Rhoon speelde zaterdag haar eerste echte wedstrijd na de voorbereiding. Het was de eerste wedstrijd in de district bekerpoule. De Albrandswaarders mochten daarvoor naar Den Bommel.
Het jonge enthousiaste team had er direct zin in, hetgeen resulteerde in een supersnelle goal na 1,5 minuut. Kian Kroep wist de slimme steekbal van Levi Koster tot goal te promoveren. Echt lang kon het team er niet van profiteren want 4 minuten later had den Bommel de stand alweer gelijk getrokken. Met fris combinatievoetbal dicteerde Rhoon het spel, maar moest op haar hoede blijven voor het opportunistische spel van de ploeg uit Goerree Overflakkee.
Na de rust had Rhoon het even wat lastiger maar gedurende de tweede helft trok Rhoon het initiatief weer naar zich toe. In de laatste 20 minuten haalde Rhoon daarmee ook de beloning op. Uit twee stilstaande spelmomenten wisten Gabri de Rover en good old Bart Driesse te scoren en de wedstrijd op slot te gooien. Ook hier was beide keren Levi Koster de aangever.
Zaterdag zal Westlandia de volgende bekertegenstander zijn op Sportpart de Omloop.









Lees meer: https://tinyurl.com/22mpjcj4