Overschrijvingen Zaterdagvoetbal (Tweede Klasse)

VoetbalRotterdam.nl houdt elk seizoen de overschrijvingen bij. Onderstaand een overzicht van de overschrijvingen van de zaterdag tweede klasse. Heeft u een aanvulling of mist u een overschrijving, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.

Tweede Klasse

Alblasserdam

  • KOMEN: Jaimy Bravenboer (Nieuw-Lekkerland), Ruben Dijkema (SC Amstelwijck), Ponciano Marlon Salamao (BZC/Zuiderpark), Ziggy Schutte (Papendrecht), Tonnie Stok (SC Amstelwijck), Leroy Rubio Rijsdijk (SC Amstelwijck), Beau Buwalda (Nieuw-Lekkerland), Michael Lambermont (Overmaas), Okan Arslan (Oranje Wit), Christiaan Bergsma (Overmaas), Steven Ignacio da Silva (Overmaas).
  • GAAN: Richard van den Berg (De Alblas), Redoaune El Akchaoui (De Zwerver), Alihan Ulusoy (DRL), Samet Ulusoy (DRL), Ahmet Kuyucu (VVGZ), Inam Quiliev (Sliedrecht), Johan de Vries (stopt).

Alexandria’66

  • KOMEN:
  • GAAN:

Amstelwijck 

  • KOMEN: Suayip Yoman (EBOH)
  • GAAN: Rik Kramer (Oranje Wit), Merijn van Groesen (DFC), Mark Bok (DFC), Brian van de Ruit (DFC), Chris Hansum (Papendrecht), Lesley Verstraeten (Papendrecht), Kevin Steensma (RCD), Marlon Kramer (ZBC’97), Sadik Sogut (ZBC’97) Okan Arslan (Alblasserdam), Leroy Rubio Rijsdijk (Alblasserdam), Tonnie Stok (Alblasserdam), Ruben Dijkema (allen Alblasserdam).

Binnenmaas

  • KOMEN: Bart de Keijzer (Capelle), Sven Post (IFC), Jordy Molendijk (CWO), Colin Goudt (FC Binnenmaas), Remon van Prooijen (Oude Maas), Cees de Winter (SHO), Ron Bezemer (Drechtstreek), Ralph van der Giessen (Drechtstreek).
  • GAAN:

BVCB

  • KOMEN: Evan Blom (SC Feyenoord), Mitchell Hendriks (Nieuwerkerk), Danny Heijstek (De Alblas), Marvin Vogels (Excelsior M)
  • GAAN: Nick de Bil (Rozenburg),  Faybian Hertstein (Neptunus-Schiebroek), Abel Kinzo (Excelsior R), Kevin Paque (SC Feyenoord), Koen Mooij (Alexandria ’66).

CWO

  • KOMEN:
  • GAAN:

DBGC

  • KOMEN: Jeroen Sep (SHO), Yannick Lugthart (DVV’09), Robert Vinke (Flakkee).
  • GAAN: Fabrizio Varela (Hekelingen), Joran Malipaard (Strijen), Jody Buijs (Den Bommel), Nigel Wiltschut (SCO’63).

Den Bommel

  • KOMEN: Jordy Buijs (DBGC), Brian Bouwens (Herkingen’55), Mees Vroege (Flakkee)
  • GAAN: Raoul Verolme (DJS)

DCV

  • KOMEN: Rick Blom (Lekkerkerk), Mike van Buren (CVV Zwervers), Rick Carlier (CVV Zwervers), Phil Harar (Hillegersberg), Mike Veldhoen (Spirit), Sam Verschuren (The Gunners), Rodney Elmont (Excelsior Maassluis), Bob Jansen (Heinenoord), Danny Schipper (Soccer Boys), Jeffrey Schroevers (XerxesDZB).
  • GAAN: Remi Baldew (Zwarte Pijl), Patrick de Reuver (stopt), Nuri Cetin (stopt), Jesper Stijnman (Wippolder)

GJS

  • KOMEN: Angelo Perenni (LRC), Roy Stuiver (Schelluinen), Enrico Pululu (Geldermalsen), Nicky Favier (Dongen/jeugd RKC Willem II), Bjorn van Hoogdalem (Unitas)
  • GAAN: Sander Dekkers (Arkel), Nick vd Stam (Arkel)

Heerjansdam

  • KOMEN:
  • GAAN:

Hellevoetsluis

  • KOMEN: Davy Mierop (SC Feyenoord), Patrick Struijk (Brielle), Per Morris Gelderland (OVV), Sander van Pelt (Rozenburg), Mark Bouwhuis (Stellendam), Nigel de Waard (SC Feyenoord A1),
  • GAAN: Joey Salij (FC Vlotbrug), David Pieters (Oud0-Beijerland), Bram van Aken (Stopt), Jaco Waslander (Oude Maas), Ernest Vermaat (Rockanje)

HVC’10

  • KOMEN: Mitchell Bouwhuis (Excelsior Maassluis), Mike Kraan (FC ‘s Gravenzande), Frank Schipper (Rozenburg), Kay van den Bos (FC ‘s Gravenzande), Evert van der Laan de Vries (VUC).
  • GAAN:

Kethel Spaland

  • KOMEN: Berry Patsjerik (DCV), Angelo Spanjaart (CWO), Danny Fellinger (HBSS), Yordi Eijsberg (Rijsoord).
  • GAAN:

Nieuwenhoorn

  • KOMEN: Brian Smits (Brielle), Wouter Bloothoofd (Brielle), Ayrton Verlaan (Spijkenisse).
  • GAAN: Ferani van Vugt (OVV), Timo Buijs (FC Vlotbrug), Sonny Booth (Rockanje).

NSVV

  • KOMEN: Arjan van Gurp (van SNS), Hatim Oucherif (van SHO)
  • GAAN: Erik van Arendonk (Antibarbari), Robin Verhoeven (naar NBSVV)

Papendrecht

  • KOMEN: Jelle Baan (Oude Maas),  George Tomas de Brito (Bolnes), Jearlon Martina (Oranje Wit).
  • GAAN: Mich Bos  (RCD), Jan Abaisa (Drechtstreek), Rick Sieses (Drechtstreek), Siggy Schutte  (alblasserdam), Dennis Herremans  (stopt).

Pelikaan

  • KOMEN:
  • GAAN:

Piershil

  • KOMEN: Stephan Baaij (Zuidland)
  • GAAN: Benjamin Eekhoorn (Goudswaardse Boys), Dani Lima (Zuidland), Valentijn Wessels (NBSVV).

Soccer Boys

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Niemand

Spirit

  • KOMEN: Lars van der Wijngaard (Capelle), Bjorn van Dijk (Capelle), Sven Hentzen (Capelle)
  • GAAN: Mike Veldhoen (DCV), Rene Groen (stopt), Bjorn Zierts (stopt)

Strijen

  • KOMEN: Natoe dos Santos (DRL), Jordy Hofman (Prinsenland), Joran Maliepaard (DBGC),  Dennis de Man (VVGZ), David Engels (FC Binnenmaas), Justin de Man (FC Binnenmaas), Nils Fortuin (FC Binnenmaas), Aaron Perez Maria (FC Binnenmaas), Desi Sanderse (FC Binnenmaas), Brian Monster (SHO).
  • GAAN: Yordi Godijn (RVVH), Kosta de Wit (SSS), Kaz Kromwijk (Barendrecht).

Unitas

  • KOMEN:Rida Assaban (SVW), Arif Alemdar (Unitas A1), Rick van Baalen (Unitas A1), Mohammed Boukrouche (SVW), Harmen van Haaften (Unitas Zondag), Boaz Helderman (Unitas A1), Zeki Laaiti (SVW), Job Lanting (Stagiair Jeugd), Adem Kahraman (Unitas Zondag), Osman Karaarslan (Raptim), Melis Kocan (Stagiair Jeugd), Tim Mehl (Stagiair Jeugd), Maikel Nijst (Woudrichem), Thijs Stalenhoef (Unitas A1), Jerzy Timmermans (Unitas A1), Mike Venderbos (Schelluinen), Owen Verduijn (Stagiair Jeugd), Floris Walhain (Unitas A1), Harmen van Haaften (Unitas Zondag).
  • GAAN: Christiaan van Herp (LRC), Björn van Hoogdalem (GJS), Moussa Afkaran (Raptim), Patrick Zwart (Altena), Rowan Vermeulen (Schelluinen), Bastiaan van Horssen (Vuren), Maxime Kivaka (Unitas Zondag), Nasredinne El Khalki (Unitas Zondag), Ruben van der Werff (SVW). Gestopt: Hans Bos, Nabiel Kadiwahabi, Gert-Jan Kraan.

VDL

  • KOMEN:
  • GAAN:

Westlandia

  • KOMEN:
  • GAAN: