SteDoCo werkt aan de selectie voor het seizoen 2026/2027 en meldt het vertrek van doelman Joeri Legemaate. Daartegenover staat de komst van Mees en Dirk Homoet. In beide gevallen doet de derdedivisist zaken met USV Hercules, dat eveneens op dit niveau uitkomt.
Mees Homoet komt over als centrale verdediger. Zijn broer Dirk versterkt de ploeg als vleugelspeler en is inzetbaar aan beide kanten van het veld. Met de komst van de broers haalt SteDoCo nieuwe spelers binnen voor de komende jaargang.
Legemaate bewandelt de omgekeerde weg en maakt de overstap naar USV Hercules. De doelman is komend seizoen in Utrecht te zien. Met deze mutaties krijgt de selectie van SteDoCo verder vorm richting het nieuwe seizoen, waarbij de club zowel afscheid neemt als gericht versterkt.








Rody van Hemert
Van wie neemt Stedoco nu afscheid in deze?
VoetbalRotterdam?