Overschrijvingen Zaterdagvoetbal 2017/2018 (Derde Klasse)

In de regio worden half juni weer veel overschrijvingen gedaan. De spelers verkassen van club en spelen komend seizoen op een ander niveau en andere locatie. VoetbalRotterdam.nl heeft de overschrijvingen op een rij gezet.

Heeft u een overschrijving, mail dat dan in de onderstaande opmaak naar info@voetbalrotterdam.nl.

Derde Klasse Zaterdag

Alblasserdam

Komen: Inam Quiliev (Sliedrecht), Umut Takac (Hardinxveld), Ebu Öztürk (Heerjansdam), Damiën Buwalda (Nieuw-Lekkerland), Jason Twigt (Nieuw-Lekkerland), Diogo Lopes de Barros (Leonidas) , Dennis Tims (IFC-zondag), Marvin Tims (ZBC 79), Carlo Diaz (pakt het voetballen na 1,5 jaar afwezigheid ook weer op).

Gaan: Leroy Rubio Rijsdijk (DFC), Tonnie Stok (Nieuw-Lekkerland), Okan Arslan (Nieuw-Lekkerland), Robin Lodder (De Zwerver), Edar Salomao (COAL).

Bolnes

Komen: Kevin Sloote (Leonidas), Abyan Zimmerman (Leonidas), Kenny Zimmerman (Leonidas), Stefano ’t Zand (TransvaliaZW), Ryan Wemmers (GOZ), Jelle Oostdijk (Slikkerveer), Gianni Lopes (ASWH), Patyrick de Carvalho (Leonidas).

Gaan: Tim Elkhuizen (RVVH), Joshua Capelle (RVVH), Pablo Camarena (RVVH), Randy Evora (Alexandria ’66), Thomas Fernandes (FC Dordrecht), Joey Heinsbroek (SV Charlois), Marleyson Mejia (CWO), Marcel Pieke (WCR), Lesley van der Stoep (NSVV), Wesley Sturrus (SCO’63), Ricardo Weisbroek (Spartaan ’20).

Botlek

Komen: Jordy Wemelsfelder (Pernis), Charloo Hassel (Hellevoetsluis), Danny Coppenrath (Hekelingen), Jorn Berkelaar (was gestopt), Ralf van der Meer (Spijkenisse), Jermaine van Oijkeren (SteDoCo)

Gaan: Kenny Lopes Cruz (Nieuwenhoorn), Kevin de Faria (NBSVV), Patrick Monteiro (Hekelingen), Shurnel Francios (Oud-Beijerland), Jubertien Mariana (Meeuwenplaat).

FC Binnenmaas

Komen: Bas de Kruijf en Mike van Vliet (waren gestopt), Andres Klinger, Steve van Puffelen (Heerjansdam), Leon en Remco van der Stel (Terug van wereldreis), Michael Mathilda (SC Feyenoord)

Gaan: Yordi Molendijk (Leonidas za), Robin Bezemer en Rolin Notenboom (Drechtstreek), Rianto Vrutaal en Yordi Krecke (De Ablas), Bart de Keijzer (SVS)

Charlois, sv

Komen: Djensley Akhurst (CVV Zwervers), Celsius Grant (CVV Zwervers), Lionel Rosario (CVV Zwervers), Linber van der Horst (RVVH), Joey Heinsbroek (Bolnes), Dino Thielman (CVV Zwervers, Delano Willemen (Rijsoord), Nick Politakis (Zestienhoven), Ian Londt en Kevin Delgado (Oude Maas), Cheraily Martina (Strijen), Ibrahim Azar (Kocatepe)

Gaan: Richard Feenstra (Stopt), Walid Ahmed (Abbenbroek), Kenny Papa (BZC/Zuiderpark), Wilmar Hanst (BZC/Zuiderpark), Wesley de Vos (Meeuwenplaat), Julio Clijdesdale (Pretoria), Wessel de Jager (WCR).

De Alblas

Komen: Rianto Vrutaal (Binnenmaas), Jordy Krecke (Binnenmaas), Djordi de Boer (Papendrecht), Rhaudy Diamant (Oranje Wit), Gert Zuidgeest (Oranje Wit), Robin de Boer (Pelikaan), Marvin Otte (Drechtstreek), Erwin v.d. Heiden (Drechtstreek).

Gaan: Remco van der Burgh (Oranje Wit), Laurens Barnhoorn (Nieuw-Lekkerland), Jeroen Blom (Papendrecht), Chris Koremans (Duiveland), Remco Koremans (Duiveland).

De Jonge Spartaan

Komen: Niemand

Gaan: Niemand

De Zwerver

Komen: Bas Bijkerk (Heinenoord), Robin Lodder (Alblasserdam), Guido Luiten (Heinenoord), Jort van Meerkerk (Nieuw-Lekkerland), Lucas Adelino (Pelikaan), Abdel Es-Soualhi (Pelikaan), Kevin van Meerkerk (Papendrecht).

Gaan: Karsten de Graaf (Hardinxveld), Mark Kerkhoven (RVVH), Alain van den Oever (Streefkerk), John van Krimpen (stopt), Vincent Luiten (stopt), Shagmar Mari (lager), Raymon Visser (lager).

DFC

Komen:Chris Hansum (Papendrecht), Leroy Rubio Rijsdijk (Alblasserdam), Marlon Kramer (ZBC’97), Daniël Jansen (Oranje Wit).

Gaan: Niemand

Dilettant

Komen: Amarildo Lawansuka (Perkouw), Colin den Otter (Excelsior).

Gaan: Niemand

DRL

Komen: Michel van ’t Zant (Pernis), Andre Almeida (Pernis), Jeroen Janssens (Groote Lindt), Lucien Klaassen (AGE-GGK)), M. Infantino (Smitshoek), Chaldride Cooper (DRL), Stayson Cooper (DRL), Geertruida (DRL), Jan van Kouwenhoven (SSW).

Gaan: Tony en Paulo Garcia Mendes (FC Maense).

DVO’32

Komen: Bob Meeder, Hassan Hussein (VFC), Boyd van der Leeden, Peter van der Vlugt en Sören Neirijnck (Victoria’04 zo), Nico Huijer (CION), Robin den Breems, Marco Vuijk (vv Zwaluwen), Marc Moerman (PPSC), Robert van Rij (was gestopt) en Cris Morales, Jesse Remijnse, Marvin van Domburg en Saba Kakar (eigen jeugd)

Gaan: Robert van Houte (stopt), Dylan Bakker, Jacky Warmerdam, Jesse Muis, Michiel Torn, Roel Schonekamp (allen eigen gelederen)

EBOH

Komen: Regga Regales, Wesley Ebbers, Jordany Martinus (allen Nieuw-Lekkerland), Ricardo van Yperen, Pieter Bosua (beiden Dubbeldam zondag), Jordi Fok, Thomas (Keuter (beiden IFC zondag), Hek te Slaa (SSW), Louis Paulo Joao (Virtus), Gianni Weststrate (Neptunus Schiebroek), Henny Otto (‘s-Gravendeel).

Gaan: Niemand

Excelsior R.

Komen: Daniel van der Bijl  (Zestienhoven), Robbart Valk (Zestienhoven), Souffian el Majjaoui (IJVV De Zwervers), Ennio Ostiana (CKC), Gino Schouten (CKC), Jan Luthart (DCV).

Gaan: Agbor Eyongakpa (RVVH), Mo Taibi (Poortugaal),  Kenzo Abel (onbekend),  Lorenzo Mowlabaks (onbekend).

GHVV’13

Komen: Dennis Meijboom (Vierpolders), Nick Buijs (Vlotbrug) Ferry Rapmund (Spijkenisse), Robin de Ridder (Hellevoetsluis), Wesley Abbo (Hellevoetsluis), Michael van de Velde (Rockanje), Joffrey van Saus (Zuidlan), Randy de Macker (Hekelingen)

Gaan: Richie van Ooijen, Jean Paul Kers en Vincent Schoordijk (Abbenbroek), Marc Althusius (lager elftal)

‘s Gravendeel

Komen: Kenny Moerkerken (SHO), Simon Brand (RCD), Moreno van der Geer (Wieldrecht), Wesley de Sterke (SC Feyenoord), Jordi Werstein en Lars Vermaat (SHO)

Gaan: Marco Kruijthof (stopt)

Groote Lindt

Komen: Patrick Tukker (Drechtstreek), Roel Peterse, Bas van Lenten (beiden Heerjansdam), Marc-Paul Görges, Mark van Namen (beiden VVGZ), Gino Brandao Coelho, Jeffrey Burghouwt (beiden IFC), Dogukan Budak (De Zwerver), Morlaye Toure (ASWH), Silvano Domacasse (SSW), Josef Balaydin (SVS).

Gaan: Michael Slingerland, Björn van Ingen (beiden Drechtstreek), Wouter Jansen (BVCB).

IFC

Komen: Niemand

Gaan: Tim de Veij (Oud-Beijerland), Tim Willemstijn (VVGZ).

Kethel Spaland

Komen: Michel Zuur (Victoria’04), Jasper Koning en Andy Griep (Kethel Spaland), Quincy Arnhem (JHR), Jowensley Martha (BZC/ Zuiderpark), Dimtri Hooftman (VVGZ)

Gaan: Farid Bouhannouche (Excelsior’20), Naigy Klepke (HBSS), Raoul van Wersch , Mike Zonnevijle en Danny Fellinger (SVV)

Lekkerkerk

Komen: Robin Schiedon (Spirit)

Gaan: Niemand

Leonidas

Komen: Tadeau van La Parra, Alper Kazbogan en Ayman El Joghrafi (Allen Leonidas zo), Remzi Tatari (AGE-GGK), Mohamed Kallah (Spartaan’20), Giuliano Lima (FC Pretoria), Jordy Molendijk (Binnenmaas), Ruben Snijder (v.v. Asperen), Anthony Cortes Vega (Poortugaal), Kennedy Haagsma (Spartaan’20), Ismael Charbouch (Sparta av), Dave Ganesh (DSVP), Jerry Ramos Da Luz (Capelle), en Rafhyson Henriques (Blijdorp).

Gaan: Randy Bakboord (VVOR), Leelson Fernandes (VDL), Jay Jharie en Genna da Cruz (Hillegersberg), Giovanni Santos Boaventura en Charly Pires (CWO) en Ailson Mendes (Sparta av).

Maasdijk

Komen:

Gaan:

MSV’71

Komen: Jack vd Vlugt (VDL), Hamza el Azzouti (Excelsior ’20), Younes Hadiki (Excelsior Maassluis).

Gaan: Herman Janson (Gaat lager voetballen)

MVV’27

Komen:

Gaan: Jessy Zwaard (VDL)

NBSVV

Komen: William Benard (Zinkwegse Boys), Kevin de Faria (Botlek), Francisco Maas (Bolnes), Thom Makkenze en Joey Verbaas (Heinenoord)

Gaan: Valentijn Wessels (Strijen), Patrick Visser en Ivo van Alphen (lager elftal NBSVV), Jaap Wessels, Brent de Haan en Marcel Hoogervorst (lager elftal SHO)

NSVV

Komen: Dikke Bontes (Zuidland), Mitchel Keikes (WCR), Richard Bras (SC Feyenoord), Lesley van der Stoep (NSVV)

Gaan: Michael Nijssen en Leonard Bruynzeel (stoppen), Marco van Daalen en Hatom Oucherif (Oud-Beijerland)

Perkouw

Komen: Gianni Wijting (Spirit),  Pieter Geneuglijk (XerxesDZB), Christian Schrader (Spirit), Dennis Ensing (was gestopt), Tom Achterberg (Smitshoek), Robin de Ronde (eigen jeugd), Arie Plug (eigen jeugd)

Gaan: Harold Vrolijk (Jodan Boys)

Pernis

Komen: Myles Glen (XerxesDZB), Jeff Schroevers (XerxesDZB), Leon Nigg (Poortugaal), Erduan Buzoli (Oude Maas), Milan Goudzwaard (Zwaluwen), Justin Schipper (PPSC), Ederson Thomasa (PPSC), Bjorn van Kwawegen (VFC), Tim Wauters (Zestienhoven).

Gaan: Niels Ketting (Rhoon), Sander Fonseca (Zestienhoven), Brian Vieira (Zestienhoven), Michel van ’t Zant (DRL), Andre Almeida (DRL), Edinho Almeida Silva (Blijdorp), Adilson Dias de Barros (Pelikaan) en Stefano Garcia Mendes (Pelikaan), Jordy Wemelsfelder (SC Botlek), Vani Mendes, Heidemer Monteiro Semedo, Stephan October, Desley van Oosten, Michel Tavares, Niels Vedder en Corby Kangi (allen niet bekend).

Rijnmond HS

Komen: Steven Peternella (Nieuwenhoorn), Jerad Acharju (Barendrecht A1), Juan van Dorpel (JOSWatergraafsmeer).

Gaan: Bjorn Jeurissen (FC IJsselmonde)

Rozenburg

Komen: Ruud Hakbijl (Vierpolders), Mitchell de Zeeuw (Vlotbrug), Joel da Veiga Martins (Brielle), Omer Ayildiz (Brielle)

Gaan:

Schoonhoven

Komen:

Gaan:

Soccer Boys

Komen: Niemand

Gaan: Niemand

Spirit

Komen: Niemand

Gaan: Stefan Bitter (Nieuw Lekkerland), Sven Hentzen (DCV), Christiaan Schrader (Perkouw), Robin Schiedon (Lekkerkerk), Bjorn van Dijk (Capelle).

SSS

Komen: Julian van Dijk (Strijen), Mike van Berkel (GOZ), Youri van Kordelaar (EBOH), Tim Lader (Poortugaal), Glenn Weijts (Barendrecht)

Gaan: Lars van Gameren en  Maurice Zuidijk (ZBVH), Frank van  Splunter, Martin de Graaf en Jurjen Nienhuis (stoppen)

VVOR

Komen: Mitchel Pijpers (RV AV Sparta), Jemmerson Paulina (Alexandria), Lahouari Tirech (Kethel Spaland), Sebastiaan Houtgraaf (CWO), Damien Serrano (CWO), Rutger Tromp (Nieuwerkerk), Randy Bakboord (Leonidas), Tim de Bruin (Capelle) en Nigel Macnack (TSV Noad), Nigel Masmeijer, Desley van den Oosten en Stan van Iersel (eigen jeugd).

Gaan:

Wieldrecht

Komen: Zouhair el Yakoubi (Dubbeldam zondag), Armando Tuur, Sadig Sogut (beiden ZBC’97), Kenan Vleesenbeek (OMC), Ruben Dijkema (Alblasserdam).

Gaan: Lennard van Geel (Sliedrecht), Moreno v.d. Geer (‘s-Gravendeel), Bojan Stefanov, Vincent Bijl, Joey Bansberg (stoppen).

Zestienhoven

Komen: Leonardo dos Santos (BVCB), Dwight Eli (TOGB), Jasper Geense (TOGB), Sander Fonseca (Pernis), Brian Vieira (Pernis), Demian Balgraef (Heinenoord), Ivaniko Holkenborg (Spijkenisse), Lenny Hoogesteger, Jos Vreugdenhil (Lombardijen), Stefan Vreugdenhil (Lombardijen), Ryan Tilborg (SC Feyenoord).

Gaan: Lucas van Kan (Neptunus-Schiebroek) en Tom Kuil (Neptunus-Schiebroek), Daniel van der Bijl (Excelsior R.), Robbert Valk (Excelsior R), Mickey Nijman (Piershil), Mitchel van Wageningen (Piershil), Romano Pepermans (Piershil), Rafael Medina (HWD).

ZBC’97

Komen: Jay Tahloe (Alexandria’66), Aschwin Mewalal (Spartaan’20), Palo Ferreira (JHR), Rick van Dongen (VVGZ), Raymond Wattamaleo, Ahmet Ünalar (Zwaluwen), Delivio Chaitoe (CWO), Jaouad Dikri (Pelikaan).

Gaan: Sadig Sogut, Armando Tuur (beiden Wieldrecht), Marlon Kramer (DFC), Marvin Tims (Alblasserdam), Mohssin Ghorafi (RCD).

Zinkwegse Boys

Komen: Frank Steinstra (CVV Zwervers), Joeri Heistek (Goudswaardse Boys)

Gaan: William Benard (NBSVV)

Zwarte Pijl

Komen:

Gaan:

Zwervers, IJvv de

Komen: Kevin Sanches (CWO), Ponce Salamoro (Alblasserdam).

Gaan: Johnny Hanst (BZC/Zuiderpark), Nelson Medina (beiden BZC/Zuiderpark), Souffian el Majjaoui (Excelsior R).