Feyenoord heeft vanochtend op Varkenoord met 1-2 verloren van FC Dordrecht. Het besloten duel begon om 11:30 uur. Ondanks veel balbezit kwamen de Rotterdammers pas in de slotfase tot echte kansen. Door interlandverplichtingen ontbraken veel basisspelers. Alleen Ahmedhodzic, Smal en Steijn stonden aan de aftrap.
Dordrecht begon sterker en kwam na een corner van oud-Feyenoorder Sem Valk op voorsprong. Feyenoord kreeg via Tengstedt en Steijn wel kansen, maar bleef slordig in de afronding. Na rust voerden de Rotterdammers de druk op, maar Dordrecht profiteerde opnieuw uit een omschakeling en maakte er 0-2 van.
Shaqueel van Persie bracht Feyenoord nog terug met een kopgoal uit een voorzet van Borges, maar verder kwamen de Rotterdammers niet.
Opstelling Feyenoord
Bijlow; Tabiri, Ahmedhodzic, Plug, Gardenier; Smal, De Koning, Steijn; Borges, Tengstedt, Delianidis.
Wissels Feyenoord
Berger, ‘T Zand, Valente, Van Persie, Ringeling, Ka, Boerhout, Aserie, Agboluaje.
Scoreverloop
35′ | 0-1 | Valk
64′ | 0-2 | Pynadath
80′ | 1-2 | Van Persie








