Bekerindelingen (derde / vierde klasse)

01: Melissant, Rhoon, Schipluiden, Zwartewaal

02: Berkel, DHC (za), KMD, De Ster

03: NBSVV, Oud-Beijerland, Hekelingen, IJvv de Zwervers

04: RDM, Rozenburg, Spartaan;20, WCR (za)

05: Duindorp, Lugdunum, Quick Steps, Rijnland

06: DRL, GOZ, NTVV, TransvaliaZW

07: Blauw Zwart, Concordia, Houtwijk, RAS

08: BSC’68, DWO, Moerkapelle, Oosterheem

09: Flakkee, De Jonge Spartaan, OFB, Rockanje

10: Aarlanderveen, Nieuwkoop, Quick Boys 2, Roodenburg

11: DVO’32, HBSS, Loosduinen, sv Madestein

12: AGE-GGK (za), Gouda, Hillegersberg (za), Leonidas (za)

13: Ariston’80, JHR (za), Laakkwartier (za), VOB

15: Bergambacht, Lekkerkerk, Perkouw, SVS

16: ‘s Gravendeel, Ommoord, Schoonhoven, SPV’81

17: Maense, Poortugaal (za), Rijnmond HS, Zinkwegse Boys

18: Alphia, Floreatn, LVV Football Factory, Vredenburch

19: DVV’09, MVV’27, PPSC, Vierpolders

20: Goudswaardse Boys, SCO’63, Victoria’04 (za), WFB

21: Hazerswoudse Boys, Koudekerk, Leiden, FC Rijnvogels 2

22: Egelantier Boys, GLZ/Delfshaven, SDV, Zestienhoven

23: FC Oudewater, VVOR, WDS, Zwarte Pijl

24: Kamerik, Linschoten, WVC

25: GHVV’13, Pernis, Stellendam, SVV (za)

26: Kagia, NSV’46, Van Nispen, Zevenhoven

27: PKC’85, Simonshaven, SSS, ZBVH

28: Botlek, CION, GSC/ESDO, Naaldwijk

29: GDA, Oegstgeest, PGS/Vogel, Quintus

30: CVC Reeuwijk, Rohda’76, Sparta AV, Swift Boys

31: SNS, sv Charlois (za), Kocatepe (za), Overmaas.

32: Semper Altius, TAC’90, VELO (za), Wassenaar

33: Erasmus (za), Excelsior M. 2, Maasdijk, MSV’71

34: BZC/Zuiderpark (za), FIOS, LMO, Lombardijen

35: Haagse Hout, Siveo’60, Sportief, VVSB

36: Dilettant, Rijnstreek, Woubrugge, Zwammerdam

37: HVV Hercules, LSVV’70, SEV, UDO

38: Abbenbroek, Herkingen’55, FC Vlotbrug

39: Die Haghe, KSD-Marine, DUNO, Wanica Star

40: Bolnes, Excelsior R, Hermandad, RVVH 2

41: DHZ, Gouderak, Moordrecht, Steeds Hooger

42: CKC, Floreant, MMO, Stolwijk

43: Altior, Bodegraven, Hillegersberg (zo), WVC

45: ASC, BZC/Zuiderpark (zo), De Ster, WIK

46: Ammerstol, COAL, Maasstad Tediro, SEP.

47: ASW, Haastrecht, Kickers’69, Slikkerveer

48: Bernardus, ESTO, SJZ, FC Zoetermeer

49: AGE-GGK (zo), ONA, DHL, Victoria’04 (zo)

50: HVV, Leidsche Boys, sv Madestein, Voorschoten’97

51: Blijdorp, Delfia, Full Speed, HMC

52: HWD, Meeuwenplaat, Oliveo, TOGB 2

53: GR. WII VAC, Roodenburg, Van Nispen, VVSB (za)

54: Alphen, Besiktas, NOCKralingen, Pretoria

55: JHR (za), Taurus, VCS, Wanica Star

56: HSV Escamp, GSC ESDO, Stompwijk’92, SVH

57: Blankenburg, Erasmus, WCR (zo), Westlandia (zo) 2

58: Cabauw, Nicolaas Boys, VEP

59: GOL Sport, HDV, REMO, Warmunda

60: HermesDVS, HOV/DJSCR, Kethel Spaland (zo), SVV (zo)

Zuid 1

01: Haarsteeg, Heerewaarden, Noad’32, WSV Well

04: GVV’63, Jan van Arckel, Teisterbanders, Zuilichem

07: EBOH, SEOLTO, SVC, Virtus

09: Buren, BZS, SC Everstein, TEC

18: GSC/ODS, IFC, SSW, Unitas zat

24: Groot-Ammers, Oranje Wit 2, Streefkerk

27: DFC, Drechtstreek, RCD, SC Emma

28: Klundert, Kogelvangers, Noordhoek, ZBC’97

31: MVV’58, RKTVC, SCR, SCZ

41: ASV Arkel, ASWH 2, De Alblas, Schelluinen

42: DSC, HHC’09, HRC’14, Kerkwijk

46: Herovina, HSSC’61, Leerdam Sport’55, Rhelico

47: Aliance, Dussense Boys, Groen Wit, TVC Breda

57: FC Drunen, Nieuwkuijk, Sparta’30, Vlijmense Boys

58: Asperen, Theole, Vuren, Wadenoijen

59: Ameide, Beesd, Lekvogels, SV Noordeloos

64: Dubbeldam (za), MEC’07, OMC, Ophemert

70: DSS’14, GVV, Haaften, Pelikaan 2

74: Alem, CHC, FC Engelen, RKVSC

75: Be Ready, Brakel, SAB, Woudrichem

76: ASH, DHV, Groote Lindt, TPO

81: De Zwerver, Raptim, SVS’65, SVW

83: Kozakken Boys 2, Peursum, Sleeuwijk, VVAC

86: Right’Oh, VCW, Wieldrecht, Zwaluwe

 

Inloggen op VoetbalRotterdam.nl

Voer onderstaand uw gegevens in

Maak een account aan

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.