Drechtstreek heeft zaterdag weer eens drie punten gepakt. De ploeg van trainer John den Dunnen won, net als eerder dit seizoen, met 0-2 van Slikkerveer en komt daardoor op gelijke hoogte met de tegenstander op 36 punten.
De wedstrijd kende voor Drechtstreek een vervelende start, omdat spits Julian Kazen al vroeg geblesseerd uitviel. Mark Buijs kwam als vervanger binnen de lijnen. Halverwege de eerste helft viel alsnog de openingstreffer. Een hoekschop van Nigel de Deugd werd niet goed verwerkt, waarna Drechtstreek op 0-1 kwam. Voor rust werd Slikkerveer sterker, maar grote kansen leverde dat nauwelijks op.
Ook na de pauze bleef het duel in balans. Een treffer van Luca Gispen werd nog afgekeurd wegens buitenspel, maar in de 85e minuut viel de beslissing alsnog. Ralph van der Giessen kopte een voorzet van Levy Pijl binnen en bepaalde de eindstand op 0-2.
Drechtstreek staat nu vijfde. Met nog drie duels te gaan is de achterstand op nummer vier EBOH zes punten.








