Indelingen Vrouwenvoetbal

Onderstaand een overzicht van de indelingen van het vrouwenvoetbal. Onder de competities staan de bekerindelingen.

Topklasse: DTS Ede, RKHVV, Ter Leede, Saestum, Buitenveldert, RVVH, Barendrecht, SC Woezik, Wartburgia, Jong ADO Den Haag, Eldenia, Jong Telstar.

Hoofdklasse: RCL, Be Quick’28, Ter Leede 2, VIOD, Jong PEC Zwolle, HTC, VV Heerenveen, Stedoco, SSS, VV IJzendijke, Sporting’70, Oranje Nassau.

Eerste Klasse (za): Barendrecht 2, Berkel, DSS, IJFC, Odysseus’91, Reiger Boys, Rhoon, FC Rijnvogels, SC Klarenbeek, Smerdiek, Unicum, Wartburgia.

Tweede Klasse (za): ARC, Blauw Geel’55, Delta Sports, DTS Ede 2, Faja Lobi, GJS, SC ‘t Gooi, Hercules, De MEer, Odysseus’91, Saestum, Wartburgia.

Tweede Klasse (za): Barendrecht 3, Brielle, DSVP, Jodan Boys, LYRA, Oostkapelle, Quick Boys, RCL 2, RKAVV, RVVH 2, SC Monster, UDO

Tweede Klasse (zo): Antibarbari Baardwijk, Bernardus, sv Charlois, DUNO, Floreant, Gilze, HRC’14, OJC Rosmalen, SC ‘t Zand, SEP, Viola.

Derde Klasse (za): Ariston’80, Berkel 2, Botlek, DWO, FC ‘s Gravenzande, Foreholte, sv Charlois, Maasdijk, Maense, FC Rijnvogels 2, VDL, Woubrugge.

Derde Klasse (za): De Alblas, FC Dauwendaele, HRC’14, IFC, MZC’11, RCS, Sleeuwijk, SSS 2, SteDoCo 2, FC vlotbrug, Wolfaartsdijk, Zuidland.

Derde Klasse (zo): AGE-GGK, Alliance’22, Geel Wit, Haastrecht, Olympia, RKDEO 2, RVC’33, SEP, Taurus, WVC 2.

Beker

Groep 1, 06: Berkel, BSC, Jong ADO Den Haag, RKDEO

Groep 1, 08: Barendrecht, Baronie, RVVH, Someren

Groep 1, 11: Barendrecht 2, OVV’67, SC t Zand, SteDoCo

Groep 1, 17: DSE, Rhoon, Schijf, SSS

Groep 2, 03: GJS, HRC’14, Sleeuwijk, SteDoCo 2

Groep 2, 04: Brielle, Vlotbrug, sv Charlois (zo), Botlek.

Groep 2, 06: Barendrecht 3, sv Charlois (za), Haastrecht, SSS

Groep 2 09: Berkel 2, Jodan Boys, Olympia, VEP.

 

 

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.