Overschrijvingen Zaterdagvoetbal (Top, Hoofd en Eerste Klasse)

VoetbalRotterdam.nl houdt elk seizoen de overschrijvingen bij. Onderstaand een overzicht van de overschrijvingen van de zaterdag top, hoofd en eerste klasse. Heeft u een aanvulling of mist u een overschrijving, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.

Tweede Divisie

Barendrecht

  • KOMEN: Dimitro Gomes Almeida (Zwaluwen), Marlon Oranje (Zwaluwen), Wilson Lima (SHO), Ramy Salem (Sparta AV)
  • GAAN: Nick van Katwijk (Smitshoek), Mahmut Sonmez (Kozakken Boys).

Excelsior Maassluis

  • KOMEN: Jesse Lub (Westlandia), Adair Lopes Veiga (RVVH).
  • GAAN: Jordy de Bruin (CWO), Marciano Bruma (XerxesDZB), Robin Hofman (Zwaluwen), Bryan van der Laan (Rozenburg), Jesper Leerdam (Scheveningen), Ahmad Mendes Moreira (Kozakken BoyS), Niels Vonk (FC ‘s Gravenzande).

Kozakken Boys

  • KOMEN: Ahmed el Azzouti 9Jodan Boys), Django Binder (Excelsior BVO), Raily Ignacio (Rijnsburgse Boys), Ahmad Mendes Moreira (Excelsior M.), Sanny Monteiro (Zwaluwen), Jeffrey van Nuland 9Helmond Sport), Mahmut Sonmez (Barendrecht).
  • GAAN: Mimoun Eloisghiri (IJsselmeervogels), Sherwin Grot (IJsselmeervogels), Stanley Husen (ASWH), Arif Irilmazbilek (Sliedrecht), Maik van den Kieboom (Achilles Veen), Delano Kortstam 9Pelikaan), Roel de Kruik (SC Feyenoord), Alje Schut (stopt).

Derde Divisie

ASWH

  • KOMEN: Jeffrey Altheer (Willem II), Bart Deprez (Goes), Ryan van Dijk (NEC), Jeremy Hubrugtse (Goes), Stanley Husen (Kozakken Boys), Peter de Lange (Spakenburg), John van Vugt (RVVH).
  • GAAN: Rutger de Bos (Capelle), Michael van Dommelen (Spijkenisse), Mike Langerak (Sliedrecht), Jordi Mosmans 9RVVH), Robin Mulder (GVVV), Bas van Stokkom (Sliedrecht), Gilmaro van der Werp (RVVH), Josiemar van der Werp (RVVH).

Capelle

  • KOMEN: Sandin Avdic (Leonidas), Rutger de Bos (ASWH), Bram de Bruin (Nieuwerkerk), Burak Dogan (XerxesDZB), Kai Fens (XerxesDZB), Dave van der Steen (XerxesDZB), Brian de Vaal (SHO).
  • GAAN: Kai Blokland (Katwijk), Bart de Beyzer (FC Binnenmaas), Bob Vermunt (SHO), Nick Vervoort (Heinenoord), Lesley van Waas (SVV), Stephan van Waas (SVV), Lars van de Wijngaart (Spirit).
SteDoCo
  • KOMEN: Jay Jay Meierdres (vv Baronie), Luke Molkenboer (Sportlust ’46), Olaf Slob (vv Sliedrecht), Rocco van Dam (ASWH), Roy Weber (RVVH), Jesse Wielinga (FC Lienden zo.), Maurice van der Wilt (SV Spakenburg), Jeffrey van de Kaay (SteDoCo 2), Jordey van Dam (RVVH), 10 Remco Buist (RVVH).
  • GAAN: Willem Looijen (Nivo Sparta), Marvin Westerduin (Nivo Sparta), Ruud de Groot (Nivo Sparta), Pascal van Delden (Unitas zo.), Essey Kiflom (Unitas zo.), Coen van der Waal (vv Sliedrecht), Erik de Kruijk (FC Lienden), Justin Sporkslede (Eemdijk), Mohammed Faouzi (SC Feyenoord), Fabian van Horssen (Unitas zo.), Robin Boekhout (Focus’07), Sjoerd van der Waal (vv Sliedrecht), Levi Slob (gestopt).

Hoofdklasse

Jodan Boys

  • KOMEN: Adil Akanaoui (Zwaluwen), Bradley el Idrissi (XerxesDZB), Martijn Jansen (Sportlust’46), Elliot Pattinama (Scheveningen), Luca Janzen-Troiano (Be Fair), Issam el Bouazatti (Gouda), Anouar Chairi (Olympia)
  • GAAN: Ahmet el Azzouti (Kozakken Boys), Yassire Hamdani (Quick Boys), Revelino Janga (Montfoort), Youri Looijestijn (Voorschoten’97), Jorn van Lunteren (Rijnsburgse Boys), Mike van Oostrum (Montfoort), Jaouad el Yaagoubi (Montfoort).

LRC Leerdam

  • KOMEN: Elroy Vink (Kozakken Boys), Tyresse Anssu Camara (Lienden), Christian van Herp (Unitas), Thomas Heideman (Roda’46), Samet Görer (Spijkenisse), Ricardo Papilaja (WNC), Levey van der Meer (SteDoCo).
  • GAAN: Arie van Houwelingen (stopt), Guido Luiten (Heinenoord), Rutger van der Kleij (SHO), Sam Versluis (Ameide), Soliman El Yakoubi (Kocatepe), Jarraynell van der Pol, Samet Sukus (beiden DHSC), Giordano van der Pol (Ajax), Mo Houdoe (Spijkenisse), Angelo Perini (GJS), Sjors Maas (Roda Boys/B.).

RVVH

  • KOMEN: Nagiër Bonevacia (Fortuna Sittard), Ingmar Maayen (Scheveningen), Vidarell Merencia (ADO Den Haag), Jordi Mosmans (ASWH, Ryan Santos St. Abijn (Zwaluwen), Elvis Versluis (Heerjansdam), Tarik Yekhlef (FC Dordrecht).
  • GAAN: Rensy Barradas (Scheveningen), Remco Buist (SteDoCo),
    Jordey van Dam (SteDoCo), Jesper Gudde (Zwaluwen), Marwin Richard (IFC), Leon Steketee (Heinenoord), Damiën Vereecken (Drechtstreek), John van Vugt (ASWH), Roy Weber (SteDoCo).
Sliedrecht
  • KOMEN: Manucho Adelino (Pellikaan), Ryan Korporaal (FC Dordrecht 2), Sjoerd van der Waal (SteDoCo), Coen van der Waal (SteDoCo), Arif Irilmazbilik (Kozakken Boys), Bas van Stokkum (ASWH), Edwin van der Kooij (eigen jeugd), Inam Quliyev (Alblasserdam), Mike Langerak (ASWH).
  • GAAN: Paul Scheurwater (Heerjansdam), Michael Potkamp (SVW), Johan Versluis (SVW), Allard Dobbe (DRL)

Spijkenisse

  • KOMEN: Mo Houdoe (LRC Leerdam), Tom den Boer (Heinenoord), Michael van Dommelen (ASWH), Ralf van der Meer (Botlek), Danny Groos (Jong ADO Den Haag), Dustin Mijnders (Telstar).
  • GAAN: Emir Jasarevic (Deltasport), Samet Görer (LRC Leerdam), Mike van de Ruit (Nieuwerkerk), Bob Kuit (Zuidland), Ricardo Rapmund (Zuidland), Remi Philips (Zuidland), Jeffrey van Veen (FC Dordrecht), Elwin Spoel (Brielle), Jazzy Adams (Brielle), Timon de Bel (Brielle).

Smitshoek

  • KOMEN:  Joren Tromp (DHC), Keverley Albertus (RKHVV Huissen), Robin Boot (keeper tweede elftal), Zepp Jacobs (Rijsoord), Nick van Katwijk (BVV Barendrecht), Tracey Kapata (Spartaan ’20), Diego Staas (Jong FC Dordrecht), Danjiel Ribaric (Heinenoord), Josimar van der Werp (ASWH), Marcello Daalhuizen (geen club).
  • GAAN: Daniel da Cruz (Nieuwerkerk), Mitchell van Gelderen (Rijnmond-Hoogvliet), Rody van Hemert (Neptunus-Schiebroek), Ricardo Malaihollo (Vitesse Delft), Ricardo Merrelaar (Zwaluwen Vlaardingen), Marvin Rommy (Zuidland), Justin Snijders (Rijnmond-Hoogvliet), Bryan Struis (Zwaluwen Vlaardingen), Sten Wever (Zwaluwen Vlaardingen).

Zwaluwen

  • KOMEN: Jesper Gudde (RVVH), Tim Gudde (VFC), Robin Hofman (Excelsior Maassluis), Leon Krznaric (Zwaluwen), Ricardo Merrelaar (Smitshoek), Jermay de Nijs (CVV Zwervers), Joep Pranger (VFC), Dennis van Rijn (VDL), Jerry Scholman (Nieuwerkerk), Bryan Struis (Smitshoek), Joey van der Velden (Deltasport), Ben de Vries (CVV Zwervers), Sten Wever (Smitshoek).
  • GAAN: Adil Akanaoui (Jodan Boys), Ivan Almeida (XerxesDZB), Mustafa Celen (XerxesDZB), Dmitri Gomes Almeida (Barendrecht), Marcello Veiga (XerxesDZB), Joey Grootenboer (XerxesDZB), Sanny Monteiro (Kozakken Boys), Lucas van Oeveren (SC Feyenoord), Marlon Oranje (Barendrecht), Jorno Reurink (XerxesDZB), Nick Sanders (Noordwijk), Ryan Santos Aubyn (RVVH), Clint van Stee (Sparta AV), Jason Tjien Fooh (Baronie).

Eerste Klasse

Brielle

  • KOMEN: Elwin Spoel (Spijkenisse), Jazzy Adams (Spijkenisse), Tiomn de Bel (Spijkenisse), Mike van Haften (Spijkenisse), Raqip Ozrak (Kocatepe), Frank Molendijk (Zuidland), Roy van Vugt (Zuidland), Murat Gok (Zuidland), Nuno Andrade Varela (Oude Maas).
  • GAAN: Bjorn Wagenaar (Excelsior R), Ivar Eltenberg (stopt), Sander Arkenbout (Rozenburg), Jordi de Groot (Rozenburg), Ilya Tiren (SVV), Erikson Oliveira Santos (HBSS).

Deltasport

  • KOMEN: Ali Benomar (Nieuwerkerk), Ricardo Danning (HOV/DJSCR), Lorenzo van Gorkum (HOV/DJSCR), Emir Jasarevic (Spijkenisse), Carlo Willemse (Excelsior R.), Johnny Triel (LeonidaS), Marciano Deekman (Neptunus-Schiebroek).
  • GAAN: Leon Krznaric (Zwaluwen), Levi Marengo (Jodan Boys).

Feyenoord AV

  • KOMEN: Lucas van Oeveren (Zwaluwen Vl), Michael Slingerland (Groote Lindt), Kevin Paque (BVCB), Rick van der Burg (Rijnsburgse Boys), Mohammed Faouzi (SteDoCo), Roel de Kruijk (Kozakken Boys)
  • GAAN: Jordy de Zwart (Sparta AV), Mitchell Scheermeijer (Te Werve), Leroy Versteegen (Nootdorp), Maily Lopez (Rijsoord), Davy Mierop (Hellevoetsluis).

Heinenoord

  • KOMEN: Brian Leons (IFC), Guido Luiten (LRC), Leon Steketee (RVVH), Nick Vervoort (Capelle), Desley de Wolf (Rijsoord), Stna Moerland (Kogelvangers).
  • GAAN: Tom den Boer (Spijkenisse), Javier Brouwer (TOGB), Mike Fiere (Zinkwegse Boys), Jeremy Hensen (XerxesDZB), Danjiel Ribaric (Smitshoek).

Neptunus-Schiebroek

  • KOMEN: Loek te Duits (Soccer Boys), Rody van Hemert (Smitshoek), Fabian Hertstein (BVCB), Mo Hadir (Hillegersberg), Pascal Lommerse (VOB), Jessie Oostrum (Alexandria ’66), Ryan Lol (TOGB), Youry Salem (Sparta AV), Heimen Schreinemakers (Leonidas), Claudio da Silva (Vitesse Delft), Gianni Weststrate (Barendrecht), Stefano Weststrate (Oude Maas)  
  • GAAN: Marchiano Deekman (Deltasport), Bob van den Hoek (AFC),  Mo Hidir (Hillegersberg),  Karim El Mahjoubi (Zuidland), Jaoud Taouil (ZBC ’97), Bart Valk en Mitchel van Wageningen (Zestienhoven).

Nieuw Lekkerland

  • GAAN: Jort van meerkerk (De Zwerver), Tim van Stek (Sliedrecht), Stefan Zwang (Pelikaan), Regga Regales (EBOH), Wesley Ebbers (EBOH). Jordany Martinus (Geldrop).
    KOMEN: Aschwin Bakema (Rijsoord), Tevyn Biekman (Oranje Wit), Daniel Munoz (Pelikaan), Beau Buwalda (Alblasserdam).

Oranje Wit

  • KOMEN: Maarten Broos (IFC), Tevin Biekman (Nieuw Lekkerland), Rik Kramer (SC Amstelwijck), Yunus Ekiz (Barendrecht A1).
  • GAAN: Guidon Kithom (SC Kruisland), Moreno van der Geer (Wieldrecht), Junior Calmera (’s-Gravendeel), Henny Otto (’s-Gravendeel), Jeffrey Monster (EBOH), Willy Hanst (sv Charlois), Gregory Landbrug (stopt)

Oude Maas

  • KOMEN: Kevin Delgado Alves (sv Charlois), Joel Boessen (sv Charlois), Euson van Hek (Lombardijen), Denzel dos Santos (Rijsoord), Fredson Lucas (SHO), Breuklin Almeida (Zuidland), Anthony Vizciano (Excelsior M.), Ruben Slink (SPijkenisse), Mauro de Jonge (SPijkenisse), Ibrahim Fofane (Barendrecht), Virgil Maatrijk, GLZ/Delfshaven).
  • GAAN: Jelle Baan (Papendrecht), Gerwin Lake (FC Dordrecht), Cas Leenders (Slikkerveer), Gianluca Been (Barendrecht),  Collin Goudt (FC Binnenmaas),  Remon van Prooijen (FC Binnenmaas), Jeroen Oster (Rhoon).

Rijsoord

  • KOMEN: Aschwin Bakema (Nw Lekkerland), Khalid Rahli (SHO), Siebren Hoekstra (Fc Dordrecht), Erik Kerkhoven (RVVH), Chris Promes (PSV Poortugaal), Dean Tokarijo (RVVH), Colin Reening (‘s-Gravendeel), Niels Groeneveld (Barendrecht), Maily Lopez (SC Feyenoord)
  • GAAN: Desley de Wolf (Heinenoord), Zepp Jacobs (Smitshoek), Marco Nijssen (gestopt), Nicky de Zeeuw (gestopt), Maurice de Groot (gestopt), Pablo Ruiz Camarena (Bolnes), Brian Berends (VVGZ), Soufiane Aueragh (onbekend), Dane Brard (Steeds Hooger), Jordy Eijsberg (Kethel Spaland) Denzel dos Santos (Oude Maas).

SHO

  • KOMEN: Bob Vermunt (Capelle), Rutger van der Kleij (LRC), William Darjij (Alexandria’66), Larbi el Harouchi (LRC), Marvin Lems (Spijkenisse), Michael Termijn (XerxesDZB).
  • GAAN: Sadiq Walizada (Zuidland), Kenneth Klaverweide (Kocatepe), Wilson Lima (Barendrecht), Fredson Lucas (Oude Maas), Khalid Rahli (Rijsoord), Mikula Ristic (De Merino’s), Jeroen Sep (DBGC), Brian de Vaal (Capelle).

Sliedrecht

  • KOMEN: Mike Langerak (ASWH), Bas van Stokkom (ASWH), Arif Irilmazbilek (Kozakken Boys), Sjoerd van der Waal (Stedoco), Coen van der Waal (SteDoCo).
  • GAAN: Johan Versluis (SSW)

VVGZ

  • KOMEN: Marc Gorges (IFC), Martijn Groeneweg (IFC) , Jeffrey Gooshouwer (GSC/ODS) , Brian Berends (Rijsoord) , Ahmet Kuyucu (Alblasserdam)
  • GAAN: Frank Wielenga (stopt) , Dennis de Man (Strijen) , Rudy Fortes (Oude Maas) , Achraf Chentouf (Unitas)

XerxesDZB

  • KOMEN: Remy Broekmans (Nieuwerkerk), Marciano Bruma (Excelsior Maassluis), Ismael Celen (Rijnsburgse Boys), Mustafa Celen (Zwaluwen), Marcello Veiga (Zwaluwen), Joey Grootenboer (Zwaluwen), Jeremy Hensen (Heinenoord), Selmo Kurbegovic (Ter Leede), Jorno Reurink (Zwaluwen), Ivan Almeida (Zwaluwen).
  • GAAN: Burak Dogan (Capelle), Kai Fens (Capelle), Bradley el Idrissi (Jodan Boys), Dave van der Steen (Capelle), Michael Termijn (SHO), Angelmo Vyent (Scheveningen).

Zuidland

  • KOMEN: Marvin Rommy (Smitshoek), Dikkie Bontes (Bolnes), Alex Semedo (Hillegersberg), Remi Philips (Spijkenisse), Bob Kuit (Spijkenisse), Ricardo Rapmund (Spijkenisse), Sediq Walizada (SHO), Ferry van der Spuij (OVV), Karim El Mahjoubi (Neptunus Schiebroek), Ramon van der Bie (OHVV), Colin Hoeder (FC Vlotbrug) Jelle van de Graaf (PFC), Thomas Moeken (PFC), Niels Molendijk (Bernisse), Alessio Weeda (Bernisse). Marcel Kardux (Bernisse), Daniël Lima (Pernis).
  • GAAN: Frank Molendijk (Brielle), Roy van Vugt (Brielle), Murat Gok (Brielle), Breuklin Almeida (Oude Maas), Stephan Baay (Piershil), John van Tiggelen (Oud Beijerland), Mark Snijder (gestopt), Stefan van Ruiven (Zinkwegse Boys), John Ackon (SC Botlek), Runell Martes (Rijnmond Hoogvliet)