Nacompetitie zaterdagvoetbal

Hoofdklasse B: Uitslag
1 17-mei RVVH ASWH  2 – 1
2 20-mei ASWH SteDoCo  2 – 3
3 24-mei SteDoCo RVVH  2 – 1
Finales: Uitslag
1 27-mei Ajax Noordwijk  6 – 1
31-mei Noordwijk Ajax  6 – 2
2 27-mei SteDoCo Staphorst  3 – 2
31-mei Staphorst SteDoCo  2 – 2
7-jun Ajax SteDoCo  5 – 3
Poule 1 Uitslag
1 17-mei Sliedrecht ARC  1 – 4
2 24-mei DOVO Sliedrecht  0 – 1
3 31-mei ARC DOVO
Poule 2 Uitslag
1 17-mei DSO VVZ’49  2 – 0
2 24-mei VVZ’49 Montfoort  2 – 3
3 31-mei Montfoort DSO  1 – 0
Poule 3 Uitslag
1 17-mei Nieuw Lekkerland Zwaluwen’30  0 – 3
2 24-mei Kloetinge Nieuw Lekkerland  3 – 0
3 31-mei Zwaluwen’30 Kloetinge  2 – 2
Poule 4 Uitslag
1 17-mei SHO Swift  1 – 1
2 24-mei Deltasport SHO  2 – 4
3 31-mei Swift Deltasport  1 – 0
Poule 5 Uitslag
1 17-mei Oranje Nassau LRC Leerdam  1 – 2
2 24-mei WVF Oranje Nassau  4 – 1
3 31-mei LRC WVF  1 – 2
Poule 6 Uitslag
1 17-mei Olde Veste Nunspeet  2 – 1
2 24-mei Nunspeet WHC  1 – 2
3 31-mei WHC Olde Veste
Poule 7 Uitslag
1 17-mei SV Bedum NSC  1 – 5
2 24-mei DETO SV Bedum  0 – 2
3 31-mei NSC DETO
Eerste / Tweede Klasse (West 2) Uitslag
1 17-mei RCL Spirit  3 – 3
24-mei Spirit RCL  1 – 4
2 17-mei TAVV WV-HEDW  1 – 0
24-mei WV-HEDW TAVV  5 – 2
3 17-mei Be Fair Bolnes  1 – 2
24-mei Bolnes Be Fair  7 – 3
4 17-mei Lombardijen HVC’10  1 – 1
24-mei HVC’10 Lombardijen  4 – 0
Finales Uitslag
1 31-mei RCL Bolnes  1 – 3
7-jun Bolnes RCL  3 – 0
2 31-mei WV-HEDW HVC’10  0 – 2
7-jun HVC’10 WV-HEDW  2 – 1
Eerste / Tweede Klasse (Zuid 1) Uitslag
1 17-mei De Zwerver Roda Boys  1 – 1
24-mei Roda Boys De Zwerver  1 – 1, * R. wns.
2 17-mei GPC Vlissingen Zuidland  4 – 3
24-mei Zuidland GPC Vlissingen  4 – 0
3 17-mei Tern. Boys Tricht  0 – 2
24-mei Tricht Tern. Boys  1 – 0
4 17-mei WNC Bruse Boys  1 – 1
24-mei Bruse Boys WNC  1 – 2
Finales: Uitslag
1 29-mei Roda Boys Tricht  0 – 0
31-mei Tricht Roda Boys  0 – 2
2 29-mei Zuidland WNC  1 – 3
31-mei WNC Zuidland  3 – 4
Tweede / Derde klasse (West 2)
Uitslag
1 17-mei DUNO DCV  1 – 2
24-mei DCV DUNO  3 – 1
2 24-mei Kagia Zevenhoven  1 – 6
27-mei Zevenhoven Kagia  3 – 0
3 24-mei SEV Berkel  2 – 1
27-mei Berkel SEV  2 – 4
4 24-mei Roodenburg Zestienhoven  1 – 2
27-mei Zestienhoven Roodenburg  4 – 0
5 17-mei Hellevoetsluis Piershil  1 – 2
24-mei Piershil Hellevoetsluis  2 – 2
6 17-mei Die Haghe Leonidas  3 – 1
24-mei Leonidas Die Haghe  3 – 2
7 17-mei Honselersdijk Rhoon  3 – 2
24-mei Rhoon Honselersdijk  0 – 2
8 17-mei Rijnmond HS Houtwijk  3 – 2
24-mei Houtwijk Rijnmond HS  0 – 3
Finales: Uitslag
1 31-mei DCV SEV  4 – 2
7-jun SEV DCV  0 – 2
2 31-mei Zevenhoven Zestienhoven  2 – 2
7-jun Zestienhoven Zevenhoven  1 – 2
3 31-mei Piershil Honselersdijk  2 – 0
7-jun Honselersdijk Piershil  18:00
4 31-mei Die Haghe Rijnmond HS  1 – 0
7-jun Rijnmond HS Die Haghe  1 – 2
Derde / Vierde klasse (West 2) Uitslag
1 17-mei Lugdunum Siveo’60  0 – 1
24-mei Siveo’60 Lugdunum  5 – 1
2 17-mei VVSB Egelantier Boys  3 – 1
24-mei Egelantier Boys VVSB  1 – 1
3 17-mei Woubrugge WDS  0 – 1
24-mei WDS Woubrugge  2 – 2
4 17-mei Perkouw Leidsche Boys  3 – 1
24-mei Leidse Boys Perkouw  2 – 0, * P. wns.
5 17-mei Gouda HermesDVS  2 – 0
24-mei HermesDVS Gouda  2 – 2
6 20-mei KSD/Marine DVV’09  2 – 2
24-mei DVV’09 KSD/Marine  2 – 0
7 17-mei Loosduinen Maasdijk  2 – 1
24-mei Maasdijk Loosduinen  5 – 2
8 17-mei Excelsior R. Hercules  3 – 2
28-mei Hercules Excelsior R.  1 – 2
9 24-mei CION SCO’63  3 – 0
27-mei SCO’63 CION  0 – 4
10 17-mei GOZ Rockanje  3 – 0
24-mei Rockanje GOZ  2 – 3
11 17-mei LMO SNS  1 – 3
24-mei SNS LMO  4 – 1
12 17-mei Flakkee Poortugaal  1 – 4
24-mei Poortugaal Flakkee  3 – 0
Finales:
1 31-mei Siveo’60 WDS  1 – 2
7-jun WDS Siveo’60
2 31-mei VVSB Perkouw  1 – 3
7-jun Perkouw VVSB
3 31-mei Gouda Maasdijk  7 – 1
7-jun Maasdijk Gouda
4 31-mei DVV’09 Excelsior R.  1 – 2
7-jun Excelsior R. DVV’09
5 31-mei CION SNS  2 – 2
7-jun SNS CION
6 31-mei GOZ Poortugaal  0 – 2
7-jun Poortugaal GOZ  2 – 1