sv Poortugaal heeft zich gisteren geplaatst voor de finale van de districtsbeker West II. In de halve finale tegen FC ’s Gravenzande eindigde het duel na reguliere speeltijd in 2-2, waarna de beslissing via strafschoppen viel.
Vooraf werd stilgestaan bij het overlijden van oud-voorzitter en oud-secretaris Ria Lodder. Ook werd een moment van respect gehouden voor Jade Kops, oud-lid van de thuisclub. Daarna volgde een wedstrijd met kansen aan beide kanten. FC ’s Gravenzande ging vlak voor rust met een 1-0 voorsprong de kleedkamer in. In die eerste helft viel Steven Hamann uit met een zware blessure.
Na rust bracht Khalil Dahmani sv Poortugaal uit een corner langszij. In de 87e minuut kwam de thuisploeg opnieuw op voorsprong, maar in blessuretijd zorgde Morris de Hoog alsnog voor de 2-2. In de strafschoppenserie pakte Jeremy Rübe een hoofdrol met een redding, waarna Bradley El Idrissi de beslissende penalty benutte.
Op 13 mei om 20.00 uur speelt sv Poortugaal de finale tegen Spartaan’20 op het terrein van Heinenoord.








