Nacompetitie Zondagvoetbal

Onderstaand een overzicht van het nacompetitievoetbal in het seizoen 2015/2016 voor zowel West II als Zuid 1 (onderaan).

Hoofdklasse / Eerste Klasse

  • 22 mei: Nieuwerkerk – SJC 0-2, 26 mei: SJC – Nieuwerkerk 4-3
  • 22 mei: VOC – Purmersteijn 1-2, 26 mei: Purmersteijn – VOC 2-1
  • 22 mei: Alphense Boys – FC Boshuizen 0-1, 26 mei: FC Boshuizen – Alphense Boys 3-2.

Eerste Klasse / Tweede Klasse (West II)

  • A: 22 mei: PFC – TOGB 0-4, 26 mei: TOGB – PFC 7-0
  • B: 22 mei: Hillegom – Wateringse Veld / GONA 4-1, 26 mei: Wateringse Veld /GONA – Hillegom 0-1.
  • C: 22 mei: BMT – Kocatepe 1-4, 26 mei: Kocatepe – BMT 2-2
  • D: 22 mei: RVC’33 – DOSR 1-0, 26 mei: DOSR – RVC’33 1-4

Tweede ronde

  • E: 29 mei: Kocatepe (zo) – TOGB 4-1, 5 juni: TOGB – Kocatepe 6-2
  • F: 29 mei: Hillegom – RVC’33 3-1, 5 juni: RVC’33 – Hillegom 1-1

Derde Ronde

  • 12 juni: TOGB – Hillegom 3-5, n.v.

Tweede Klasse / Derde Klasse (West II)

  • A: 22 mei: SJZ – Voorschoten’97 0-2, 26 mei: Voorschoten’97 – SJZ
  • B: 22 mei: Den Hoorn – Alphen 3-1, 26 mei: Alphen – Den Hoorn 1-2
  • C: 22 mei: Teylingen – ODB 11-2, 26 mei: ODB – Teylingen 4-2
  • D: 22 mei: FC Zoetermeer – Concordia 1-3, 26 mei: Concordia – FC Zoetermeer 1-0
  • E: 22 mei: Excelsior’20 – HOV/DJSCR 3-0, 26 mei: HOV/DJSCR – Excelsior’20 1-3
  • F: 22 mei: sv Charlois – JHR 3-1, 26 mei: JHR – sv Charlois 2-2
  • G: 22 mei: DONK – HermesDVS 4-0, 26 mei: HermesDVS – DONK 2-3

Tweede ronde (poulewinnaars naar tweede klasse)

  • Poule 1: FC Lisse, Winnaar B, Teylingen
    • 29 mei: Den Hoorn – Teylingen 2-2
    • 5 juni: FC Lisse – Den Hoorn 2-2
    • 12 juni: Teylingen – FC Lisse (zo) 4-2
    • Restant afhankelijk van eerste wedstrijd.
  • Poule 2: Voorschoten, Concordia, sv Charlois
    • 29 mei: Concordia – sv Charlois (zo) 3-2
    • 5 juni: sv Charlois (zo) – Voorschoten’97 1-1
    • 12 juni: Voorschoten’97 – Concordia 0-6
  • Poule 3: Slikkerveer, Excelsior’20, DONK
    • 29 mei: Excelsior’20 – DONK 1-1
    • 5 juni: Slikkerveer – Excelsior’20 1-4
    • 12 juni: DONK – Slikkerveer 3-1

Tweede Klasse / Derde Klasse (Zuid 1)

  • A: 22 mei: Zundert – HVV’24 5-1, 26 mei: HVV’24 – Zundert 2-2
  • B: 22 mei: Beek Voouit – Internos 2-1, 26 mei: Internos – Beek Vooruit 6-1
  • C: 22 mei: Unitas’30 – Oosterhout 1-1, 26 mei: Oosterhout – Unitas ’30 1-2
  • D: 22 mei: DSC – TSC 1-1, 26 mei: TSC – DSC 3-1
  • E: 22 mei: Wilhelmina Boys – Zwaluw VFC 1-0, 26 mei: Zwaluw VFC – Wilhelmina Boys 1-1
  • F: 22 mei: Nijnsel  – PSV 1-2, 26 mei: PSV – Nijnsel 1-0
  • G: 22 mei: RKJVV Dalsen – SBC 0-4, 26 mei: SBC – RKJVV Dalsen 3-2

Tweede ronde

  • Poule 1: Dubbeldam, Internos, Unitas’30
    • 29 mei: Internos – Unitas’30 4-1
    • 2 juni: Unitas’30 – Dubbeldam 1-1.
    • 5 juni: Dubbeldam – Internos
  • Poule 2: Zundert, TSC, PSV
  • Poule 3: RKVVO, Wilhelmina Boys, SBC
    • Winnaars plaatsen zich voor de tweede klasse.

Derde Klasse / Vierde Klasse (West II)

Eerste ronde: De nummers 11 en 12 van de 3e klasse A t/m D spelen samen met de 6 periodekampioenen van de 4e klasse A en B voor in totaal 6 plaatsen in de 3e klasse. 1 e ronde nacompetitie: De per poule twee periodekampioenen die in de 4e klasse A en B als laagste en voorlaagste zijn geëindigd in de eindstand van de reguliere competitie, spelen (thuis en uit) volgens een vastgesteld schema voor 2 plaatsen in de 2 e ronde van de nacompetitie. De winnaars plaatsen zich voor die 2e ronde; de verliezers blijven in de vierde klasse.

  • 1: 22 mei: Delfia – Ammerstol 3-3, 26 mei: Ammerstol – Delfia 3-2
  • 2: 22 mei: Gouderak – Wanica Star 4-2, 26 mei: Wanica Star – Gouderak 3-5

west2zo1

Tweede ronde: De nummers 11 en 12 van de 3e klasse A t/m D, de hoogst geëindigde periodekampioen in de eindstand van de 4e klasse A en B alsmede de winnaars van de 1e ronde spelen (thuis en uit) volgens een vastgesteld schema voor 6 plaatsen in de 3 e klasse van het zondagvoetbal. De winnaars plaatsen zich voor de 3e klasse van het zondagvoetbal. De verliezers plaatsen zich voor de 4e klasse van het zondagvoetbal.

  • 1: 22 mei: ASC – HMC 3-2, 29 mei: HMC – ASC 1-2
  • 2: 22 mei: REMO – Nicolaas Boys 0-0, 29 mei: Nicolaas Boys – REMO 4-0
  • 3: 29 mei: Bodegraven – Ammerstol 4-1, 5 juni: Ammerstol – Bodegraven
  • 4: 29 mei: DHZ – Gouderak 1-4, 5 juni: Gouderak – DHZ 2-3
  • 5: 22 mei: Stolwijk – Warmunda 0-1, 29 mei: Warmunda – Stolwijk 1-0
  • 6: 29 mei: Besiktas – Cabauw 3-4, 5 juni: Cabauw – Besiktas

west2zo2

Vierde / Vijfde Klasse (Zuid 1)

Ronde 1

  • 1: 22 mei: BVV’63 – Floreant 4-3, 26 mei: Floreant – BVV’63 3-0
  • 2: 22 mei: SC Welberg – FC Pretoria 1-3, 26 mei: SC Welberg – Pretoria 3-2
  • 3: 22 mei: SC Emma – Vogelwaarde 5-0, 26 mei: Vogelwaarde – SC Emma2-1
  • 4: 22 mei: DIOZ – DVVC 0-1, 26 mei: DVVC – DIOZ 2-3