Overschrijvingen Zaterdagvoetbal (Vierde Klasse)

VoetbalRotterdam.nl houdt elk seizoen de overschrijvingen bij. Onderstaand een overzicht van de overschrijvingen van de zaterdag vierde klasse. Heeft u een aanvulling of mist u een overschrijving, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.

Vierde Klasse

Abbenbroek

  • Komen: Bob van Lieshout (Neptunus-Schiebroek), Jules van Esch (Poortugaal), Yoerie Weeda (Bernisse), Admir de Kok (Bernisse), Sven van Deursen (Hekelingen), Patrick van Dis (XerxesDZB), Matthew van de Linden (Poortugaal), Alexander Hofma (Spijkenisse), Therence Tokaai (Botlek), Candrick Viktor (SCO 63), Marvin Kremers (Botlek), Timothy Tokaai (BZCZuiderpark)
  • GAAN: Desmond van Dorp (SCO’63)

AGE-GGK

  • KOMEN:
  • GAAN:

Bergambacht

  • KOMEN: Kelvin Potuijt (Schoonhoven), Pieter Meijer (Schoonhoven), Harrit Boonstra (SV Haulerwijk)
  • GAAN: Niemand

BZC/Zuiderpark

  • KOMEN:
  • GAAN:

CION

  • KOMEN:
  • GAAN:

DFC

  • KOMEN: Sebastiaan Wrzeszcz (SC Amstelwijck), Patrick van Ditten (OMC), Yano Petrov (GSC/ODS), Merijn van Groesen (SC Amstelwijck), Tolga Sogut (GSC/ODS), Keith Korteweg (OMC), Ernst Busch (Oranje Wit), Sjors Kirchyunger (Emma), Brian van de Ruit (SC Amstelwijck), Joey Besemer (Dubbeldam), Lars Wiegman (RCD), Kusay Pekince (SC Amstelwijck), Mark Bok (SC Amstelwijck).
  • GAAN:

Dilettant

  • KOMEN: Jeroen Bosman (Dde Zwerver), Soufyan el Omari (Alblasserdam), Robin Segers (Alblasserdam), Rutger Esmeijer (Alblasserdam), Menno Hoogvliet (Alblasserdam).
  • GAAN: Niemand

DRL

  • KOMEN: Paulo Garcia Mendes (DRL-zo), Antonio Garcia Mendes (DRL-zo), Andre Kiawakana (Pelikaan), Kenny Boertje (Maasstad Tediro), Milton Keeldar (Binnenmaas), Ferry Steenbergen (WCR), Ernie Dos Santos  (Kethel Sapland), Rogerio Goncalves (DRL-zo), Mo Bensadik (BZC Zuiderpark), Jesse Andrade (HBSS), Fabio Moreira (DRL-zo), Curtley Berkel (BZC/Zuiderpark).
  • GAAN: Rafael Ramos (stopt), Pjotr Sanders (stopt) Sonny Verschuren (stopt) Jeroen Janssens (Groote Lindt), Aron Utberg (Groote Lindt).

Dubbeldam

  • KOMEN:
  • GAAN:

DVO’32

  • KOMEN: Tim Kolsteren (CWO), Rutger Rath (geen club), Jacky Warmerdam (geen club), Sander Ligthart (eigen gelederen), Pascal Moller (geen club), Dylan Bakker (Zwaluwen), Nick de Roos (Kethel Spaland), Reinier van der Veen (Deltasport), Tim Jaarsma (eigen gelederen), Niko van Meijeren (Zwaluwen)
  • GAAN: Purcy van Es (stopt), Jan Jaap van den Berg (al gestopt), Hamza Asabdoun (eigen gelederen), Roberto Grandazzi (stopt, wordt trainer), Erik van Eijkelenburg (eigen gelederen), Erman Oncu (eigen gelederen), Yoeri Olivier (eigen gelederen), Ashraf el Fallaha (eigen gelederen), Tolga Aydermir (stopt), Robert van Rij (stopt), Robert van Es (VFC), Maurits van den Berg (stopt)

DVV’09

  • KOMEN: Ries van den Boogaard (SNS)
  • GAAN: Robin Nootenboom (NTVV), Yannick Lugthart (DBGC).

Egelantier Boys

  • KOMEN:
  • GAAN:

FIOS

  • KOMEN: Fai Gregoria (SVV), Stephen Hellement (SVV), Sebastiaan Toom (Nieuw Lekkerland), Jermain Dortalima (Excelsior’20), Pajo Wiel (Leonidas)
  • GAAN: Eric Polleman (DBGC).

Flakkee

  • KOMEN: Glenn Schovers (DJS), Marijn Reede (DJS), Juan van Dam (DJS), Eelco van der Linde (DVV’09).
  • GAAN: Mees Vroege (Den Bommel), Robert Vinke (DBGC).

GHVV’13

  • KOMEN:
  • GAAN: Ricardo Schefferlie (Rhoon)

Gouda

  • KOMEN: Kees Kleiweg (DONK), Michel Bloemen (Olympia), Stefan Stenis (Olympia), Soufyan Tihouna (Olympia).
  • GAAN: Niemand

Goudswaardse Boys

  • KOMEN: Wesley van Gijzen (GOZ), Benjamin Eenkhoorn (Piershil), Daniel van Haaster (ZBVH), Nardo Tol (Piershil).
  • GAAN: Sven Belder (stopt)

GSC/ODS

  • KOMEN:
  • GAAN:

Hekelingen

  • KOMEN: Edinho Varela (BZC/Zuiderpark), Fabrizio Varela (DBGC), Randy de Macker (RVVH), Menno Jansen (Spijkenisse), Mark Wolbers (Simonshaven), Wesley Meuldijk (‘s Gravendeel).
  • GAAN: Wesley de Vos (Charlois),  Heily Martis (SCO’63), Sander Schmidmaker (SCO’63).

Herkingen’55

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Brandon Masseurs (VVC’68), Bryan Bouwens (Den Bommel)

Hermandad

  • KOMEN:
  • GAAN:

Hillegersberg

  • KOMEN:
  • GAAN:

JHR

  • KOMEN:
  • GAAN:

Kocatepe

  • KOMEN:
  • GAAN:

Lekkerkerk

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Tom Dijksman (LMO), André van der Wouden (stopt).

LMO

  • KOMEN:
  • GAAN:

Maense

  • KOMEN:
  • GAAN:

Melissant

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Niemand

MSV’71

  • KOMEN: 
  • GAAN:

NTVV

  • KOMEN: Robin Noteboom (DBGC), Jordy Hotting (DBGC), Mitchel Tdlohreg (DBGC), Niels van den Nieuwendijk (De Jonge Spartaan)
  • GAAN: Niemand

OFB

  • KOMEN:
  • GAAN:

Oud-Beijerland

  • KOMEN: John van Tiggelen (Zuidland), Kevin de Wit (Kethel Spaland zon.), Jock de Burgo (PFC), Atif Boujddayn (PFC), Alex Munvaneza (PFC), Elyas Edir (PFC), Lorenzo van der Meijde (FC Binnenmaas), David Pieters (Hellevoetsluis), Hidde Timmermans (Heinenoord).
  • GAAN: Guus Smulders (NBSVV), Leonard van Maaren (Heinenoord), D’angelo Monteiro (Rijsoord), Angelo van Erkel (Oude Maas), Johan Kraaijeveld (Smitshoek Veteranen), Nicolas Pane (Heinenoord), Lennart Rosmolen (Heinenoord), Robin Makor (Heinenoord), Dimitri Becht (Meeuwenplaat).

Poortugaal

  • KOMEN:
  • GAAN:

PPSC

  • KOMEN: Helder Gomes (Hermandad),  Stefan Groeneveld (Zwaluwen), Dennis Enachi (SVV). Mark Moerman (CWO), Max de Bruin (CWO), Andre Kersbergen (HermesDVS), Stefan Vermeulen (HermesDVS).
  • GAAN:

SCO’63

  • KOMEN: Raymond Berkman (OHVV), Dennis Bredius (FC Vlotbrug), Robin Bredius (FC Vlotbrug), Saban Yildrim (RVV Kocatepe), Hami Demirturkogle (RVV Kocatepe zaterdag), Kevin Mack (Swift Boys), Nigel Wildschut (DBGC), Jozef Mota Romero (Bernisse), Kevin Mastenbroek (Botlek), Heily Martis (Hekelingen), Tron Andersen (Hekelingen), Sander Schmidhamer (Hekelingen), Richard Aroma (Spijkenisse), Stefano Drenth (Transvalia ZW), Arin Rahill (Meeuwenplaat), Desmond van Dorp (Abbenbroek).
  • GAAN: Walid Ahmed (SV Charlois), Candrick Victor (Abbenbroek), Mehmet Kar (Spartaan’20), Michael Snijders (Simonshaven), Jeandre Andrea (CWO)

SDV

  • KOMEN: Leroy Kenswil (Sparta AV), Rodney Kartoredjo (Haaglandia), Ruben Mowlabaks, Sonny Pistoor, (beide Hillegersberg), Gerson Duarte (Groote Lindt), Tyrone van Ommeren (PPSC), Jeffrey Peek (S.E.), Jerry Gomes Ferreira (Heerjansdam), Orpheo Goveia (Egelantier Boys), Romero Romney (geen club), Cecilio Ramos (SDV)
  • GAAN: Bradley Brinkman en Elroy Castelen (Zwarte Pijl), Steven Simas (GLZ/Delfshaven), Nourdin Woudenberg (Excelsior) en Edson Lopes Tavares (BZC/Zuiderpark7), Melvin Santana (SVV)

Simonshaven

  • KOMEN: Desley Lit (Spijkenisse), Michael Snijders (SCO’63), Pascal Vrijenhoek (Bernisse), Davey Wassink (WCR).
  • GAAN: Richard van Baarlen (GHVV’13), Kevin Belder (Oude Maas), Dennis Kanters (Oude Maas), Dave van Dongen (Oude Maas), Jeremy van der Ent (WCR), Bas Oster (Rhoon), Mark Wolbers (Hekelingen).

SNS

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Ries van den Boogaart (DVV’09)

SVV

  • KOMEN:
  • GAAN:

Swift Boys

  • KOMEN:
  • GAAN:

TransvaliaZW

  • KOMEN:
  • GAAN:

Vierpolders

  • KOMEN: Ruud Hakbijl (Brielle), Pim Kaan (Brielle), Luc van der Zanden (Scheveningen).
  • GAAN: Paul Santra (Rozenburg)

VOB

  • KOMEN: Martin la Cruz (Westlandia), Stefan Pronk (Blijdorp), Gianni dos Santos (HWD), Kevin Monteiro (geen club)
  • GAAN: Pascal Lommerse (Neptunus-Schiebroek)

WCR

  • KOMEN:
  • GAAN:

ZBVH

  • KOMEN: Dejan Bislimi (‘s-Gravendeel), Robin de Jong (‘s-Gravendeel), Jordi Verkerk (‘s-Gravendeel), Nick Polderdijk (Zinkwegse Boys), Robin Konijnendijk (SHO), Jean Paul Moolenaar (SHO), Thomas Jongenotter (FC Binnenmaas)      
  • GAAN: Eelco Reedijk (stopt), Ronald van Lent (Steeds Hooger), John van Kaam (Seolto), Daniel van Haaster (Goudswaardse Boys)

Zinkwegse Boys

  • KOMEN: Lars Verhage  (Heinenoord), Jeffrey de Romph  (Heinenoord), Mike Fiere (Heinenoord), Koen van der Ende (GOZ), Stefan van Ruiven (Zuidland) 
  • GAAN: Nick Polderdijk (ZBVH), Otman Fertoute  (stopt)

Zwarte Pijl

  • KOMEN:
  • GAAN:

Zwartewaal

  • KOMEN: Michael Versaevel (OVV), Max Zijlstra (OVV), Mark Meijboom (Brielle), Thierry Jong (Brielle), Bas vd Blink (Brielle), Rick Abrahams (Brielle), Dennis Visser (Rozenburg)
  • GAAN: Kevin Badu Noordzij (Brielle), Mathijs Wijngaarden (stopt).

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.