Overschrijvingen Zaterdagvoetbal (Derde Klasse)

VoetbalRotterdam.nl houdt elk seizoen de overschrijvingen bij. Onderstaand een overzicht van de overschrijvingen van de zaterdag derde klasse. Heeft u een aanvulling of mist u een overschrijving, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.

Derde Klasse

Berkel

  • KOMEN: Allard Breddels (DSVP), Jos Buitenhuis (TOGB), Edwin den Dulk (TOGB), Leon Rensink (TOGB), Raynaldo Visser (TOGB), Marco van der Stoep (BVCB)
  • GAAN: Niemand

Bolnes

  • KOMEN: Eric Aslanyan (RVVH), Rick van Dun (RVVH), Rodney van Dam (RVVH), Joshua van Capelle (RVVH), Joey Heinsbroek (Leonidas), Kevin Muanza (SC Feyenoord), Pablo Camarena (Rijsoord) en Dennis de Koning (Rijsoord), Zakaria Hasnaoui (LMO), Riccardo Wijsbroek (FC Dordrecht), Kevin Silva (TransvaliaZW), Fabio Romeijn (TransvaliaZW) Givano Romeijn (TransvaliaZW), Rodney Dekker (ASW), Ricardo Wijsbroek (FC Dordrecht), Gianni Ramos (GLZ/Delfshaven)
  • GAAN: Dikkie Bontes (Zuidland), Kenzo Sanches (CWO).

Botlek

  • KOMEN: Patrick de Zoete (NBSVV), Kevin de Faria (NBSVV), Marvin van der Ende (‘s Gravendeel), John Ackon (Zuidland), Erik Hoek (Bernisse), Shurnel Rene Jean Francois (Sliedrecht), Enes Cinqu (Hekelingen).
  • GAAN: Ralf van der Meer (Spijkenisse), Earl Starke (Meeuwenplaat), Julien Gret (Poortugaal), Marvin Kremers (Abbenbroek), Louis Salacroup (Heerjansdam), Brian Zeegers (stopt).

Charlois

  • KOMEN: Wilmar Hanst (Oranje Wit), Kenny Papa (BZC/Zuiderpark), Walid Ahmed (SCO’63), Wesley de Vos (Hekelingen), Wessel de Jager (WCR), Noury Mulder (RVVH 3), Gerson Rodriques (Nootdorp), Nordin Maach (Spartaan’20).
  • GAAN: Kevin Delgado (Oude Maas), Jeffrey Huizer (Egelantier Boys), Joel Boessen (Oude Maas), Angelo Huizer (Egelantier Boys), Rafis Sanchez (COAL), Alberto Rietveld (BZC/Zuiderpark), Mehmet Uzun (stopt), Darryl Vanenburg (stopt).

CVC Reeuwijk

  • KOMEN:
  • GAAN:

De Alblas

  • KOMEN: Richard van den Berg (Alblasserdam), André de Vos (Nieuw-Lekkerland), Remy Kevenaar (De Zwerver), Diede Heijkoop (Oranje Wit).
  • GAAN: Dion Warner (Drechtstreek).

De Jonge Spartaan

  • KOMEN: Raoul Verolme (Den Bommel)
  • GAAN: Glenn Schovers (Flakkee), Martijn Reede (Flakkee), Juan van Dam (Flakkee)

De Zwerver

  • KOMEN: Vincent Luiten (Antibarbari), René Bentlage (Nieuw-Lekkerland), Wesley Vaudo (De Alblas), Brian Becude (Drechtstreek), Stefan Lommerde (Alblasserdam), Michel Slagboom (Bruheze), Gauthier Luwawa (Groot-Ammers), Redouane El Akchaoui (Alblasserdam), Twan Hol (Nieuw-Lekkerland), Benny Reuvers (Nieuw-Lekkerland), Mark Kerkhoven (RVVH), Karsten de Graaf (Hardinxveld), Deniz Savalsi (Alblasserdam), Yassir Rotbi (Alblasserdam), John van Krimpen (was gestopt), Alexander Jonker (De Alblas).
  • GAAN: Jort van Meerkerk (Nieuw-Lekkerland), Mathijs Vermaat (Heerjansdam), Jordi Lingen (Pelikaan), Björn van Ingen (Groote Lindt) , Michael Warning (Drechtstreek).

Drechtstreek

  • KOMEN: Haris Brzac (BVV Barendrecht), Randy Kroos (Pelikaan), Jillroy Ruiz (Papendrecht), Rick Sieses (Papendrecht), Jan Abaisa (Papendrecht), Damien Vereecken (RVVH), Dion Warner (De Alblas), Justin Blaauw (Alblasserdam), Michael Warning (De Zwerver), Jordi Wessels (SC Amstelwijck).
  • GAAN: Robin Bezemer (FC Binnenmaas), Ralph van der Giessen (FC Binnenmaas), Daniël Jansen (Oranje Wit), Stefan Jonkman (lager elftal), Peter van de Merwe (lager elftal).

DSVP

  • KOMEN:
  • GAAN:

EBOH

  • KOMEN:
  • GAAN:

Excelsior Rotterdam

  • KOMEN: Kenzo Abel (BVCB), Nourdien Woudenberg (SDV), Yairo van Horik (Smitshoek).
  • GAAN: Roy Spork (Capelle)

Floreant

  • KOMEN:
  • GAAN:

GOZ

  • KOMEN: Rick de Ruiter (Heinenoord)
  • GAAN: Wesley van Gijzen (Goudswaardse Boys), Bas den Hartogh (Stopt), Martin Herlaar (stopt), Robin Vollebregt (stopt), Jim van der Hoeven (stopt), Erwin Roquas (stopt).

Gravendeel

  • KOMEN: Danilo Alkema (ASWH),, Thomas Muilwijk (ASWH), Joshua Joël Bahlman (ASWH), John van den Broek (Dubbeldam), Nino Conijn (Dubbeldam), Daan Rijppaert (Dubbeldam), Henny Otto (Oranje Wit, Junior Calmera (Oranje Wit).
  • GAAN: Dejan Bislimi (ZBVH), Robin de Jong (ZBVH), Pieter Lerensveld (ZBC’97), Wesley Meuldijk (Hekelingen), Edinho Pique (Sparta AV), Jordy Verkerk (ZBVH), Mike Dentro (SVS), Marvin van den Ende (SC Botlek), Gabi van der Kraaij (Pelikaan), Colin Reening (Rijsoord), Kishen Soochit (WCR), Michael Uludag (Alexandria’66), Melvin Zimmerman (stopt).

Groote Lindt

  • KOMEN: Björn van Ingen (De Zwerver), Aron Utberg (DRL), Jeroen Janssens (DRL) Osman Solak (Heerjansdam), Mustafa Solak (Heerjansdam), Kishan Mewalal (Spartaan’20), Jordy Leeuwestein (Dubbeldam), Stefan Leeuwestein (Dubbeldam), Kjell Smid (RVVH), Noël Zimmerman (VVC’68),  Wesley Verweij (SHO).
  • GAAN: Michael Slingerland (SC Feyenoord), Donovan Carolus (Alliance), Gerson Duarte (SDV), Raoul Pluimert (Steeds Hooger), Max Klootwijk (stopt), Jeroen de Bode (stopt).

HBSS

  • KOMEN:
  • GAAN:

IFC

  • KOMEN: Kenny van Gent (SV Meerkerk), Robin Benningshof (Sparta AV), Elio Almeida (onbekend)
  • GAAN: Martijn Groeneveld, Marc Görges (beiden VVGZ), Remco de Jong (stopt).

IJvv de Zwervers

  • KOMEN: Sander Gorter (Heerjansdam), John Hans (BZC/Zuiderpark), Nelson Medina (Lombardijen), Wesley Sturrus (Bolnes)
  • GAAN: Soufian Bouchnaffa (Spartaan’20)

Leonidas

  • KOMEN: 
  • GAAN: Bart Peeters (Hillegersberg), Paul Hoogervorst (Hillegersberg), Gregory Doesburg (Zwarte Pijl), Joey Heinsbroek (Bolnes), Ricky Pleysier (Victoria ’04), Johnny Triel (Deltasport).

Lombardijen

  • KOMEN: Hubertson Pauleta (geen club), Steven Vreugdenhil (Hermandad)
  • GAAN: Euson van Hek (Oude Maas), Gilliandro Leona (Oude Maas)

Maasdijk

  • KOMEN: Nikki Krouwer (Westlandia), Stef Bruinen (Excelsior M.), Wouter Laan (Excelsior M.), Ferhat Sonmez(GDA).
  • GAAN: Niemand

MVV’27

  • KOMEN:
  • GAAN:

Naaldwijk

  • KOMEN:
  • GAAN:

NBSVV

  • KOMEN: Rick Hoek (Sparta AV), Ivar Meeldijk (SHO), Guus Smulders (Oud-Beijerland), Robin Verhoeven (NSVV), Valentijn Wessels (Piershil).
  • GAAN: Niemand

Perkouw

  • KOMEN: Rick Kamhoot (Stolwijk), Matthew Edwards (Lekkerkerk)
  • GAAN: Amarildo Lawansuka (stopt)

Pernis

  • KOMEN: Bart van der Steen (Zwaluwen), Stephan October (SVDPW/SVV), Chris Soares (FC Maense).
  • GAAN: Danny da Graca (sv Charlois), 

Rhoon

  • KOMEN: Pascal Leyten (Poortugaal),  Floyd Mastenbroek (Spijkenisse), Jeroen Oster (Oude Maas), Bas Oster (Simonshaven), Ricardo Schefferlie (Bernisse)
  • GAAN: Michael Dell’ Avo (IJVV De Zwervers), Gad Feshaye (Barendrecht), Willem Heijboer (stopt).

Rijnmond HS

  • KOMEN: Mitchell van Gelderen (Smitshoek), Justin Snijders (Smitshoek), Roger Lieveld (Alexandria’66), Vially Mondo (Alexandria’66), Shaquile Rojer (Alexandria ’66), Runell Martes (Zuidland), Nikos Voulgaris (MVV)
  • GAAN: Niemand

Rockanje

  • KOMEN:
  • GAAN:

Rozenburg

  • KOMEN: Jordi de Groot (Brielle), Sander Arkenbout (Brielle), Bryan van der Laan (Excelsior Maassluis), Nick de Bil (BVCB), Paul Santra (Vierpolders).
  • GAAN: Leon Nigg (Poortugaal)

Schoonhoven

  • KOMEN: Robin van Elteren (Ammerstol), Gerben Ruissen (Ammerstol)
  • GAAN: Willem-Paul van der Heijden (Geinoord), Pieter Meijer (Bergambacht), Kelvin Potuyt (Bergambacht)

Sparta (AV)

  • KOMEN: Jordy de Swart (Feyenoord), Wesley van de Dries (Cvv Zwervers), Edinho Pique (s’Gravendeel), Clint van Stee (Zwaluwen), Jordy Craanen, Massimo van Ewijck (Nieuwerkerk), Pieter Hofman (BVCB), Maurice den Ouden (Hilllegersberg), Lorenzo Fernadez Cepero (SVS), David Booms (Vv Capelle), Richel Leitoe (HFC EDO)
  • GAAN:  Ramy Salem (BVV Barendrecht), Robin Benningshof (IFC zat), Leon Batenburg (stopt), Xander Ames (stopt).

Spartaan’20

  • KOMEN: Eder Lopes (LMO), Patrick Salamao (Pelikaan), Giancarlo Gailliant (Spartaan’20-zo), Willem van Welsum (Spartaan’20-zo), Quillian Donata (Spartaan;20-zo), Soufian Bouchnaffa (IJvv de Zwervers).
  • GAAN: Arjen Vaandrager (stopt), Patrick Mbole (stopt)

SSS

  • KOMEN: Lewis Makengo (VVGZ), Donaldo Eugenie (VVC’68), Joren van der Vlist (NSVV), Edwin Bulthuis (RCD)
  • GAAN: Niemand

Stellendam

  • KOMEN:
  • GAAN:

SVS

  • KOMEN:
  • GAAN:
SVW
  • KOMEN:Johan Versluis (Sliedrecht), Michael Potkamp (Sliedrecht), Fitim Meha (Arkel), Daniel Alexander (Unitas zo.), Yosief Ghide (Unitas zo.), Yohannes Tilahun (Unitas)
  • GAAN: Mohamed Boukrouche (Unitas za.), Johnny Wijnbelt (Schelluinen), Stefanos Moschatsis (Leerdam Sport), Jordanis Moschatsis (Leerdam Sport), Michael Kooijman (SVS ’65), Masoed Bidar (Arkel), Zeki Laaiti (Unitas), Rida Assaban (Unitas), Baris Hosafci (Raptim), Menno Beusekamp (Heukelum), Nacer el Mousati (Arkel), Maurice Schopenhouer (Herovina),

Victoria’04

  • KOMEN:
  • GAAN:

Vlotbrug

  • KOMEN: Timo Buijs (Nieuwenhoorn), Xonny Leutscher (Nieuwenhoorn), Joey Salij (Hellevoetsluis), Lars Stuijfzand (Nieuwenhoorn).
  • GAAN: Colin Hoder (Zuidland), Dennis Bredius (SCO’63), Robin Bredius (SCO’63)

VVOR

  • KOMEN: Darren Scheermeijer (Alexandria ’66), Gino van der Linden (HOV/DJSCR), Jean Michel Biharie (JHR), Arjan Smalheer (Kloetinge), Shamar Gowdschalk (BVCB), Bowy van de Veerdonk (Swift Boys), Jeremy Kluivert (FC Almere), Van de Kreeke (Ommoord), Van der Lee (Ommoord)
  • GAAN:

WFB

  • KOMEN: Niemand
  • GAAN: Niemand

Wieldrecht

  • KOMEN: Ferhat Kemaldar (SC Amstelwijck), Dennis Hakstein (Oranje Wit).
  • GAAN:

ZBC’97

  • KOMEN:
  • GAAN:

Zestienhoven

  • KOMEN: Christian Groeneveld (RVVH), Tom Kuil (VOC), Eric van Luijk (Hillegersberg), Mitchel van Wageningen (Neptunus-Schiebroek), Robbert Valk (Neptunus-Schiebroek), Lucas van Kan (Neptunus-Schiebroek), Muhammed Yavuzel (Leonidas).
  • GAAN: Stijn Folkerts (Olympia)

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.