Overschrijvingen Zaterdagvoetbal 2017/2018 (Tweede Klasse)

In de regio worden half juni weer veel overschrijvingen gedaan. De spelers verkassen van club en spelen komend seizoen op een ander niveau en andere locatie. VoetbalRotterdam.nl heeft de overschrijvingen op een rij gezet.

Heeft u een overschrijving, mail dat dan in de onderstaande opmaak naar info@voetbalrotterdam.nl.

Tweede Klasse Zaterdag

Alexandria’66

Komen: Marvelous Oron (OVV), Romano Naimut (Slikkerveer), Randy Evora (Bolnes), Jazzly John (Deltasport), Jeffrey Wouden (Leonidas), Marciano Deekman (Deltasport).

Gaan: Shayron Curiel (Nieuwerkerk), Chris Lever (Neptunus-Schiebroek), Yuri Delgado (FC IJsselmonde), Juan Bekmi (NOCKralingen), Andrew Liauw (VVGZ), Kevin Bogarde (Spartaan’20), Yassine Belghar (Spartaan’20).

Berkel

Komen: Joery van Dolder (TOGB)

Gaan: Niemand

BVCB

Komen: Kevin Paque (SC Feyenoord), Leon van den Heerik (Rijsoord), Donovan Stewart (XerxesDZB), Jeremy Stork (XerxesDZB), Denzel Medar (Alexandria ’66), Wouter Jansen (Groote Lindt),

Gaan: Christiaan Hartmans (XerxesDZB), Caner Yalamoglu  (Spartaan ’20).

CVC Reeuwijk

Komen:

Gaan:

CWO

Komen: Perry Bax (Zwaluwen), Steve Hijmans (VFC), Floris van Dorp (Excelsior M.), Rick Pleijsier (Victoria’04), Delano Ignatio (Spartaan’20), Marlison Meija (Bolnes), Jimmy Onderdelinden (VFC).

Gaan: Mario Stark (VDL), Angelo Spanjaart (Neptunus-Schiebroek), Dempsey Varela (Oude Maas), Dylan Cabral (HermesDVS).

DBGC

Komen: Derk Dubbeld (DJS), Mike Jacobs was gestopt), Micha Moerenhout (weer actief).

Gaan: Robert Vinke (Flakkee), Bas Abresch (stopt), Danny van Druningen (stopt), Robbert Huizer (stopt).

Den Bommel

Komen: Joris Buijs (FIOS), Jordi Hanenberg (DVV’09)

Gaan: Niemand

Drechtstreek

Komen: Joris Moesman (Oranje Wit), Michael Slingerland (Groote Lindt), Bjorn van Ingen (Groote Lindt), Jelle van Zijl (Groote Lindt), Robin Nootenboom (FC Binnenmaas), Robin Bezemr (FC Binnenmaas), Dennis Rijntjes (Papendrecht), Dylan Littel (ASWH), Corry Ndongsa (Papendrecht), Tom Vermeij (IFC), Romano Visser (IFC).

Gaan: Patrick Tukker (Groote Lindt), Marvin Otte (De Alblas), Erwin van der Heiden (De Alblas).

Hellevoetsluis

Komen: Danijel Ribaric (Smitshoek), Roeland de Bruijne (OVV), Joey Salij (Vlotbrug), Dennis Nijkamp (Rozenburg), Jeffrey de Koning (Nieuwenhoorn), Wouter Besters (Nieuwenhoorn), Thomas Melching (Nieuwenhoorn), Casper Goldenbeld (Nieuwenhoorn), Marlon van Beek (eigen jeugd)

Gaan: Deshney Hoornweg (Brielle), Morris Gelderland (Zwartewaal), Dani Biegel (Vlotbrug), Charlo Hassell (Botlek), Robin de Ridder (GHVV’13).

Neptunus Schiebroek

Komen: Machiel Lourens (Excelsior Maassluis), Stefan van Diest, Sven van Berg en Mike Janssen (Nieuwerkerk), Cristiano le Monaco en Patrick Haze (Feyenoord), Julian van der Geest en Ricardo Leeflang (SVS), Angelo Spanjaart (CWO), Wouter Peters (BVCB), Kars Martin (VVOR), Tom Kuil en Chris Groeneveld (Zestienhoven) en de 17-jarige Nick de Vlaming (AGE), Lucas van Kan (Zestienhoven) en Chris Lever (Alexandria) en Tom Houtschilt en Nabil Saddik (eigen jeugd)

Gaan: Jessie Oostrum (Feyenoord), Volkan Unlu (Piershil), Gianni Weststrate (EBOH), Dillan Heijnen (Heinenoord), Faybian Herstein (SVV) en Claudio dos Santos (Brielle), Vincent Velt (gaat lager spelen), Rody van Hemert (wordt trainer) en Leander Barendse (gaat studeren in Groningen).

Nieuwenhoorn

Komen: Frank Molendijk (Brielle), Denzel Asmus (CWO), Roy van Vugt (Brielle), Dimitry Gomes Almeida (Barendrecht), Kenny Lopes Cruz (Botlek), Ramon Luksch (RVVH), Breuklin Almeida (Oude Maas), Miguel Asmus (CWO).

Gaan: Steven Pieternella (Rijnmond HS), Wouter Besters (Hellevoetsluis), Jeffrey de Koning (Hellevoetsluis), Thomas Melching (Hellevoetsluis).

HVC’10

Komen: Lars Kortleven (Excelsior M.), John Kraan (FC ‘s Gravenzande), Dennie Storm (FC ‘Gravenzande), Steve Escalona (Wateringse Veld/Gona), Mitchell Smit (Excelsior M.).

Gaan: Daniel van der Knijff (DHC), Evert van der Laan de Vries (SVC’08), Jack Binnendijk (LYRA), Frank Schipper (LYRA).

Papendrecht

Komen: Kenneth Kladerweide (Kocatepe), Thomas Muilwijk (Gravendeel), Justin Beemsterboer (TSC), Jeroen Blom (De Alblas), Jeroen van der Zeeuw (VVGZ).

Gaan: Claudio Barros (Heerjansdam), Kevin van Meerkerk (De Zwerver), Mark Scheurs (DHV), Corry Ndonga (Drechtstreek).

Pelikaan

Komen: Bart van Muyen (Spijkenisse), Adilson de Barros (Pernis), Jeroen de Veij (IFC), Stefano Tavares (Pernis).

Gaan: Lucas Adelino (De Zwerver), Jordi Lingen (Rijsoord), Daniel Munoz (Nieuw Lekkerland).

Piershil

Komen: Ramon Barendrecht (Maasstad Tediro), Mickey Nijman (Zestienhoven), Mitchel van Wageningen (Zestienhoven), Volkan Unlu (Zestienhoven)., Romano Pepermans (Zestienhoven).

Gaan: Tom Kukler (Oud-Beijerland), Sjoerd Singor (stopt), Kevin van Valen (stopt).

Rhoon

Komen: Niels Ketting (Rhoon), Anton Breder (VOC), Alex Ruitenberg (Poortugaal zo), Sebastiaan Kaal (ASWH), Vincent Kroon (Bolnes), Wesley Strootman (Bolnes).

Gaan: Remy Brugts (stopt).

Sparta (AV)

Komen: Nick van Katwijk (Smitshoek), Robin Verhorst (Zwaluwen), Lars Janssens en Luuk Groeneweg (BVCB).

Gaan: Mitchel Pijpers (VVOR), Jordi Craanen (Nieuwerkerk), Allon Coomans (Nieuwerkerk), Edinho Pique (Nieuwerkerk), Justin Bulk (Be Fair).

Strijen

Komen: Mark Stam (Poortugaal) Valentijn Wessels (NBSVV), Nestor Zimmerman (SSW), Orlando Breeman (Strijen 3), Sem Kerkhof (Strijen 4) Rik Bakker, Cedric de Jong, Lars Katoen, Thomas Meijer (eigen jeugd)

Gaan:Kevin Theuns (Stopt), Vincent Monster (Stopt), Gregory Brader (Stopt) Kevin de Baat (lager elftal Strijen), Dico Cabout (lager elftal Strijen), Rahine Wind (cvv de Zwervers), Chelly Martina (sc Charlois), Sharlton Sambo (fc Pretoria R.), Nigel Schaken (fc Pretoria R.), Dennis de Man (vv Rhoon, lager elftal)

SVS

Komen: Menno Homan (Nieuwerkerk), Wesley Valk (CVV Zwervers), Bart de Keijzer (FC Binnenmaas), Patrick Nieuwerf (VVOR), Max Teeuwen (CVV Zwervers)

Gaan: Julian van der Geest (Neptunus-Schiebroek), Kevin de Geus (ASWH).

VDL

Komen: Marcel de Bruijn (Westlandia), Lars Veenman (Excelsior M.), Jessie Zwaard (MVV’27), Leelson Fernandes (Leonidas), Elilio Hasenbos (Rozenburg), Aisha Krijnburg (Excelsior M.), Gualtier Obango (DRL), Mario Stark (CWO).

Gaan: Jeroen van der Swaluw (Deltasport), Jack van der Vlugt (MSV’71), Nick Buuron (CION), Cliff Westdijk (Victoria’04).

Zuidland

Komen: Timon de Bel ( Brielle), Anthonio Thomas ( Leonidas zo), Kenny Fonseca ( Xerxes DZB za), Robert Michilsen( weer actief), Quinton Cheuk a Lam( Xerxes DZB za), Ayrton Verlaan ( Nieuwenhoorn), Ruben Schlink (Oude Maas), Tim de Veth, Sven van den Bogaert, Kai de Hoog, Niels Molendijk, Jelle van der Graaf, Rick de Veth( allen eigen jeugd).

Gaan: Sediq Walizada (VVGZ), Nichy Fortes, Kevin de Kok (beiden Deltasport), Alex Semedo( XerxesDZB), Dikkie Bontes ( NSVV), Martijn Terlouw ( Heinenoord), Ferry van der Spuy ( Zwartewaal).

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.