Nacompetitie Zaterdagvoetbal

Onderstaand een overzicht van het nacompetitievoetbal in het seizoen 2015/2016 voor zowel West II als Zuid 1 (onderaan).

Topklasse / Hoofdklasse

  • 28 mei: Staphorst – FC Lisse 1-0, 4 juni: FC Lisse – Staphorst
  • 21 mei: VVOG – DOVO 4-3, 28 mei: DOVO – VVOG 1-1
  • 21 mei: ACV – FC Rijnvogels 1-0, 28 mei: FC Rijnvogels – ACV 3-1
  • 28 mei: Noordwijk – ASWH 2-2, 4 juni: ASWH – Noordwijk 3-1 n.v.
  • 21 mei: Huizen – Achilles Veen 0-0, 28 mei: Achilles Veen – Huizen 0-1

Hoofdklasse / Eerste Klasse

Poule 1

  • Groep 1, Poule 1: Bennekom, Sliedrecht, Nootdorp
    • 21 mei: Bennekom – Nootdorp 2-1
    • 24 mei: Nootdorp – Sliedrecht 3-1
    • 28 mei: Sliedrecht – Bennekom 8-2
  • Groep 1, Poule 2: Heinenoord, Oranje Wit, Go Ahead Kampen, Balk
    • 21 mei: Balk – Go Ahead Kampen 1-1
    • 21 mei: Heinenoord – Oranje Wit 4-0
    • 24 mei: Oranje Wit – Balk 0-3
    • 24 mei: Go Ahead Kampen – Heinenoord 1-2
    • 28 mei: Balk – Heinenoord 0-2
    • 28 mei: Oranje Wit – Go Ahead Kampen 5-6
  • Poulewinnaars spelen een finale (Sliedrecht en Heinenoord)
    • 4 juni: Sliedrecht – Heinenoord 0-2
    • 11 juni: Heinenoord – Sliedrecht 0-2, Sliedrecht wns.

Poule 2:

  • Groep 2, Poule 1: SVZW, Brielle, Berkum
    • 21 mei: SVZW – Berkum 4-0
    • 24 mei: Berkum – Brielle 1-1
    • 28 mei: Brielle – SVZW 2-1
  • Groep 2, Poule 2:SVL, FC Breukelen, FC ‘s Gravenzande, PKC’83
    • 21 mei: PKC’83 – FC ‘s Gravenzande 0-5
    • 21 mei: SVL – FC Breukelen 2-4
    • 24 mei: FC Breukelen – PKC’83 2-1
    • 24 mei: FC ‘s Gravenzande – SVL 0-2
    • 28 mei: PKC’83 – SVL 2-8
    • 28 mei: FC Breukelen – FC ‘s Gravenzande 3-2
  • Poulewinnaars spelen een finale (Brielle en FC Breukelen)
    • 4 juni: Brielle – FC Breukelen 0-1
    • 11 juni: FC Breukelen – Brielle 1-1

Poule 3

  • Groep 3, Poule 1: XerxesDZB (za), Roda’46, ASV Dronten
    • 21 mei: XerxesDZB (za) – ASV Dronten 1-1
    • 24 mei: Roda’46 – XerxesDZB 0-3
    • 28 mei: ASV Dronten – Roda’46 4-1
  • Groep 3, Poule 2: HZVV, Zwaluwen’30, Rijsoord, Nunspeet.
    • 21 mei: Nunspeet – Rijsoord 3-2
    • 21 mei: HZVV – Zwaluwen’30 1-4
    • 24 mei: Zwaluwen’30 – Nunspeet 3-0
    • 24 mei: Rijsoord – HZVV 1-2
    • 28 mei: Zwaluwen’30 – Rijsoord 6-1
    • 28 mei: Nunspeet – HZVV 1-3
  •  Poulewinnaars spelen een finale (2 wedstrijden)

Eerste Klasse / Tweede Klasse (West II)

  • A: 24 mei: Valken’68 – BVCB 2-4, 28 mei: BVCB – Valken’68.
  • B: 24 mei: RCL – WV-HEDW 2-0, 28 mei: WV-HEDW – RCL 1-2
  • C: 21 mei: TAVV – Piershil 3-1, 28 mei: Piershil – TAVV 1-0
  • D: 21 mei: DCV – Westlandia 1-1, 28 mei: Westlandia – DCV 4-1

Tweede ronde

  • E: 4 juni: TAVV – BVCB 1-2, 7 juni: BVCB – TAVV 3-0
  • F: 4 juni: RCL – Westlandia 0-3, 7 juni: Westlandia – RCL 3-0

Derde Ronde (BIJ DSO)

  • BVCB – Westlandia 0-2

Eerste Klasse / Tweede Klasse (Zuid 1)

  • A: 21 mei: Heerjansdam – Meerkerk 3-1, 24 mei: Meerkerk – Heerjansdam 1-2
  • B: 21 mei: FC Dauwedaele – Bruse Boys 3-1, 28 mei: Bruse Boys – FC Dauwendaele 4-0
  • C: 21 mei: SSV’65 – Altena 1-3, 24 mei: Altena – SSV’65 2-2
  • D: 21 mei: GRC’14 – FC Axel 5-0, 24 mei: FC Axel – GRC’14 1-2

Tweede Ronde

  • E: 28 mei: Altena – Heerjansdam 3-0, 31 mei: Heerjansdam – Altena 4-0
  • F: 28 mei: Bruse Boys – GRC’14 1-1, 31 mei: GRC’14 – Bruse Boys 3-2 n.v.

Derde Ronde

  • Heerjamsdam -GRC’14 1-2

Tweede Klasse / Derde Klasse (West II)

  • A: 21 mei: BSC’68 – Be Fair 3-5, 24 mei: Be Fair – BSC’68 2-1
  • B: 21 mei: Honselersdijk – Koudekerk 3-2, 24 mei: Kouderkerk – Honselersdijk 2-6
  • C: 21 mei: CVC Reeuwijk – Die Haghe 1-2, Die Haghe – CVC Reeuwijk 4-0
  • D: 24 mei: VVOR – Houtwijk 3-1, 28 mei: Houtwijk – VVOR 0-1
  • E: 21 mei: Rhoon – SpartaAV 2-1, 24 mei: Sparta AV – Rhoon 1-3
  • F: 21 mei: Victoria’04 – Bolnes 0-2, 24 mei: Bolnes – Victoria’04 3-3 n.v.
  • G: 21 mei: ZBC’97 – Rijnmond HS 0-1, 24 mei: Rijnmond HS – ZBC’97 6-2

Tweede ronde (winnaar naar tweede klasse)

  • Poule 1: KMD, Honselersdijk, Die Haghe
    • 28 mei: Honselersdijk – KMD 3-1
    • 4 juni: Die Haghe – KMD 4-1
    • 11 juni: KMD – Honselersdijk 0-0
  • Poule 2: Be Fair, VVOR, Bolnes
    • 31 mei: VVOR – Bolnes 2-3
    • 4 juni: Be Fair – VVOR 6-0
    • 11 juni: Bolnes – Be Fair 0-2
  • Poule 3: Soccer Boys, Rhoon, Rijnmond HS
    • 28 mei: Rhoon – Rijnmond HS 4-4
    • 4 juni: Soccer Boys – Rhoon 1-0
    • 11 juni: Rijnmond HS – Soccer Boys  1-3

Tweede Klasse / Derde Klasse (Zuid 1)

  • A: 21 mei: Arnemuiden – GPC Vlissingen 3-1, 24 mei: GPC Vlissingen – Arnemuiden 1-2
  • B: 21 mei: Tholense Boys – Walcheren 5-0, 24 mei: Walcheren – Tholense Boys 2-1
  • C: 21 mei: Yerseke – DHV 4-2, 24 mei: DHV – Yerseke 2-1
  • D: 21 mei: Wieldrecht – Den Bommel 2-1, 24 mei: Den Bommel – Wieldrecht 2-0
  • E: 21 mei: SV Capelle – Heukelum 2-2, 24 mei: Heukelum – SV Capelle 3-1
  • F: 21 mei: Woudrichem – De Zwerver  1-2, 24 mei: De Zwerver – Woudrichem 2-2, n.v.
  • G: 21 mei: De Alblas – Sleeuwijk 0-1, 24 mei: Sleeuwijk – De Alblas 3-0

Tweede ronde (poulewinnaars naar tweede klasse).

  • Poule 1: Oostkapelle, Tholense Boys, Yerseke
    • 28 mei: Tholense Boys – Yerseke 5-3
    • 31-mei: Yerseke – Oostkapelle 1-4.
    • 4 juni: Oostkapelle – Tholense Boys 2-1
  • Poule 2: Arnemuiden, Den Bommel, De Zwerver
    • 28 mei: Den Bommel – De Zwerver 5-1
    • 31 mei: De Zwerver – Arnemuiden 2-2
    •  4 juni: Arnemuiden – Den Bommel 2-4
  • Poule 3: SC Amstelwijck, Heukelum, Sleeuwijk
    • 28 mei: Heukelum – Sleeuwijk 2-0
    • 31 mei: Sleeuwijk – SC Amstelwijck 1-1
    • 4 juni: SC Amstelwijck – Heukelum 2-2, GST.

Derde Klasse / Vierde Klasse (WEST II)

Eerste Ronde: De periodekampioenen die in de 4e klasse A t/m G per poule als laagste zijn geëindigd in de eindstand van de reguliere competitie nemen deel aan de 1e ronde. Dit aantal zal aangevuld worden met 3 periodekampioenen die in de poule als Eén na laagste zijn geëindigd in de eindstand van de reguliere competitie. Het lot heeft bepaald dat deze teams uit de 4e klasse A, D en E komen.

Deze 10 teams spelen, volgens onderstaand schema, voor 5 plaatsen in de 2e ronde van de nacompetitie. De 4 vrijgelote teams plaatsen zich samen met de 5 winnaars voor de 2e ronde; de verliezers blijven in de 4e klasse.

Ronde 1 (21/24 mei)

  1. 21 mei: Blauw Zwart – Linschoten 2-1, 24 mei: Linschoten – Blauw Zwart 2-0
  2. 21 mei: Quick Steps – Haagse Hout 3-2, 24 mei: Haagse Hout – Quick Steps 1-6
  3. 21 mei: Zwarte Pijl – CION 1-1, 24 mei: CION – Zwarte Pijl 5-0
  4. 21 mei: Maense – Dilettant 2-1, 24 mei: Dilettant – Maense 2-2
  5. 21 mei: DRL (za) – Herkingen’55 1-0, 24 mei: Herkingen’55 – DRL (za) 0-4

west21

Tweede ronde: 

De nummers 11 en 12 van de 3e klasse A t/m D, de hoogst geëindigde periodekampioen in de eindstand van de 4e klasse A t/m G, de 4 periodekampioenen die bij bovengenoemde loting zijn vrijgeloot alsmede de winnaars van de 1e ronde spelen (uit en thuis) voor 12 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal. Via onderstaand schema worden de teams aan elkaar gekoppeld.

Ronde 2 (21/28 mei)

  • 21 mei: Hazerwoudse Boys – SIVEO’60 1-0, 28 mei: SIVEO’60 – Hazerwoudse Boys 5-3
  • 24 mei: DSVP – Duindorp 2-2, 4 juni: Duindorp – DSVP 1-2
  • 21 mei: Rockanje – Spartaan’20 3-4, 28 mei: Spartaan’20 – Rockanje 4-3
  • 21 mei: Roodenburg – Loosduinen 0-2, 28 mei: Loosduinen – Roodenburg 3-0
  • 21 mei: Excelsior – Gouda 2-2, 28 mei: Gouda – Excelsior 0-1
  • 21 mei: Ariston’80 – Flakkee 4-3, 28 mei: Flakkee – Ariston’80 2-4
  • 21 mei: NBSVV – Vierpolders 2-1, 28 mei: Vierpolders – NBSVV 2-1, NBSVV wns.

west22

Tweede ronde (28 mei / 4 juni)

  • 28 mei: Oegstgeest – Linschoten 2-1, 4 juni: Linschoten – Oegstgeest 2-0
  • 28 mei: Semper Altius – Quick Steps 1-3, 4 juni: Quick Steps – Semper Altius 5-0
  •  28 mei: EBOH – CION 0-0, 4 juni: CION – EBOH 1-2
  • 28 mei: GOZ – Maense 3-0, 4 juni: Maense – GOZ 0-0
  • 28 mei: HBSS – DRL 3-1, 4 juni: DRL – HBSS 1-2

west23