De competitie gaat voor een deel van de verenigingen dit weekend weer beginnen, dus in principe wekelijks op vrijdag een verwachting wat voor weer het in het weekend zal zijn. Na de hitte van de afgelopen week ziet alles er voor het komend weekend een stuk aangenamer uit voor de spelers.
Komende avond en nacht is het droog. Het koelt af naar 17 graden.
Morgen begint de dag met bewolking, maar vooral in de middag breekt ook af en toe de zon door. De matige wind waait uit het noorden en het wordt rond de 22 graden maximaal.
In de nacht naar zondag koelt het af naar 13 graden.
Zondag is het wisselend bewolkt en het blijft op de meeste plaatsen droog. De wind waait opnieuw uit het noorden en is matig van kracht. In de middag schommelt de maximum temperatuur rond de 21 graden.
In de nacht naar maandag koelt af naar 15 graden.
Het blijft maandag droog met zonnige perioden, die worden afgewisseld met wolkenvelden. De wind is zwak tot matig en komt uit het noordoosten. Met 24 à 25 graden wordt het weer iets warmer.
Dinsdag kan het in de middag rond de 26 graden worden en net als de voorgaande dagen blijft het vrijwel overal droog. De zwakke tot matige wind waait uit het noordoosten.
Vanaf woensdag iets minder warm met een toenemende kans op een lokale bui, maar veel neerslag wordt er voorlopig niet verwacht.
Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Zondag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl








