Op zaterdag 1 november ging de reis deze keer naar TSC uit Oosterhout, een ploeg die vorig seizoen nog op de zondag speelde. Dus weer een tegenstander waar nog niet eerder tegen was gevoetbald. Sportpark De Warande is een prachtige locatie met een nog mooiere kantine, maar het hoofdveld was helaas van mindere kwaliteit. Aan de andere kant van de kantine lag juist een schitterend kunstgrasveld, maar helaas werd daarop niet gespeeld.
Met Delano van der Velde als vervanger van de geblesseerde Jarno van der Laan floot scheidsrechter De Zwarte om 14.30 uur de wedstrijd in gang. De eerste goal voor DVV viel al snel en was een cadeautje van de keeper: een terugspeelbal werd tegen de voet van Joran Maliepaard aangeschoten – 0–1. Beide teams probeerden te voetballen, maar op het slechte veld viel dat niet mee.
Na iets meer dan een kwartier kreeg Jens Mastenbroek de bal van de andere kant aangespeeld. Met een nette actie zette hij zijn tegenstander opzij, maar zijn schot ging helaas voorlangs. In de 22e minuut volgde een vrije trap van Joeri Boshoven aan de rechterkant, halverwege de helft van TSC. Zijn indraaiende bal richting de vijfmeterlijn werd door Pepijn van der Wulp, in samenwerking met een verdediger, binnengekopt – 0–2.
Een paar minuten later de eerste goede aanval van TSC: over de linkerkant volgde een lage voorzet, de aanvoerder schoot in, maar Joeri kon erger voorkomen en werkte de bal achter. Uit de daaropvolgende corner werd er hoog over gekopt. Na bijna een half uur een prachtige aanval over de rechterkant van TSC: de rechtsachter zette zelf de aanval op en kreeg de bal terug bij de achterlijn. Zijn voorzet bereikte de aanvoerder, die van elf meter doelman Hanenberg passeerde – 1–2.
Twee minuten later kon DVV de voorsprong alweer uitbreiden naar 1–3: hetzelfde recept als bij de 0–2. Een vrije trap van Joeri van de rechterkant (randje zestien meter) werd ditmaal door Jurgen van Bergen binnengekopt.
In de 36e minuut nog een kans: een kopbal van Joeri na een voorzet van Joran vanaf rechts. Die bal had een beter lot verdiend, maar ging helaas naast. Tot de rust gebeurde er weinig meer. Er waren goede intenties, maar weinig venijn in de aanvallen van beide teams.
Na rust kwam TSC feller uit de kleedkamer. De Dirkslanders kwamen in het eerste kwartier nauwelijks van de eigen helft, maar echte kansen leverde dat niet op. Daarna kwam DVV weer eens in de zestien van TSC, maar Joran schoot de vrije schietkans vanaf de rand zestien net over. Rond de 80e minuut lieten de Dirkslanders eindelijk weer iets aanvallends zien. De naar links uitgeweken Jurgen soleerde naar de achterlijn, waarna via Yannick Lugthart en Joran een mooie combinatie volgde. Joran schoot vanaf een meter of elf op doel, maar de keeper pareerde zijn poging knap – slechts een corner resteerde.
In de blessuretijd nog een kans voor DVV: na een snel genomen vrije trap combineerden de Dirkslanders zich door de zestien van TSC, maar de vrije schietkans vloog hoog over (in Oosterhout zijn ze die bal waarschijnlijk nog aan het zoeken).
De tweede helft was voetballend ondermaats, maar de inzet en strijdlust waren er wél. De verdediging, onder leiding van doelman Hanenberg, stond als een huis en gaf weinig tot niets weg. TSC probeerde het wel, maar kon het de Dirkslanders niet echt lastig maken. Na vijf minuten blessuretijd floot de keurig leidende scheidsrechter De Zwarte af: weer drie punten in de tas!








