantier Boys), Elton Silva Tavares (PPSC), Bradley dos Santos (Smitshoek)
Gaan: Claudio Santos Silva (Vitesse Delft)
Trainer: Andre Stafleu

Zat. 3de Klasse C (Zuid 1)

Perkouw Komen: Amarildo Laiwansuka (Floreant), Eelco van Viersen (Lekkerkerk), Julian van Lith, Piet van Mourik, Adriaan Schutte (allen Spirit), Dennis Bodegom (Stolwijk).
Gaan: Rick Kamhoot (Stolwijk), Cristian Schrader (Spirit), Vincent Bloot (Capelle), Corian Loendersloot (Gouderak)
Trainer: Harm Spijker
Schoonhoven Komen: Willem-Paul van der Heijden (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: Wim Overbeek (stopt), Remi van Cappellen (stopt), Erik Zuurmond (stopt), Joost Hagoort (DIA).
Trainer: Wim Eilander

Zat. 3de Klasse D

‘s Gravendeel Komen: Mike Dentro (SVS), Michael Uludag (CKC), Bob Krens (RVVH), Cheflano Meiland (RVVH), Emery dos Santos (RVVH), Nuno dos Santos (RVVH),Kishen Soochit (WCR-zo), Gabriel v.d. Kraay, (Barendrecht-2), Jordy Baars (Binnenmaas), Kevin Ipskamp (Binnenmaas).
Gaan:

Vincent Kroon (Bolnes),Michael Nijssen (NSVV),Remon Barendregt (stopt)
Trainer: John Kleijn
Binnenmaas Komen: Nils Fotuin (Strijen), Sem Kerkhof (Strijen), Jordi Krecke (De Alblas), Aaron Perez Maria (Strijen), Rolin Nootenboom (Drechtstreek), Lorenzo van der Meijde (Spart AV), Rianto Vrutaal (VVGZ).
Gaan: Jordy Baars (‘s Gravendeel), Kevin Ipskamp (‘s Gravendeel).
Trainer: Leo Dekker
De Alblas Komen: Remco Koremans (Drechtstreek), Chris Koremans (Drechtstreek), Job van Vliet (Nieuw-Lekkerland), Danny van de Brug (Drechtstreek), Danny de Groot (Nieuw Lekkerland).
Gaan: Bryan van Hees (ZBC’97), Jordy Krecke (Binnenmaas), Jilles de Haas (stopt), Remi Kevenaar (De Zwerver).
Trainer: Onbekend
EBOH Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
IJvv Zwervers Komen: Jimmy Wessels (Neptunus-Schiebroek), Carli Wessels (Poortugaal zo).
Gaan:Marcel Pieke (Bolnes), Wesley Sturrus (Bolnes).
Trainer: Onbekend
NSVV Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
sc Feyenoord Komen: Jerson Ribeiro (Spijkenisse), Davy Mierop (Nieuwenhoorn), Sander Lagrand (Rijsoord), Geliano Fortes Lopes (FC Boshuizen), Tim Schoonheijm (IFC)
Gaan: Wessel de Jager (Onbekend), Stephan Ooms (Rijsoord), Berry Pasztjerik (DCV), Romain van Bruggen (Smitshoek), Jos Buitenhuis (TOGB), Melvin Post (CVV Zwervers)
Trainer: Cesco Agterberg
SSS Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
VVOR Komen: Kirill Oost (Alexandria’66), Tim Kind (VOC), Devante Sno (DCV), Patrick Nieuwerf (DCV), Julian van de Geest (XerxesDZB), Justin Vaane (ZSC’62), Youness Douhdouh(Alexandria’66-jeugd), Jeffrey Feijen(XerxesDZB)
Gaan: Jeroen Adelmund (Neptunus-Schiebroek), Jeffrey Berkhout(stopt), Jordy Damen(stopt), Arco Breidenbach (stopt), Mark Kruithof(Alexandria’66), Marco Verhorst (Alexandria’66), Orlando Moti (Onbekend), Stefan Smalheer (stopt), José Borges Oliveira (Onbekend).
Trainer: Peter van Gestel
ZBC’97 Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 4de klasse B

Maasdijk Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
MSV’71 Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 4de Klasse B (Zuid 1)

OFB Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
ZBVH Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 4de Klasse D

Bergambacht Komen: Hakim Touanza (SPV’81)
Gaan: Jaimy van Kessel (Kamerik), Jordy Hartman (onbekend), Redouan Adoudy (onbekend), Leroy Hartman, Nebbel Belaki, Faroek el Kadiri (allen Schoonhoven), Jan Doeland, Lennart Kruiswijk (beiden SPV’81)
Trainer: Onbekend
Dilettant Komen: Marnix van den Adel (De Zwerver), Ian den Besten (De Zwerver), Kevin Diedrich (De Zwerver), Jesper van den Adel (De Zwerver), Mark Offerman (Slikkerveer), Roy Schep (Slikkerveer).
Gaan: Pim Molenaar (Lekkerkerk), Mike van Buren (DCV).
Trainer: Richard Mank
IFC Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Lekkerkerk Komen: Pim Molenaar (Dilettant)
Gaan: Eelco van Viersen (Perkouw)
Trainer: Fred van Zon

Zat. 4de Klasse E

DVO’32 Komen: Jan Jaap van den Berg, Ruud Durinck, Purcy van Es, Gert-Jan van der Veen, Pieter van der Veen (allen Deltasport), Walter Zomervrucht (Excelsior’20), Mitchel van der Windt (PPSC), Tim Kievit (Victoria’04 za), Sander Petersen, Sjoerd Zwanenveld, Mitchell Huijgen (Victoria’04 zo), Diego Remondo-Gomez, Edin Katana, Ruben Verboon, Mark Zomervrucht (vv Zwaluwen), Robert van Rij (was gestopt)
Gaan: Semir Hadzic (HBSS), Judemar Mariana (HBSS), Izzy Tashan (onbekend), Tolunay Tashan (SVV), Martijn Leerdam (stopt), Job Muis (stopt)
Trainer: Ben Hoogwerf
GGK Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
HBSS Komen: Nick Geutjes (CWO), Mustafa Uyar (PPSC), Hamza Bouila (Excelsior’20, Cesar Texeira, Auke Harkema, Hakan Censer, Marvin Verela Perrira (allen SVDPW), Semir Hadzic, Judemar Mariana (DVO’32), Bram Graafland, Emre Durmaz (Alexandria’66),Caisin Kesici (Zwaluwen), Raoul Bouchrit (VFC)
Gaan: Roelof Grant (stopt)
Trainer: Marvin Jansen
Hermandad Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Hermes DVS Komen:
Melvin Santana (SDV), Rachid Larrosi, (SVV), Emre Bilek (MSV’71,) Benjamin Mao (Excelsior’20), Taha (Hargasport)
Gaan: Ewout van Wijngaarden (SVV), Eder Ramos (SVV), Jimmy Segredo (SVV), Elvin Ramos (SVV) Urbian Kusten (Stopt)
Trainer: Rico Uytenbroek
LMO Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
NOCKralingen Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
SDV Komen:
Gaan:
Trainer: Charl Sait
SpartaAV Komen:Danning Abbing (Nieuwerkerk), evin Jumelet (XerxesDZB), Bob van Lier (Alexandria ’66), Calvin Lupgens (Leonidas), Justin Bulk (Nieuwerkerk), Leon Batenburg (Dilletant), Rick Hoek (SHO), Claudio Maximiano (BVCB), Mitchell Pijpers (CKC), Danique Soares (Swift Boys).
Gaan:
Trainer: Ron Luijten
SVV Komen: Kenny van Rijswijk (B-jeugd SVV) Paco Randolfi (B-jeugd SVV), Xavier Schoop, David de Lanoy, Ricardo Rosman (allen SVV Zon), Rodney van de Belt (SVDPW), Stefan Helmeijer (VFC), Rory Maria (Hargasport), Liomar Joaquin (Wik  Den Haag) Atila Sisman (Kocatepe), Dexter Henriquez (Sv. Hoofddorp)
Gaan: Matthew Noordhoek (SVV), Chesney van Keimpema (SVV)
Trainer: Onbekend
Swift Boys Komen:
Gaan:
Trainer: Peter Ketting
VOB Komen:
Gaan:
Trainer: Jim Raaijmakers

Zat. 4de Klasse F

BZC/Zuiderpark Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
DRL Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Egelantier Boys Komen:
Gaan:
Trainer: Wout de Bruin
GOZ Komen:
Gaan:
Trainer: Marcel Langeveld
Hekelingen Komen:
Gaan:
Trainer: Ad Reijtenbach
NBSVV Komen: Ricardo Stok (Spijkenisse), Patrick Zoete (SC Botlek), Marc Bravenboer (SHO)
Gaan: Robin van Dreumel (SC Botlek), Victor Kriek (Hekelingen), Clifford Robinson (Hekelingen), Ferry van Mierlo (Hekelingen), Robin Siep (Spijkenisse), Danny Pelizzon (stopt)
Trainer: Hans de Heer
Oud-Beijerland Komen:
Gaan:
Trainer: Ed Kruijthof
SCO’63 Komen:
Gaan:
Trainer: Peter Hoek
Simonshaven Komen:
Gaan:
Trainer: Richard van der Werff
Spartaan’20 Komen:
Gaan:
Trainer: Patrick Schaerlakens
sv Charlois Komen:  Quissam Rehmi  (Egelantier Boys), Miguel Lopes Silva (XerxesDZB), Nourdin Laazibi (sv Charlois zo), Cedric Constancia (CVV Zwervers).
Gaan: Rafael Freire Dias (DRL)
Trainer: Raymon Schimmel
TransvaliaZW Komen: Marco van Zon, Richard van Zon, M. Smulers, Mario Kehlman (Allen LMO), Sander Eijgelsheim (BZC/Zuiderpark), S. Hoeblal (TAC’90), S. Fortes (JHR), K. van Houtum (sv Charlois).
Gaan:
Trainer: Bert Kamp
WCR Komen:Wessel de Jager (Feyenoord AV),  Gino  Tutone (Pernis), Henk Iepenburg (HOV/DJSCR), Radek Mamedov  (WCR zo), Jeffrey Rosario (Swift Boys) , Jordy van Ginkel  (Rhoon)
Gaan:Claudio Tutone (Smitshoek), Jamie Wolff  (Smitshoek), Najib Azaroiali  (Overmaas), Kristiaan Stilting  (Lombardijen)
Trainer: Rob Warner
Zinkwegse Boys Komen:
Gaan:
Trainer: Mark Smeding

Zat. 4de Klasse G

Bernisse Komen: Vincent Schoordijk (OVV), Joseph Romero (SCO’63), Allessio Weeda (Zuidland), Sitidek Kamphoorn (Zuidland), Marcel Kardux (Zuidland), Samet Bulut (Rozenburg).
Gaan: Muhammed Baydar (Rockanje), Robert Bout (Abbenbroek), Mitchell Polet (Zuidland), Marvin Jansen (Nieuwenhoorn), Tim Wijngaard (Zwartewaal), Raynor Slump (Zwartewaal), Marvin Heijbergen (Zwartewaal), Mitchell Weeda (Botlek).
Trainer: Ronard Venekamp
DJS Komen:
Gaan:
Trainer: Peter Marcel Nauta
DVV’09 Komen:
Gaan:
Trainer: Rene Milot
FIOS Komen:
Gaan:
Trainer: Corjan van der Made
Flakkee Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Goudsw. Boys Komen:
Gaan:
Trainer: Leo Tol
Herkingen’55 Komen:
Gaan:
Trainer: Ron van Neck
Melissant Komen:
Gaan:
Trainer: Ozcan Dabak
NTVV Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Rockanje Komen: Arie Bravenboer (OVV), Wesley Palstra (Hellevoetsluis), Martijn van Leeuwen (Hellevoetsluis), Michael Vos (Vierpolders), Muhammad Baydar (Bernisse)
Gaan: Jeroen Schriel (OVV), Wouter van Linschoten (stopt).
Trainer: Arjan Vuik
SNS Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Stellendam Komen:
Gaan:
Trainer: Leo de Geus
Vierpolders Komen: Paul Santra, Jesper Lakerveld, Jaimie de Jong Maikel Straatman, Bart Rollof, Glenn Stoffers,Ricardo Nijssen, Quincy Vermoolen en Max Lodder (Brielle), Dennis Meyboom, Jelle Troost en Mike Timmers (Lager elftal)
Gaan:
Trainer: Onbekend
Zwartewaal Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

 

<< Terug©www.voetbalrotterdam.nl. Mail: info@voetbalrotterdam.nl 

 

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.