Livescore VR-Trophy

Poule A D1: Poule B D1: Locatie:
Schoonhoven D1  1/3/0 Barendrecht D1  3/3/0
Bolnes D1  1/0/0 IJvv de Zwervers D1  0/0/0
Poortugaal D1  0/3/3 VOC D1  3/3/3
GHVV’13 D1  3/0/3 Pernis D1  0/0/3
16:15 Schoonhoven D1 Bolnes D1 1-1
16:30 Barendrecht D1 IJvv de Zwervers D1 3-0
16:45 Poortugaal D1 GHVV’13 D1 0-2
17:00 VOC D1 Pernis D1 3-0
17:15 GHVV’13 D1 Schoonhoven D1 1-4
17:30 Pernis D1 Barendrecht D1 1-3
17:45 Bolnes D1 Poortugaal D1 1-2
18:00 IJvv de Zwervers D1 VOC D1 1-3
18:15 Schoonhoven D1 Poortugaal D1 0-1
18:30 Barendrecht D1 VOC D1  2-0
18:45 GHVV’13 D1 Bolnes D1 1-0
19:00 Pernis D1 IJvv de Zwervers D1 3-0
Poule C D1: Poule D D1:
SVV D1  3/3/1 CKC D1  0/0/0
SV Charlois D1  0/0/0 Leonidas D1  3/1/3
Smitshoek D1  0/3/0 Dubbeldam D1  3/1/3
Excelsior’20 D1  3/0/3 Neptunus-Schiebroek D1  0/3/0
16:15 SVV D1 SV Charlois D1  2-1
16:30 CKC D1 Leonidas D1  0-1
16:45 Smitshoek D1 Excelsior’20 D1  0-1
17:00 Dubbeldam D1 Neptunus-Schiebroek D1  3-1
17:15 SVV D1 Excelsior’20 D1  1-0
17:30 Neptunus-Schiebroek D1 CKC D1 2-0
17:45 SV Charlois D1 Smitshoek D1 0-2
18:00 Leonidas D1 Dubbeldam D1 1-1
18:15 SVV D1 Smitshoek D1 0-0
18:30 CKC D1 Dubbeldam D1 0-3
18:45 Excelsior’20 D1 SV Charlois D1 1-0
19:00 Neptunus-Schiebroek D1 Leonidas D1 1-4
Halve finales
19:15 GHVV’13 SVV 0-2
19:30 VOC Dubbeldam 0-0 VOC wns.
Finale
20:15 VOC SVV 2-0
Poule A C1: Poule B C1: Locatie:
VOC C1  3/3/3 SHO C1  3/0/0
BZC/Zuiderpark C1  0/1/0 Neptunus-Schiebroek C1  0/0/0
Leonidas C1  0/1/0 TOGB C1  3/3/3
SVV C1  3/0/3 Excelsior’20 C1  0/3/3
18:15 VOC C1 BZC/Zuiderpark C1 3-1
18:45 SHO C1 Neptunus-Schiebroek C1 2-1
19:15 Leonidas C1 SVV C1 1-3
19:15 TOGB C1 Excelsior’20 C1 3-1
19:30 SVV C1 VOC C1 0-1
19:45 Excelsior’20 C1 SHO C1 1-0
19:45 BZC/Zuiderpark C1 Leonidas C1 1-1
20:00 Neptunus-Schiebroek C1 TOGB C1 0-2
20:00 VOC C1 Leonidas C1 3-0
20:15 SHO C1 TOGB C1 0-3
20:30 SVV C1 BZC/Zuiderpark C1 2-0
20:30 Excelsior’20 C1 Neptunus-Schiebroek C1 4-0
Poule C C1:
DHC C1  3/3/3
GHVV’13 C1  0/0/3
Barendrecht C1  3/3/0
Pernis C1  0/0/0
18:30 DHC C1 GHVV’13 C1 6-0
19:00 Barendrecht C1 Pernis C1 3-0
19:30 DHC C1 Pernis C1 8-0
19:45 GHVV’13 C1 Barendrecht C1 2-5
20:15 DHC C1 Barendrecht C1 4-1
20:30 Pernis C1 GHVV’13 C1 1-3
Halve Finale
20:45 TOGB Barendrecht Topsporthal 2 boven
20:55 DHC VOC Topsporthal 1 beneden
Finale
21:25 HF2 HF1 Topsporthal 1 beneden

 

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.