Overschrijvingen Zaterdagvoetbal 2017/2018 (Eerste Klasse)

In de regio worden half juni weer veel overschrijvingen gedaan. De spelers verkassen van club en spelen komend seizoen op een ander niveau en andere locatie. VoetbalRotterdam.nl heeft de overschrijvingen op een rij gezet.

Heeft u een overschrijving, mail dat dan in de onderstaande opmaak naar info@voetbalrotterdam.nl.

Eerste Klasse Zaterdag

Brielle

Komen: Yoeri Bak (OVV), Gino Stolk (RVVH), Joey van der Velden (Deltasport), Desney Hoornweg (Hellevoetsluis), Ericson Olveira (HBSS), Roy Spork (Capelle), Lonny Fernandes (Spijkenisse)

Gaan: Elwin Spoel (Poortugaal), Djerreld Muntslag (DHC), Merrick Leijnse (TOGB), Damiano Vaudo (IFC), Jazzy Adams (Spijkenisse), Tomin de Bel (Zuidland), Frank Molendijk (Nieuwenhoorn), Joel da Veiga (Rozenburg)

DCV

Komen: Auke Meijer (Excelsior R.), Lugino Schubert (XerxesDZB), Bas Kranenburg (Capelle), Sven Hentzen (Spirit), Mustafa Dogan (Excelsior M.)

Gaan: Serdar Kolay (Poortugaal), Tim van Diejie (stopt).

Deltasport

Komen: Jordoa Pattinama (Capelle), Winston Helder (Oude Maas), Django Binder (Oude Maas), Vlad Smirnov (Capelle), Jeroen van der Swaluw (VDL), Kevin de Kok (Zuidland), Steve Kot (Poortugaal), Marciano Berkhout (Oude Maas), Bruno Lopes (DRL), Remco de Neef (DRL), Burak Gumus (Vitesse Delft), Nichy Mendes (Zuidland).

Gaan: Lee Quincy Cheuk A-Lam (Barendrecht), Appie Ouled Said (Onbekend), Joey van der Velden (Brielle), Ricardo Danning (Oud-Beijerland), Marciano Deekman (Alexandria’66), Redoaun Boulfalfal (Oude Maas), Marciano Gangadien (Alexandria’66).

GJS

Komen: Niemand

Gaan: Jari van Baalen (ASV Arkel)

Heerjansdam

Komen: Yoël van Dalen (Barendrecht), Claudio Barros (Papendrecht), Mathijn Valster (Rijsoord).

Gaan: Jordy Dekker (Smitshoek), Ebu Oztürk (Alblasserdam), Roel Peterse (Groote Lindt), David van der Linden (studie).

Heinenoord

Komen: Richie Basoski (Barendrecht), Stefano Dinius (LMO), Arif Irilmazbilek (Sliedrecht), Dillian Heinen (Neptunus-Schiebroek), Martijn Terlouw (Zuidland).

Gaan:Vinicius Bongaertz (Poortugaal), Brian Leons (IFC), Tim Schipper (SHO), Danny van Valen (Oranje Wit). Guido Luiten (De Zwerver), Bas Bijkerk (De Zwerver).

Nieuw Lekkerland

Komen: Kevin Korrel (Groot-Ammers), Laurens Barnhoorn (De Alblas), Stefan Bitter (Spirit), Rick Lodder (Hardinxveld), Wim de Jong (De Jodan Boys), Tonnie Stok, Okan Arslan (beiden Alblasserdam), Marc Kruiper (Schoonhoven), Daniel Munoz (Pelikaan), Martijn Groen, Olaf Gaal, Daan Hol (allen tweede elftal).

Gaan: Ard Hartman (Rijsoord), Aron de Keijzer (Sliedrecht), Ruud Ouweneel (Groot-Ammers), Andy van Vugt (Streefkerk), Wesley Ebbers, Jordany Martinus, Regga Regales (allen EBOH), Jort van Meerkerk (De Zwerver), Damien Buwalda (Alblasserdam), Ruben Munoz, Raymon Slagboom (beiden stoppen).

Oranje Wit

Komen: Danny van Valen (Heinenoord), Bradley Pisas (Excelsior Maassluis), Damiën Muller (XerxesDZB), Remco v.d. Burgh (De Alblas).

Gaan: Brandon Könemann, Julian van Housselt (beiden XerxesDZB), Edison Wanner (IFC), Sanzio Dieterich (RVVH), Joris Moesman (Drechstreek).

Oude Maas

Komen:  Jeroen Kloosterman (RVVH), Elvis Versluis (RVVH), Serdar Demirel (GLZ/Delfshaven), Remon van Prooijen (FC Binnenmaas), Dempsey Varela (CWO), Jeffrey van Veen (SHO), Patrick Fernand (Kocatepe), Mitchel Fernand (Kocatepe), Diony Vente (LMO), Rafael Kasmi (Spartaan’20).

Gaan: Denzel dos Santos (SC Feyenoord), Koen Morssink (WCR), Winston Helder (Deltasport), Winston Helder (Deltasport), Marciano Berkhout (Deltasport), Ruen Schink (Zuidland), Breuklin Almeida (Nieuwenhoorn), Joey Verbrugge (Poortugaal), Melvin Schouten (Overmaas), Omori Rusland (Overmaas)..

SC Feyenoord

Komen: Adil Akanaoui (Jodan Boys), Victor Blok (ASWH), Remy Broekmans (XerxesDZB), Adair Veiga Lopes (Excelsior Maassluis), Shabir Isoufi (ASWH), Jessie Oostrum (Neptunus-Schiebroek), Quincy Oosterom (Capelle), Denzel dos Santos (Oude Maas), Nick Sanders (Noordwijk).

Gaan: Mo Faouzi (Jodan Boys), Roel de Kruijk (Nivo Sparta), Joeri Josee (Slikkerveer), Tim van Rheenen (TOGB), Sander Lagrand (onbekend)

SHO

Komen: Brian de Vaal (Capelle), Kaj Voskamp (RVVH), Kevin Angel Queijo (Leonidas)

Gaan: Donovan Levestone (RVVH), Egon Peloji (Smitshoek), Josh Gross Santana (Spartaan’20), Rutger van der Kleij (Smitshoek), Jeffrey van Veen (Oude Maas)

Sliedrecht

Komen: Mathijs Donatz (Xerxes/DZB), Michael Bommeleyn (Barendrecht), Aron de Keijzer (Nieuw-Lekkerland), Lennard van Geel (Wieldrecht), Roy van ’t Hoog (Hardinxveld), Ahmed Kelifa (SVW), Rick Schouten (Slikkerveer).

Gaan: Stefan van Dam (stopt), Basjan Munten (stopt), Joey Rijsdijk (stopt), Arif Irilmazbilek (Heinenoord), Inam Quiliev (Alblasserdam), Nizar Mekkaoui (Magreb’90).

VVGZ

Komen: Sediq Walizada (Zuidland), Tim Willemstijn, Levi Spencer Salomao (beiden IFC), Lorenzo Pengel (FC Boshuizen), Stefan Zwang (Nieuw-Lekkerland), Andrew Liauw (Alexandra’66), Luuk v.d. Berge (Wieldrecht), Marcelo Tucci (XerxesDZB), Klaas-Jan van Zessen (SV Meerkerk), Yorick Termond (FC Dordrecht).

Gaan: Wouter Swart, Djim Kammerman (beiden RVVH), Jeroen de Veij (Pelikaan), Jasper Huisman (Smitshoek), Dimitri Hooftman (Kethel Spaland), Marcel-Paul Görges (Groote Lindt), Maurice Vermeulen, Joey Gooshouwer (GSC/ODS), Brian Berends, Martijn Groeneveld, Jeffrey Gooshouwer (stopt).

XerxesDZB

Komen: Ingmar Maayen (RVVH), Moreno Marengo (Barendrecht), Christiaan Hartmans (BVCB), Brandon Konemann (Oranje Wit), Mohamed Araj (XerxesDZB), Wembley Reyes (Spartaan;20), Angelo Ravenberg (SVC’08), Bjorn Benard (Scheveningen), Leroy Goedhoop (XerxesDZB).

Gaan: Remy Broekmans (Dutch Lions), Jeremy Hensen (IFC), Jeremy Stork (BVCB), Kevin de Vries (Jodan Boys), Mathijs Donatz (Sliedrecht), Roy Spierings (Nieuwerkerk), Ivan Almeida (CVV Zwervers), Damien Muller (Oranje Wit), Marcelo Tucci (VVGZ).

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.