Luke Corver is per direct weer aangesloten bij de selectie van DVV ’09. De speler zou oorspronkelijk pas volgend seizoen terugkeren bij de club, maar na een dispensatieverzoek wegens verhuizing heeft de KNVB deze week goedkeuring verleend. Daardoor is Corver direct speelgerechtigd voor categorie A en kan hij het restant van het seizoen voor DVV ’09 uitkomen.
De club spreekt via de eigen kanalen de wens uit dat Corver veel succes en plezier beleeft in zijn hernieuwde periode bij de selectie.
Sportief gezien wacht DVV ’09 een druk programma. Komend weekend speelt het eerste elftal een oefenwedstrijd, uit tegen RVVH (aanvang 14.30 uur), terwijl het tweede elftal thuis aantreedt tegen SHO 3 in competitieverband. Beide teams staan momenteel bovenaan in hun tweede klasse.
In de daaropvolgende speelronde staan voor beide elftallen thuiswedstrijden op het programma: DVV ’09 1 ontvangt Walcheren en DVV ’09 2 neemt het op tegen OVV.









Wat leuk Luke succes bij je club