Het was een zogenaamde ‘zespuntenwedstrijd’ tegen Spartaan’20 in Rotterdam. Zwervers begon sterk aan de wedstrijd en wist binnen twee minuten te scoren. Het was Agbor Eyongakpa die de score opende. Nog geen twee minuten later maakte Spartaan alweer de 1-1, wat tevens de ruststand was.
In de tweede helft wist Spartaan de voorsprong uit te bouwen naar 3-1. Zwervers ging daarna ‘alles of niets’ spelen en bracht in de 83e minuut de spanning terug, toen Gil Vandamme met een snoeihard schot de 3-2 binnenschoot.
Zwervers kreeg in de slotfase nog enkele corners, waarbij ook keeper Yordi Godijn mee naar voren ging. Bij een van die corners probeerde een speler van Spartaan vanaf eigen helft de bal in het verlaten doel te schieten, maar zijn poging ging naast.
Eindstand: 3-2 voor Spartaan’20. De ploeg van Marco Jalink zal zaterdag a.s. thuis tegen Neptunus-Schiebroek moeten winnen om de aansluiting niet helemaal te verliezen. De aanvang op sportpark Couwenhoek is om 14.00 uur.









Lees meer: https://www.voetbalrotterdam.nl/2025/11/cvv-zwervers-onderuit-bij-spartaan20/?fsp_sid=38323
Lees meer: https://www.voetbalrotterdam.nl/2025/11/cvv-zwervers-onderuit-bij-spartaan20/?fsp_sid=38324