Poule A D1: | Poule B D1: | Locatie: | |||
Schoonhoven D1 | 1/3/0 | Barendrecht D1 | 3/3/0 | ||
Bolnes D1 | 1/0/0 | IJvv de Zwervers D1 | 0/0/0 | ||
Poortugaal D1 | 0/3/3 | VOC D1 | 3/3/3 | ||
GHVV’13 D1 | 3/0/3 | Pernis D1 | 0/0/3 | ||
16:15 | Schoonhoven D1 | – | Bolnes D1 | 1-1 | |
16:30 | Barendrecht D1 | – | IJvv de Zwervers D1 | 3-0 | |
16:45 | Poortugaal D1 | – | GHVV’13 D1 | 0-2 | |
17:00 | VOC D1 | – | Pernis D1 | 3-0 | |
17:15 | GHVV’13 D1 | – | Schoonhoven D1 | 1-4 | |
17:30 | Pernis D1 | – | Barendrecht D1 | 1-3 | |
17:45 | Bolnes D1 | – | Poortugaal D1 | 1-2 | |
18:00 | IJvv de Zwervers D1 | – | VOC D1 | 1-3 | |
18:15 | Schoonhoven D1 | – | Poortugaal D1 | 0-1 | |
18:30 | Barendrecht D1 | – | VOC D1 | 2-0 | |
18:45 | GHVV’13 D1 | – | Bolnes D1 | 1-0 | |
19:00 | Pernis D1 | – | IJvv de Zwervers D1 | 3-0 | |
Poule C D1: | Poule D D1: | ||||
SVV D1 | 3/3/1 | CKC D1 | 0/0/0 | ||
SV Charlois D1 | 0/0/0 | Leonidas D1 | 3/1/3 | ||
Smitshoek D1 | 0/3/0 | Dubbeldam D1 | 3/1/3 | ||
Excelsior’20 D1 | 3/0/3 | Neptunus-Schiebroek D1 | 0/3/0 | ||
16:15 | SVV D1 | – | SV Charlois D1 | 2-1 | |
16:30 | CKC D1 | – | Leonidas D1 | 0-1 | |
16:45 | Smitshoek D1 | – | Excelsior’20 D1 | 0-1 | |
17:00 | Dubbeldam D1 | – | Neptunus-Schiebroek D1 | 3-1 | |
17:15 | SVV D1 | – | Excelsior’20 D1 | 1-0 | |
17:30 | Neptunus-Schiebroek D1 | – | CKC D1 | 2-0 | |
17:45 | SV Charlois D1 | – | Smitshoek D1 | 0-2 | |
18:00 | Leonidas D1 | – | Dubbeldam D1 | 1-1 | |
18:15 | SVV D1 | – | Smitshoek D1 | 0-0 | |
18:30 | CKC D1 | – | Dubbeldam D1 | 0-3 | |
18:45 | Excelsior’20 D1 | – | SV Charlois D1 | 1-0 | |
19:00 | Neptunus-Schiebroek D1 | – | Leonidas D1 | 1-4 | |
Halve finales | |||||
19:15 | GHVV’13 | – | SVV | 0-2 | |
19:30 | VOC | – | Dubbeldam | 0-0 VOC wns. | |
Finale | |||||
20:15 | VOC | – | SVV | 2-0 | |
Poule A C1: | Poule B C1: | Locatie: | |||
VOC C1 | 3/3/3 | SHO C1 | 3/0/0 | ||
BZC/Zuiderpark C1 | 0/1/0 | Neptunus-Schiebroek C1 | 0/0/0 | ||
Leonidas C1 | 0/1/0 | TOGB C1 | 3/3/3 | ||
SVV C1 | 3/0/3 | Excelsior’20 C1 | 0/3/3 | ||
18:15 | VOC C1 | – | BZC/Zuiderpark C1 | 3-1 | |
18:45 | SHO C1 | – | Neptunus-Schiebroek C1 | 2-1 | |
19:15 | Leonidas C1 | – | SVV C1 | 1-3 | |
19:15 | TOGB C1 | – | Excelsior’20 C1 | 3-1 | |
19:30 | SVV C1 | – | VOC C1 | 0-1 | |
19:45 | Excelsior’20 C1 | – | SHO C1 | 1-0 | |
19:45 | BZC/Zuiderpark C1 | – | Leonidas C1 | 1-1 | |
20:00 | Neptunus-Schiebroek C1 | – | TOGB C1 | 0-2 | |
20:00 | VOC C1 | – | Leonidas C1 | 3-0 | |
20:15 | SHO C1 | – | TOGB C1 | 0-3 | |
20:30 | SVV C1 | – | BZC/Zuiderpark C1 | 2-0 | |
20:30 | Excelsior’20 C1 | – | Neptunus-Schiebroek C1 | 4-0 | |
Poule C C1: | |||||
DHC C1 | 3/3/3 | ||||
GHVV’13 C1 | 0/0/3 | ||||
Barendrecht C1 | 3/3/0 | ||||
Pernis C1 | 0/0/0 | ||||
18:30 | DHC C1 | – | GHVV’13 C1 | 6-0 | |
19:00 | Barendrecht C1 | – | Pernis C1 | 3-0 | |
19:30 | DHC C1 | – | Pernis C1 | 8-0 | |
19:45 | GHVV’13 C1 | – | Barendrecht C1 | 2-5 | |
20:15 | DHC C1 | – | Barendrecht C1 | 4-1 | |
20:30 | Pernis C1 | – | GHVV’13 C1 | 1-3 | |
Halve Finale | |||||
20:45 | TOGB | – | Barendrecht | Topsporthal 2 boven | |
20:55 | DHC | – | VOC | Topsporthal 1 beneden | |
Finale | |||||
21:25 | HF2 | – | HF1 | Topsporthal 1 beneden |