Heel even leek het erop, dat er een vroegtijdig einde zou komen, aan het huwelijk tussen BVCB en hoofdtrainer Ralph Kalkman. Enige onrust binnen de club, ingegeven door bestuurlijke perikelen leidde er toe dat Kalkman openlijk aangaf niet verder te gaan, als het huidige bestuur niet zou blijven zitten. Nadat tijdens de ALV van maandag jl. het voltallige bestuur met overweldigende meerderheid werd gekozen, gaf Kalkman afgelopen donderdag zijn ja-woord voor een langer verblijf van minimaal twee jaar.
Nu de roerige tijd binnen BVCB achter de rug is, kan er weer vooruit worden gekeken, met een gezonde blik op de toekomst. Eén van de eerste acties, was het gesprek tussen hoofdtrainer Ralph Kalkman en een afvaardiging van het bestuur onder leiding van de herkozen voorzitter Ronald Helder. Wat dat betreft was de coach uit Heinenoord tot aan de ALV klip en klaar: “Mocht het zo zijn dat Helder niet meer aan kan blijven, als de voorzitter van deze mooie club, dan ben ik ook weg. In de anderhalf jaar dat ik nu bij BVCB ben, heb ik te maken met normale, integere mensen. Het nakomen van afspraken is hier nog heel normaal, iets wat in deze tijd niet altijd en overal vanzelfsprekend is”.
Zo ver kwam het (voor beiden) gelukkig niet. Immers Kalkman heeft zijn hart verpand aan de Hoekse club en wilde maar al te graag blijven. Omdat de liefde wederzijds is, was het gesprek over het langer aanblijven van de trainer, die bezig is aan zijn tweede seizoen in Bergschenhoek, feitelijk een formaliteit. Wel enigszins bijzonder is dat het contract voor onbepaalde tijd niet met één, maar met twee jaar is verlengd. Iets wat niet altijd de gewoonte is bij BVCB. Het is wel een teken van wederzijds vertrouwen en een opmaat tot het verder bouwen aan de eersteklasser.
Met de twee jaar kiest Kalkman voor duidelijkheid en rust, ook voor zichzelf. Het moge duidelijk zijn dat er diverse clubs al hengelden naar de gunsten van de gewilde trainer. De winterstop gaat de 47jarige trainer benutten om tot rust te komen en tijd besteden aan zijn gezin. Op 3 januari gaat het balletje weer rollen tijdens de Nieuwjaarswedstrijd, waarna een week later het trainingskamp in Sevilla wacht. Op 17 januari hervat BVCB de competitie met een thuiswedstrijd. Tegenstander is Heinenoord, de vorige club van Kalkman.









Lees meer: https://www.voetbalrotterdam.nl/2025/12/bvcb-en-ralph-kalkman-verder-op-ingeslagen-weg/?fsp_sid=41133
Lees meer: https://www.voetbalrotterdam.nl/2025/12/bvcb-en-ralph-kalkman-verder-op-ingeslagen-weg/?fsp_sid=41134
Lees meer: https://www.voetbalrotterdam.nl/2025/12/bvcb-en-ralph-kalkman-verder-op-ingeslagen-weg/?fsp_sid=41135
Mooi dat hij verder gaat bij deze mooie club
Ria-Arie Peetoom van der Steen
Hele goede keuze!!
Gefeliciteerd
Gefeliciteerd Ralph en BVCB!
Gefeliciteerd BCVB en Ralph veel succes
Club en Ralph gefeliciteerd beiden
Gefeliciteerd
Juiste man op de juiste plaats.
Goede eerste prioriteit gesteld door het bestuur.