FC IJsselmonde gaat het seizoen 2026/2027 in met een vrijwel volledig vernieuwde spelersgroep. De club heeft de selectie rond en voegt 35 nieuwe spelers toe aan de groep, nadat een groot deel van de eerdere selectie was vertrokken.
De samenstelling van de selectie kwam in de afgelopen periode tot stand onder leiding van het bestuur en de technische staf. Daarmee is een nieuwe fase aangebroken voor FC IJsselmonde, dat met een omvangrijke groep aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begint. In totaal telt de selectie nu 49 spelers.
De nieuwelingen komen van verschillende clubs, waaronder Overmaas, Maense, Spartaan’20, Rotterdam United, FC Dordrecht, Charlois, COAL, DVO’32, Neptunus-Schiebroek, RKAVV, Vitesse Delft en Selo. Met die brede instroom heeft FC IJsselmonde de invulling voor de nieuwe jaargang afgerond.
Voor de club betekent dat het begin van een seizoen met een nieuwe basis en een groot aantal nieuwe gezichten.







