Indelingen vierde klasse (za)

De KNVB heeft de indelingen voor komend seizoen bekend gemaakt. Onderstaand de indelingen van de vierde klasse (za).

West II

4A: Alphia, Haagse Hout, Haz. Boys,KSD Marine, LVV Football Factory, Meerburg, Oegstgeest, Roodenburg, SEV, Wassenaar, UOD, VVSB, WVC.

4B: Celeritas, DUNO, Erasmus, GSC ESDO, HDV, Hercules, Houtwijk, Loosduinen, PGS/Vogel, RAS, SV Masdestein, VCS, Wanica Star.

4C: Aarlanderveen, Kamerik, Linschoten, Moerkapelle, NSV’46, Rijnstreek, Rohda’76, Siveo’60, Sportief, SPV’81, Woerden, Woubruggem, Zevenhoven.

4D: Concordia, DHC, DVC, HPSV, Laakkwartier, OLIVEO, Oosterheem, Quintus, Semper Altius, TAC’90, Vredenburh, Wateringse Veld/GONA, FC Zoetermeer.

4E: Ammerstol, Bergambacht, CKC, FC IJsselmonde, Gouda, Hermandad, Hillegersberg, LMO, Moordrecht, Nieuwerkerk, Ommoord, Overmaas, PKC’85, Swift Boys.

4F: AGE-GGK, CION, Egelantier Boys, GLZ/Delfshaven, HermesDVS, HWD, Maense, PPSC, Rotterdam United, SDV, SVV, VFC, Victoria’04, VOB.

4G: Abbenbroek, BZC/Zuiderpark, OVV, Poortugaal, RDM, SCO’63, Simonshaven, Spartaan’20, TransvaliaZW, Hekelingen, Vierpolders, FC Vlotbrug, WCR, Zwartewaal.

4H: DVV’09, Herkingen’55, Melissant, SNS, FIOS, NTVV, OFB, Stellendam, Goudswaardse Boys, Flakkee, GOZ, Oud-Beijerland, WFB, ZBVH.

Zuid I

4A: Colijnsplaatse Boys, De Noormannen, Domburg, Hoedenskerke, Jong Ambon, MVZC, Nieuwland, Patrijzen, SJO FC De Westhoek, SKNWK, Veere, WIK’57, Zeeland Sport.

4B: Appollo’59, Cadzand, DWO’15, Halsteren, Hansweertse Boys, Kwadendamme, SC Stavenisse, Smerdiek, SPS, Spui, Vosmeer, Vrederust, Waarde, Wolfaartsdijk.

4C: Alliance, Beek Vooruit, DOSKO, Dubbeldam, DO’60, FC Bergen, GSC/ODS, ONI, Oosterhout, SC Kruisland, The Gunners, TSVV Merlijn, Unitas’30.

4D: ASH, Brakel, Groot Ammers, Peursum, MVV’58, SV Noordeloos, Kerkwijk, VVAC, Well, SVS’65, Zuilichem, Unitas, Arkel, Rhelico.

Overige indelingen

Landelijk

Klik hier voor de indelingen van het landelijke voetbal.

Zaterdagvoetbal

Klik hier voor de indelingen van de eerste klasse (za).

Klik hier voor de indelingen van de tweede klasse (za).

Klik hier voor de indelingen van de derde klasse (za).

Klik hier voor de indelingen van de vierde klasse (za).

Zondagvoetbal

Klik hier voor de indelingen van de eerste klasse (zo).

Klik hier voor de indelingen van de tweede klasse (zo).

Klik hier voor de indelingen van de derde klasse (zo).

Klik hier voor de indelingen van de vierde klasse (zo).

 

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.