M.S.V.’71 heeft zaterdag een zware uitnederlaag geleden tegen Steeds Hoger. De ploeg uit Maassluis ging met 6-1 onderuit en kon daarmee geen vervolg geven aan de eerdere overwinning op dezelfde tegenstander dit seizoen. Rody van Baalen maakte het enige doelpunt namens M.S.V.’71.
De wedstrijd kantelde al vroeg in het voordeel van de thuisploeg, die binnen twintig minuten tweemaal toesloeg. Nog voor rust kreeg M.S.V.’71 bovendien een nieuwe tegenvaller te verwerken toen aanvoerder Tom Vreugdenhil zich met een ogenschijnlijk ernstige blessure al binnen het halfuur moest laten vervangen.
Na de pauze hield doelman Bart Voskamp zijn ploeg in eerste instantie nog met enkele reddingen op de been, maar kort daarna viel alsnog de 3-0. Van Baalen bracht M.S.V.’71 daarna nog even dichterbij, maar veel langer bleef het daar niet bij. Steeds Hoger liep vervolgens verder uit naar 6-1.
Door de nederlaag blijft M.S.V.’71 achter de ploegen boven zich aanlopen in de stand.





