Nacompetitie Zaterdagvoetbal 2016/2017 (Zuid 1 & West II)

Onderstaand een overzicht van de nacompetitie voor de klassen van het zaterdagvoetbal in West II.

  • HPK=Hoogste periodekampioen in de eindstand
  • MPK=Middelste periodekampioen in de eindstand
  • LPK=Laagste periodekampioen in de eindstand

Hoofdklasse / Eerste Klasse

Ronde 1: Poules

  • Poule 1: Sliedrecht, Montfoort, Nootdorp
    • Montfoort – Nootdorp 2-5
    • Sliedrecht – Montfoort 6-1
    • Nootdorp – Sliedrecht 2-1
  • Poule 2: Volendam, PKC’83, DUNO
    • PKC’83 – DUNO D 1-3
    • Volendam – PKC’83 6-1
    • DUNO D. – Volendam 1-2
  • Poule 3: Smitshoek, XerxesDZB, Kloetinge
    • XerxesDZB – Kloetinge 1-1
    • Smitshoek – XerxesDZB 6-3
    • Kloetinge – Smitshoek 1-2
  • Poule 4: Oranje Nassau, WHC, Olde Veste.
  • Poule 5: Flevo Boys, Bennekom, WNC
  • Poule 6: SC Feyenoord, Oude Maas, Buitenpost, Zuidvogels
    • Oude Maas – Buitenpost 2-3
    • SC Feyenoord – Zuidvogels 1-2
    • Buitenpost – SC Feyenoord 3-2
    • Zuidvogels – Oude Maas 5-1
    • SC Feyenoord – Oude Maas GECANCELD
    • Buitenpost – Zuidvogels 2-2

Ronde 2: Finales

  • Volendam – Nootdorp 0-1, Nootdorp – Volendam 0-1, Nootdorp wns.
  • Oranje Nassau – Smitshoek 2-5, Smitshoek – Oranje Nassau 6-1
  • Winnaar Poule 6 – Winnaar Poule 5

Eerste Klasse  / Tweede Klasse (West II)

Ronde 1: 20 en 23 mei 2017

  1. DCV – SVC’08 2-1 SVC’08 – DCV 1-1
  2. DoCoS – ARC 1-2, ARC – DoCoS 3-0
  3. Valken’68 – Nieuwenhoorn 2-3 Nieuwenhoorn – Valken’68 3-1
  4. Hellevoetsluis – RCL 1-3 RCL – Hellevoetsluis 3-3

Ronde 2: 27 mei en 3 juni

  • RCL – ARC  4-2, ARC – RCL 6-2
  • Nieuwenhoorn – DCV 0-4, DCV- Nieuwenhoorn (17:00)

Eerste Klasse  / Tweede Klasse (Zuid 1)

Ronde 1: 20 en 27 mei 2017

  1. Nivo Sparta – Almkerk 2-0, Almkerk – Nivo Sparta 4-2, N. wns.
  2. Den Bommel – Nieuw Lekkerland 2-3, Nieuw Lekkerland – Den Bommel 2-0
  3. FC Axel – GJS 1-1, GJS – FC Axel 2-1
  4. Roda Boys – DBGC 1-2, DBGC – Roda Boys 1-1

Ronde 2: 3 juni en 5 juni

  • DBGC – Nieuw Lekkerland 1-4, Nieuw Lekkerland – DBGC
  • GJS – Nivo Sparta 2-2, Nivo Sparta – GJS

Tweede Klasse  / Derde Klasse (West II)

Ronde 1: 20 en 23 mei

  1. Naaldwijk – SC Monster 0-0 SC Monster – Naaldwijk 1-2
  2. Koudekerk – LYRA 0-0 LYRA- Koudekerk 0-1
  3. CVC Reeuwijk – GDA 2-2 GDA – CVC Reeuwijk 2-3
  4. Verburch – Nieuwkoop 2-1 Nieuwkoop – Verburch 4-2
  5. Sparta (AV) – FC Binnenmaas 2-2 Binnenmaas- SpartaAV 1-2
  6. Botlek – NSVV 3-3, NSVV- Botlek 1-2
  7. SVS – Rijnmond HS 3-2 Rijnmond HS-SVS 3-2 SVS wns.
  8. SSS –  VVOR 2-0, VVOR – SSS 1-1

Finales: 27 mei en 3 juni

  • Nieuwkoop -LYRA 2-1, LYRA – Nieuwkoop 2-4
  • CVC Reeuwijk – Naaldwijk 3-0, Naaldwijk – CVC Reeuwijk 2-3
  • SpartaAV – SSS 2-2, SSS – Sparta (AV) 2-0
  • SVS – Botlek 3-0 , Botlek – SVS 2-2

Derde Klasse / Vierde Klasse (Zuid 1)

  • Poule 1: Floreant, Bergambacht, Leiden
    • Leiden – Bergambacht 3-0, Floreant – Leiden, Bergambacht – Floreant
  • Poule 2: Linschoten, Van Nispen of Blauw Zwart, Kamerik
  • Poule 3: Loosduinen, MSV’71, SV Madestein
    • Madestein – Blauw Zwart 1-1, Loosduinen – Madestein, MSV’71 – Loosduinen
  • Poule 4: Quick Steps, RAS, Oegstgeest, Semper Altius
    • Oegstgeest – RAS 0-1, Quick Steps – Semper Altius 3-0, RAS – Semper Altius 9-1
  • Poule 5: Rohda’76, CION, DUNO, Zwarte Pijl
    • DUNO – CION 0-2,
    • Rohda’76 – Zwarte Pijl 1-3
    • Zwarte Pijl – DUNO 1-0
    • CION – Rohda’76 1-4
    • CION – Zwarte Pijl 0-2
    • Rohda’76 – DUNO 0-0
  • Poule 6: Spartaan’20, Lekkerkerk, Egelantier Boys
    • Egelantier Boys – Lekkerkerk 1-3
    • Spartaan’20 – Egelantier Boys 3-0
    • Lekkerkerk – Spartaan’20 2-1
  • Poule 7: Leonidas, Rockanje, DVV’09
    • DVV’09 – Rockanje 0-3
    • Leonidas – DVV’09 1-1
    • Rockanje – Leonidas 0-2
  • Poule 8: FC Vlotbrug, DRL, Oud-Beijerland
    • Oud-Beijerland – DRL 1-4
    • FC Vlotbrug – Oud-Beijerland 2-5
    • DRL – FC Vlotbrug 5-1
  • Poule 9: NBSVV, Stellendam, Hekelingen
    • Hekelingen – Stellendam 6-2
    • NBSVV – Hekelingen 3-1
    • Stellendam – NBSVV 2-4

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.