Overschrijvingen zaterdagvoetbal 2014/2015

Zaterdag Topklasse

Barendrecht Komen: Marvin van der Pluijm (Jodan Boys), Jan Tuitel (XerxesDZB), Donny Navajas (XerxesDZB), Patrick Stolk (Leonidas), Nicky van Katwijk (Leonidas), Mahmut Sonmez (Leonidas), Melvin Winterberg (Nieuwenhoorn), Marvin van Tienen (Smitshoek), Kylina Berkhout (Sparta R.), Max van Dijk (Leonidas).
Gaan: Bob Vermunt (Capelle), Mathijs Tabbers (Smitshoek), Delano a Cohen (Zwaluwen), Stanley Husen (Kozakken Boys), Ramon Salas (Heinenoord), Waylon Kampwart (Alexandria’66), Marwin Richard (Smitshoek), Laurens Visser (Smitshoek), Julian van Housselt (Oranje Wit)
Trainer: Jack van den Berg
Capelle Komen: Bob Vermunt (Barendrecht), Felino Jardim (XerxesDZB), Frank Karreman (RVVH), Dwight Krolis (Katwijk), Nick Vervoort (Neptunus-Schiebroek).
Gaan: Philippe den Hartog (Quick Boys), Michel Frank (Smitshoek, Peter de Lange (Spakenburg), Jerson Ribeiro (Spijkenisse), Elvis Versluis (Onbekend), Emiel Buntsma (Jodan Boys).
Trainer: Ton van Bremen
Excelsior M. Komen: Shijie Hu (Alphense Boys), Vincent van Dorp (Feyenoord A1),Jordy Braber (Nieuwenhoorn), Marciano Bruma (Rijnsburgse Boys), Dean van Ooijen (Westlandia).
Gaan: Quincy Oosterom (XerxesDZB), Leandro Amarello (Onbekend), Colin Pleijsier (VDL), Anas El Shebani (Onbekend), Jorno Reurink (Zwaluwen), Sten Wever (Smitshoek), Richal Leitoe (Deltasport)
Trainer: Cesco Agterberg

Zat. Hoofdklasse B

ASWH Komen: Serginho van Axel-Dongen (XerxesDZB), Quentin Jakoba (Kozakken Boys), Robert Pot (XerxesDZB), Carlos Ramos (Kozakken Boys), Erwin de Groot (Excelsior), Gerard van der Borst (VVGZ), Andro Franca (Heerjansdam), Sebastiaan Pot (XerxesDZB), Peter Verhoeve (Sparta R.)
Gaan: Mark Bevaart (Spijkenisse), Vinicius Bongaertz (Heinenoord), Lorenzo Borsboom (Sliedrecht), Ferry van Lare (FeyenoordAV), Bart van Muyen (Onbekend), Paul Scheurwater (SHO), Robbert Stout (VOC),
Trainer: Michel Langerak
Deltasport Komen: Faysal Bouchkachakhe (RVVH), Redouan Boulfalfal (Leonidas), Ridney Cairo (XerxesDZB), Mathijs Donatz (Kozakken Boys), Marcellino van der Leeuw (FC Boshuizen), Richal Leitoe (Excelsior Maassluis), Levi Marengo (Boshuizen), Elton de Morais Lima (BVCB), Milano Naarden (MVV ’27), Luigi Nunes (Kozakken Boys), Abdelhak Ouled Said (BVCB), Bryan Struis (NAC Breda), Jimmy van der Vaart (VFC), Nasredinne Ziani (XerxesDZB)
Gaan: Mitchell van Esveld (Smitshoek), Jordao Pattinama (RVVH), Eray Kocman (Stopt), Diego Staas (FC Dodrecht), Rodney van Dam (RVVH)., Tutku Aygoren (Kocatepe), Emre Er (Kocatepe), Diego Staas (FC Dordrecht).
Trainer: Ton Pattinama
Heinenoord Komen: Vinicius Bongaertz (ASWH), Andrew Dias D’Ullois (RVVH), Tom den Boer (Smitshoek), Ramon Salas (Barendrecht)
Gaan: Dikkie Bontes (OVV), Joost Both (Piershil), Bradley van Driel (GOZ), Erwin de Geus (Piershil), Stefan Riedijk (Rhoon), Kevin van Valen (Papendrecht), Kevin Liefhebber (PPSC), Michel Bol (NSVV), Mike Fiere (Zuidland), Martijn Terlouw (Zuidland)
Trainer: Ralph Kalkman / Rene Scholts
RVVH Komen: Remco Buist (Bolnes), Jeffrey de Koning (Nieuwenhoorn), Remon Luksch (FC Dordrecht), Benjamin Martha (Kozakken Boys), Jordao Pattinama (Deltasport), Rensy Barradas (Vitesse Delft).
Gaan: Jacob van den Belt (Oude Maas), Faysal Bouchkachakhe (Deltasport), Andrew Dias D’Ullois (Heinenoord), Mounir El Ouazizi (DRL), Frank Karreman (Capelle), Brandon Könemann (Oranje Wit), Guido Luiten (LRC Leerdam), Micha Moerenhout (DBGC), Ali Yilmaz (SteDoCo).
Trainer: Cor Lems, Giovanni Franken en Yurtcan Kayis.
Smitshoek Komen: Mitchell van Esveld (Deltasport), Michel Franken (Capelle), Sten Wever (Excelsior Maassluis), Mathijs Tabbers (Barendrecht), Marvin Richard (Barendrecht), Laurens Visser (Barendrecht), Mike van de Wijngaart (Alphense Boys)
Gaan: Tom den Boer (Heinenoord), Jurien Gaari (Kozakken Boys), Danny van Leusden (Onbekend), Marvin van Tienen (Barendrecht), Michael Miranda (Onbekend), Carli Wessels (Poortugaal), Rick van der Vliet (Rhoon).
Trainer: Raymond Frehe
SteDoCo Komen: Kevin Patijn (XerxesDZB), Hakan Tokul (Oranje Wit), Ali Yilmaz (RVVH).
Gaan: Rick Boons (Almkerk), Arjan van Vuuren (Roda Boys), Sam Versluis (Unitas zondag), Colin de Jong (Schelluinen),  Roy Stuiver (Schelluinen)
Trainer: Virgil Breetveld
XerxesDZB Komen: David Almeida (Quick Boys), Kai Fens (XerxesDZB-zo), Celsius Grant (XerxesDZB-zo), Yousif de Kock (BVCB), Quincy Oosterom (Excelsior Maassluis), Ilias Ouad Ali (Alexandria ’66), Jair da Silva Fortes (XerxesDZB-zo), Jeffrey ter Veer (Sliedrecht), Kevin de Vries (Alexandria ’66), Leon van den Berg (Alphense Boys), Eelco Tigchelaar (Neptunus-Schiebroek), Roel van Rixoort (Leonidas), Jesse Schotman (Spijkenisse).
Gaan: Serginho van Axel-Dongen (ASWH), Anthony Bentem (Quick Boys), Jesper Hogedoorn (Kozakken Boys), Felino Jardim (Capelle), Ruben Koorndijk (Onbekend), Donny Navajas Sanchez (Barendrecht), Kevin Patijn (SteDoCo), Robert Pot (ASWH), Jan Tuitel (Barendrecht), Mike Navajas Sanchez (Leonidas), Nassr Ziani (Deltasport), Joel da Veiga Martins (Brielle), Kevin de Geus (Alblasserdam), Sebastiaan Pot (ASWH), Thom Versluis (Nieuw-Lekkerland)
Trainer: Winand van Loon
Zwaluwen Komen: Danny van den Berg (FC Lisse), Delano a Cohen (Barendrecht), Jorno Reurink (Excelsior Maassluis), Danny Voets (Was gestopt).
Gaan: Rachid El Khaliffi (HOV/DJSCR), Ruben Muskiet (Onbekend), Chris Promes (Onbekend), Ton Wustefeld (Westlandia), Kevin Lenz (PFC).
Trainer: Adrie Poldervaart

Zat. 1ste klasse B

Alexandria’66 Komen: Gaultier Obiango (Barendrecht), Leonardo da Pina (Xerxes DZB), Youssef El Bahri (Xerxes DZB), Dilhian van Beele (Zwarte Pijl), Brandon Baumgart (CVV Zwervers), Waylon Kampwart (Barendrecht), Paolo Fereira (NOCKralingen).
Gaan: Ilias Ouad Ali (XerxesDZB), Kevin de Vries (XerxesDZB), Wesley van Leeuwen (DSO),Vailon Ligeon (PFC), Donephon Ligeon (PFC), Desley Hoogendijk (CVV Zwervers), Merrick Leijnse (CVV Zwervers).
Trainer: Omar Khan
BVCB Komen: Mike van der Steen (XerxesDZB), Nick de Bil (Rozenburg), Jeremy de Hoog (Springfield Demize, USA), Dennis Knuppe (Pernis), Chris Rojer (A’66), Kevin Dercks (Feyenoord), Piet van Offeren (Gouda).
Gaan: Huub van Heijningen (VOC), Sjors Lanklaar (VOC), Abdelhak Ouled Said (Deltasport), Elton Morais Lima (Deltasport). Abdou Attalki (CVV Zwervers), Yousef de Kock, Roger Lieveld (Bolnes), Mike van der Steen (beiden XerxesDZB), Tom Ruigrok (TOGB)
Trainer: Melvin Boel

Zat. 1ste klasse C

Drechtstreek Komen: Siggy Schutte (Alblasserdam), Patrick Sluimers (Rijsoord), Danny van de Brug (De Alblas).
Gaan: Leon van Dalen (stopt), Timo Epping (stopt), Jeffrey Beek (Papendrecht), Dion Warner (De Alblas), Joey Hakkesteeg (De Alblas), Timo van der Want (De Alblas).
Trainer: Bill Tukker
Heerjansdam Komen: Amir Alisic (Egelantier Boys), Dennis Bergman (Poortugaal),
Gaan: Ebu Ozturk (Alblasserdam), Soufiane Aouragh (Rijsoord), Gellor Koy (Rijsoord)
Trainer: Miquel van den Dungen
Rijsoord Komen: Berry de Groot (Sliedrecht), Desley de Wolf (Sliedrecht), Nilton Tavares Ramos (Sliedrecht), Soufianne Aouragh (Heerjansdam).
Gaan: Khalid Rahli (SHO), Patrick Sluimers (Drechtstreek), Zihay Gorer (Kocatepe), Richard Clement (Slikkerveer), Jason van den Berg (Slikkerveer), Alex Rekondie (Haaglandia),
Trainer: Gijs Zwaan
SHO Komen: Paul Scheurwater (ASWH), Joey Kleijn (VVGZ), Khalid Rahli (Rijsoord), Marc Bravenboer (Nieuwenhoorn), Ingemar Ollofson (Pernis),
Gaan: Kenneth Klaverweide (JHR), Giovanni Klaverweide (Onbekend), Daniel Lima (Piershil), Lorenzo van der Meijde (SpartaAV).
Trainer: Jeroen Rijsdijk
Spijkenisse Komen: Mark Bevaart (ASWH), Djerreld Muntslag (Nieuwenhoorn), Jeffrey Duynstee (Zuidland), Jerson Ribeiro (Capelle), Donovan Levenstone (Excelsior’20).
Gaan: Jesse Schotman (XerxesDZB), Breuklin Almeida (Brielle), Djoemain Sarkam (Brielle), John Lugtenburg (Poortugaal).
Trainer: Peter Wubben
VVGZ Komen: Wayne van den Burg (ASWH 2)
Gaan: Joey Kleijn (SHO), Chris Cijntje (Nieuw Lekkerland), Aron de Keijzer (Nieuw-Lekkerland).
Trainer: Gerrie Schaap
Zuidland Komen:
Gaan: Ramon van der Bie (OHVV)
Trainer: Adri van Tiggelen

Zat. 2de klasse C

MVV’27 Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
VDL Komen: Colin Pleijsier (Excelsior M.)
Gaan:
Trainer: Arwin Verburgh

Zat. 2de Klasse D

Bolnes Komen: Gerson Duarte (Egelantier Boys), Roger Lieveld (BVCB), Thomas Mejia (Spartaan’20), Kevin Muanza (Nieuwenhoorn), Kenzo Sanches (Leonidas), Yordi Godijn (Leonidas).
Gaan: Remco Buist (RVVH), Charlie Dakriet (DRL), Sjoerd van Dijk (Rijsoord, stopt), Jeffrey Sturrus (IFC), Robin Bak (IFC).
Trainer: Geert Meijer
Botlek Komen: Robert Boer (PFC), Jeffrey Pols (DEHMusschen), Gerson Almeida (Rozenburg), Jamal Abdalla (‘s Gravendeel), Mick Loendersloot (OHVV).
Gaan: Sevket Kasaroglu (Brielle), Slava Milosevic (OHVV), Jurgen Berkhout (Rozenburg).
Trainer: Rinus Schrijvers
Brielle Komen: Joel da Veiga Martins (XerxesDZB), Djoemain Sarkam (Spijkenisse), Jorn Berkelaar (Spijkenisse), Sevket Kasaroglu (Botlek), Nelson Costa (Leonidas).
Gaan: Charloo Hassel (Hellevoetsluis), Joao Ramos Silva (Onbekend), Robin de Ridder (Hellevoetsluis), Davy Leentvaar (Nieuwenhoorn), Lorenzo Kranendonk (Deltasport).
Trainer: Steef Buijs
CWO Komen:
Gaan:
Trainer: Danny Molendijk
Hellevoetsluis Komen: Charloo Hassel (Brielle), Robin de Ridder (Brielle), Ferry van der Spuij 9OVV), Huseyin Yavuzitologlu (Nieuwenhoorn), Andy Kruik (OHVV), Max Kweekel (Vierpolders), Casper Coldbeld (Nieuwenhoorn), Remon Haze (Rockanje), Ernest Vermaat (OHVV), Edwin Scheffers (Vlotbrug).
Gaan: Stony van den Berg (Vlotbrug), Mark Bouwhuis (Stellendam), Jefta Scholten (Stellendam).
Trainer: Edwin de Koning
Leonidas Komen: Karim Bouzza (XerxesDZB), Brian Godeken (SVV), Ian Londt (SCO’63), Moreno van Leeuwen (PFC, Milton Madja (PFC), Azadin Serrano (Hargasport), Rodney Bakboord (HOV/DJSCR), Roger Aroma (HOV/DJSCR), Paulo Ferreira (NOCKralingen), Luciano Sedoc (NOCKralingen), Elton Yakisir (Besiktas)., Brian Olieveire (Leonidas-zo), Charly Perez (Leonidas-zo)
Gaan: Zohair Hasnoui (BZC/Zuiderpark) Jordi Godijn (Bolnes), Kelvin Sanches (Bolnes), Nelson Costa de Brito (Brielle), Steven de Brito (PFC), Yassine Belghar (Leonidas-zo), Rachid Hammach (HOV/DJSR), Jazzley Wouden (TOGB), Jefgheni Liesdek (PFC).
Trainer: Jan Vermulm
Lombardijen Komen: Marco Verheul (LMO), Lionel Maas (LMO), Alex van der Voort (SDV), Leroy Pelgrim (Leonidas).
Gaan: Niemand
Trainer: Rene van Antwerpen
Neptunus-Schiebroek Komen: Sjors te Duits (Neptunus-S.-zo), Daniel van Delft (Neptunus-S.-zo), Max van Bronswijk (Neptunus-S.-zo), Michael Wilson, Rakheem Adrianus (Neptunus-S.-zo), Nicky Erkelens (Neptunus-S.-zo), Barry van Ostaay (Neptunus-S.-zo), Lucas van Kaam (VOC), Michel Verkaik (Neptunus-S.-zo). , Leroy van Bueren (Neptunus-S.-zo). , Rob Valk (Neptunus-S.-zo).
Gaan: Niemand
Trainer: Wim Schouten
NSVV Komen:
Gaan: Dennie van Druningen (DBGC)
Trainer: Wim van der Steene
Pernis Komen: Reiph Almeida (DEHMusschen), Michel Tavares (DEHMusschen), Sander Fonseca (Hillegersberg), Barry Morais (Rozenburg), Mark Reynierse (Excelsior ’20), Gino Tutone (Smitshoek), Justin Snijders (Smitshoek), Adilson Varela Ramos (BZC/Zuiderpark)
Gaan: Stepfan Baay (Strijen), Jordi van Marion (Strijen), Ingmar Olofsson (Strijen), Dennis Knuppe (BVCB), Loek Visser (Piershil), Ramon Barendregt (Poortugaal), Wesley Ouwerkerk (Poortugaal), Rody van Hemert (Alexandria’66), Ingmar Olofsson (Strijen), Silva (Pelikaan), John van Tiggelen (Zuidland), Max Pelkman (SSS).
Trainer: Hans de Rover
Rozenburg Komen: Johan Don (PFC), Ben van der Meer (OVV), Romario Slagveer (Spijkenisse), Leon Nigg (Rijnmond HS), Jurgen Berghout (Botlek).
Gaan: Nick de Bil (BVCB), Atif Boujddayn (PFC), Gerson Almeida (Botlek), Randy Doest (Oude Maas), Barry Morais (onbekend).
Trainer: Rob Vuijk
Spirit Komen: Mick Veldhoen (TransvaliaZW)
Gaan: Stef de Goede (Perkouw), Ruben de Vries (Perkouw).
Trainer: Cees van der Poel
Strijen Komen: Stephan Baay (Pernis), Peter v.d. Ent           (SSS), Jasper Huisman (NSVV), Jordi van Marion (Pernis)
Gaan: David Engels (Binnenmaas), Sjoerd van der Pers (Binnenmaas), Luc Rozendaal (’s-Gravendeel), Michael Slingerland (Groote Lindt), Valentijn Wessels (Piershil).
Trainer: Piet Jonas

Zat. 2de Klasse F

Zat. 3de Klasse B

Berkel Komen:
Gaan:
Trainer: Cor den Daas
DCV Komen:
Gaan:
Trainer: Raymond Kraaijbeek
Gouda Komen: jurgen Zorg (ONA), Ronald Schipper (Gouda-zo), Hans Vergoed (Gouda-zo),
Gaan: Piet van Offeren (BVCB), Zielhorst (Gouda-zo), Ceres van Hal (stopt), Jeroen Toonen (stopt), Patrick de Bont (stopt)
Trainer: Wim Dekker
Hermandad Komen:
Gaan:
Trainer: Ron van Dijk
Maense Komen: Nathaniel Mendes Semedo (Leonidas), Marvin Baht (Leonidas)
Gaan: Paulo Mendonca (stopt)
Trainer: Francisco da Silva
PPSC Komen: Kevin Liefhebber (Heinenoord), John van Aarnout (HBSS), Siad Zahir (VDL), Maurice de Groot (Sliedrecht), Ilya Tiren (was gestopt), Mitchell van der Windt (Deltasport), Abdel Abed (AGE), Jim Vogelenzang (Kethel Spaland), Heidemir Semedo (Maense), Daryl Bruma (SVV).
Gaan: Jeffrey Scheffers (Victoria’04), Hamza Bouadli (Excelsior’20).
Trainer: Henk Salari
Schoonhoven Komen: Jan-Willem Schep (Jodan Boys), Joost Hagoort(DIA)
Gaan: : Robin van Elteren (Ammerstol), Gerben Ruissen (Ammerstol), Redouan Adoudy (Bergambacht).
Trainer: Wim Eilander
Soccer Boys Komen: Tim Koolen (HVC’10), Robin van Beek (Jodan Boys), Lucas Smits (DSO)
Gaan: Dave van der Steen (VOC)
Trainer: Mark Weel
Victoria’04 Komen: Sjors van der Linden (CWO).
Gaan: Sebastiaan van Vreeswijk (Piershil).
Trainer: Ton Rekelhof
VVOR Komen: Rick Overeijnder (Heerjansdam).
Gaan: Stefano van ‘t Kruis (HermesDVS).
Trainer: Peter van Gestel
Zestienhoven Komen: Vincent Andrade (CWO), Danny Slegtenhorst (Hermandad).
Gaan: Niemand
Trainer: Dennis Zaal

Zat. 3de Klasse C

CION Komen: Jay van den Bos (CWO), Gunnar Drooduin (CWO), Junny Morales (SVV), Ismael Tesilay (DVO’32).
Gaan: Niemand
Trainer: Marco Sas
IJvv Zwervers Komen: Jessey Bidjai (ADO Den Haag), Soufian el Majjaoui (TransvaliaZW-zo), Hansa Lahnich (Smitshoek), Yassin Lahnich (BZC/Zuiderpark), Marcel Pieke (SCO’63), Ron Pfeffer (Spartaan ’20), Stevan Silva (Hillegersberg), Stanley Muth (BZC ’95), Chris Schuitemaker (SDV). 
Gaan: Niemand
Trainer: Peter Huisman
Kethel-Spaland Komen: Davy Roozen (Excelsior’20), Miletson da Silva (Excelsior’20), Farid Bouchannouche (Excelsior’20), Niels van Meeuwen (Zwaluwen).
Gaan: Niemand
Trainer: Joop Hoornweg
TransvaliaZW Komen: Jonathan Gregorius (FeyenoordAV), Lotfi Agoujil (BZC/Zuiderpark), Vincent Flach IJvv de Zwervers), Daley Vitters (sv Charlois), Bob Mulder (Oude Maas), Brian Roodbol (SCO’63), Camilio Buskop (SCO’63), Ahmet Caya (Pretoria), Pito Obispo (WCR), Marlison Coffy (Egelantier Boys), Jasper Mulder (SCO’63).
Gaan: Michel van ‘t Zant (Oude Maas), Rob Batenburg (stopt), Jermain Harry (stopt), Yorick Hokke (stopt), Mick Veldhoen (Spirit), Kevin Eekhout (stopt).
Trainer: Bert Kamp
Zuiderpark Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 3de Klasse D

‘s Gravendeel Komen: Harry Wierda (FC Binnenmaas), Luc Rozendaal (Strijen), Edinho Pique (LMO), Wesley Meuldijk (OHVV), Marvin van der Ende (Hekelingen).
Gaan:
Trainer: John Kleijn
Binnenmaas Komen:
Gaan:
Trainer: Leo Dekker
DBGC Komen: Micha Moerenhout (RVVH), Bas Steensma (DJS), Sjoerd van der Meij (Den Bommel), Dennie van Druningen (NSVV)
Gaan:
Trainer: Richard Elzinga
Den Bommel Komen: Robin den Engelsman (DJS), Ti Tjey Bins (DJS)
Gaan: Sjoerd van der Meij (DBGC), Maurice Bruggeman (SNS),Jack Robbemond 9FIOS), Marijn Huibregtse (FIOS), Wouter Vletter (stopt).
Trainer: Henk Schouten
DJS Komen:
Gaan:
Trainer: Peter-Marcel Nauta
FC Vlotbrug Komen: Clint v.d. Veerdonk (Zuidland), Stony van den Berg (Hellevoetsluis), Gijs Vermeer (OHVV), Danny Brown (PFC), Wesley Warnaar (OVV), Dennis Bredius (Rockanje), Robin Bredius (Rockanje), Sjors Allersma, Carmaltsky Godoy, Bas Speelman en Lars Stuifzand (allen Nieuwenhoorn A1)
Gaan: Sonny Booth (Nieuwenhoorn), Pieter Fokker (Sparta), Edwin Scheffers (Hellevoetsluis), Mark van Meurs (gestopt)
Trainer: Tom Larsen
NBSVV Komen:
Gaan: Paul Bestebreur (Stopt), Jeroen van der Horst (Stopt), Alberto Andrade (Stopt)
Trainer: Hans de Heer
Oude Maas Komen: Jacob van de Belt (RVVH), Serdar Demirel (GLZ/Delfshaven), Yannick van der Waal (Rhoon), Stephano Westrate (Rijsoord),Owen Wolf (SCO’63) , Winston Helder (SCO’63), Brendon Leetz (DEHMusschen) Andy Cicilia (DEHMusschen), Randy Doest (Rozenburg)
Gaan: Jeremy van der Ent (Simonshaven), Dave van Dongen (Simonshaven), Bas Oster (Simonshaven), Kevin Francois (Simonshaven), Desley Hermsen (Simonshaven)
Trainer: Warry van Wattum
Piershil Komen: Erwin de Geus (Strijen), Joost Both (Heinenoord), Sebastiaan van Vreeswijk (Victoria’04)
Gaan: Wesley van Gijzen (GOZ)
Trainer: Rob Ouwens
Rhoon Komen: Maurice Heijboer (Poortugaal), Daniel Wigman (Poortugaal), Stefan Riedijk (Heinenoord), Rick van der Vliet (Smitshoek), Jordy van Ginkel (Smitshoek), Serdar Kolay (XerxesDZB).
Gaan: Jeroen Commissaris (Poortugaal), Pascal Luyten (Poortugaal), Ferry de Heer (GOZ), Rick Verbrugge (Rijnmond HS).
Trainer: Gerard de Geus
Rijnmond HS Komen: Bjorn Jeurissen (Simonshaven), Mitchell Roodenburg (Poortugaal), Rick Verbrugge (Rhoon), Jerson Rosa (Heinenoord), Ryan Telleman (Oude Maas), Michael Blommaert (Meeuwenplaat), Richendel Petrona (Meeuwenplaat), Mitchell Rodenburg (Poortugaal).
Gaan: Niemand
Trainer: John van Leeuwen
Rockanje Komen:
Gaan:
Trainer: Arjan Vuik
SSS Komen: Lars van Gameren (ZBVH), Gijs van der Zande (ZBVH)
Gaan:
Trainer: Pascal van den Hoek
WFB Komen:
Gaan:
Trainer: Harry Rusken

Zat. 4de klasse B

Lekkerkerk Komen: Peter Roos (Dilettant), Tom Dijksman (sv Charlois).
Gaan: Pim Molenaar (Dilettant).
Trainer: Fred van Zon
SVS Komen: Kahong Wong (Ommoord), Michael Kresner (Ommoord), Rick de Geus (Ommoord), Darlison dos santos (Ommoord), Jamie Huigen (CVV Zwervers), Jordy van Geet (CVV Zwervers), Chris de Graaf (XerxesDZB), Marvin Pols (Excelsior’20).
Gaan: Niemand
Trainer: Onbekend

Zat. 4de Klasse D

DVO’32 Komen: Robert van Houte (PPSC), Judemar Marina (Zwaluwen), Arnes Saboc (VDL), Jerry smits (CWO).
Gaan: Guven Sevenmic (SVV), Suayip Akirol (Victoria’04).
Trainer: Harry van Kapel
Excelsior R. Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
HBSS Komen: Stuart Wilnis (Excelsior’20), Romero Neijhorst (Swift Boys), Nick de Jong (Excelsior’20), Mathijs Kram (VFC), Sander Schuttevaar (Excelsior’20), Vince Timmers (VFC), Geert Verboom (SVDPW), Jeffrey Rorijs (Victoria’04), Erik Peters (PFC), Thiago Lima (SVV), Danny Vellinger (SVDPW), Bruno Lima (SVDPW), Stanley Zuidema (SVDPW), Bas van den Berg (SVDPW).
Gaan: John Aarnout (PPSC), Richard Kruizinga (Victoria’04).
Trainer: Marvin Jansen
Hermes DVS Komen: Jimmy Segredo (PPSC), Jair Aloysius (HBSS), Adelrico da Cruz (PPSC), Ferreira Gomez (DHZ), Rui da Cruz (RFC 2000), Edson Nobre (RFC 2000), Stefano van ‘t Kruis (VVOR), Ewout van Wijngaarden (Kethel Spaland).
Gaan: Niemand
Trainer: Rico Uytenbroek
MSV’71 Komen: Steven Wapenaar (HVC’10), Kenan Muminovic (Honselersdijk), Roland Jansen (Victoria’04), Danny van Rijn (Excelsior M.)
Gaan: Niemand
Trainer: Wilco Wapenaar
Real Parbo Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zat. 4de Klasse E

Charlois, sv
Komen: Jeffrey Huizer (Egelantier Boys), Joel Boessen (SCO’63), Kevin Delgado Alves (SCO’63), Gino Capobianco (SCO’63), Dario Lara Olaya (SCO’63), Helio Da Veiga Dias (SCO’63), Rafael Andrade (Swift Boys), Ingmar Elias (SCO’63), Benjamin Timmer (WCR), Jeffrey Goncalves (Maasstad Tediro)
Gaan: Daley Vitters (TransvaliaZW), Aderito Duarte (Spartaan’20), Pascoal Duarte (Spartaan’20)
Trainer: Raymon Schimmel
DRL Komen:
Gaan:
Trainer: Bas Janssens
Egelantier Boys Komen:
Gaan: Jeffrey Huizer (sv Charlois), Ouissam Rehmi (stopt).
Trainer: Wout de Bruin
Goudsw. Boys Komen:
Gaan: 
Trainer: Leo Tol
GOZ Komen: Ferry de Heer (Rhoon), Bradley van Driel (Heinenoord), Wesley van Gijzen (Piershil), Ryan Wemmers (WCR)
Gaan:
Trainer: Marcel Langeveld
LMO Komen:
Gaan:
Trainer: Louis Jacobs
Oud-Beijerland Komen: Patrick den Dulk (Pernis), Johan Kraaijeveld (Pernis), Jeffrey Ouwens (ASWH).
Gaan: Hatim Oucherif (AGE), Nelson Matumona (onbekend), Danny Lopes (GGK), Corby Kangi (GGK), Jaime Wemelsfelder (LMO)
Trainer: Ed Kruythof
Poortugaal Komen: Steven Schreuder (Poortugaal-zo), Mark Nieuwschepen (Poortugaal-zo), Brian Reek (Poortugaal-zo), Arno de Groot (Poortugaal-zo), Wesley Ouwerkerk (Pernis), Mitchell Ott (Meeuwenplaat), Francisco Tavares Almeda (ZBC), Jeroen Commissaris (Rhoon), Pascal Luyten (Rhoon).
Gaan: Kevin de Jager (WCR), Mitchell Rodenburg (RHS)
Trainer: Gilbert de Wildt
sc Feyenoord Komen: Bas Jansen (ASWH), Ferry van Lare (ASWH), Leroy Versteegen (Nootdorp).
Gaan: Niemand
Trainer: Harry Akkermans
SDV Komen: Ruud Dias Lima (DHZ) – Jermael Nooitmeer (Leonidas), Marcello Garcia (FC Mozaiek), Terence Olbina (Vitesse Delft), Franky Lantang (Maense), Joey Da Conceicao Santos Delgado (DRGS), Melvin Santa Feliz (Kethel Spaland), Randy Santa Feliz (CVV Zwervers), S. Semih (GLZ/Delfshaven), J. Zuidwegt (Rillandia), Dylan Frenandes (Capelle), Alois Furtado Brito (CKC), Bradley Brinkman (Barendrecht), Faraaz Habieb ( CKC ), Robert van Eyk (Neptunus Schiebroek), Nick Berden (CKC), Sebastian Boogerds (Excelsior R.), Sander van Beek (Antibarbari), Nils van Gennip (Antibarbari).
Gaan: Leroy Kenswil (SpartaAV)- Alexander Voort (Lombardijen), Olaf Sap (GOZ), Philip Weijschede (VOC), Chris Schuitemaker (IJvv De Zwervers).
Trainer: Pieter Schuitemaker
Swift Boys Komen: Erik van der Kroon (SDV), Kevin Biswana (Zwarte Pijl), Joel Lopes (FeyenoordAV), Ismael Charbouch (NOCKralingen), Jeffrey Rosario (sv Charlois), Robert Blok (Hillegersberg).
Gaan: Carlos Fernandes (XerxesDZB), Germaine Akkermans (XerxesDZB), Rafael Andrade Freire (sv Charlois), Ilias Abselem (Excelsior R.), Edivaldo Pinto (Zwarte Pijl).
Trainer: Manuel Monteiro en Mustafa Taouanza
WCR Komen:
Gaan: Ryan Wemmers (GOZ)
Trainer: Rob Warner
ZBVH Komen:
Gaan: Lars van Gameren (SSS), Gijs van der Zande (SSS)
Trainer: Ger Alblas
Zinkwegse Boys Komen:
Gaan: Ronald van Ruiven (Oud-Beijerland), Marcel Hoogervorst (NBSVV), Pascal Hoek (Stopt)
Trainer: Mark Smeding

Zat. 4de Klasse F

Bernisse Komen:
Gaan:
Trainer: Peter Hoek
DVV’09 Komen:
Gaan:
Trainer: Rene Milot
Flakkee Komen:
Gaan:
Trainer: Adrie Melaard
Herkingen’55 Komen:
Gaan:
Trainer: Marius Hotting
Melissant Komen: Niemand
Gaan: Roger Troost (Stopt)
Trainer: Ron van Neck
Nieuwenhoorn Komen:
Gaan:
Trainer: Ben Mierop
NTVV Komen:
Gaan:
Trainer: Dennis Steijn
OFB Komen:
Gaan:
Trainer: Wouter Zwackhalen
SCO’63 Komen:
Gaan:
Trainer: Koos Waslander
Simonshaven Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
SNS Komen:
Gaan:
Trainer: Queba Sanha
Stellendam Komen:
Gaan:
Trainer: Leo de Geus
Zwartewaal Komen:
Gaan:
Trainer: Rene Eland
<< Terug
©www.voetbalrotterdam.nl. Mail: info@voetbalrotterdam.nl

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.