FC Dordrecht voegt in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een extra oefenwedstrijd toe aan het programma. De ploeg speelt op zaterdag 18 juli op het terrein van Papendrecht tegen Lukail SC uit Qatar.
De ontmoeting wordt afgewerkt op Sportpark Slobbengors. De aftrap staat voorlopig gepland voor 14.30 uur, al is dat tijdstip nog niet definitief. Voor FC Dordrecht is het opnieuw een duel in aanloop naar het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie.
De Schapenkoppen begonnen de oefencampagne afgelopen weekend al met een overwinning. Het tweede elftal van Schalke 04 werd toen met 3-0 verslagen. Inmiddels werkt de club verder onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Paul Nuijten, die onlangs werd aangesteld na het vertrek van Dirk Kuyt.








