Voetbalvereniging DCV heeft met ingang van het nieuwe seizoen Michel van Wattum en Leonie Mulder benoemd als gezamenlijk hoofd van de jeugdopleiding. Met deze aanstelling kiest de club voor een combinatie van ervaring, clubbinding en een duidelijke visie op jeugdontwikkeling.
Van Wattum, voormalig hoofdjeugdopleiding van VV Spirit, brengt jarenlange ervaring en organisatorische kwaliteiten mee. Hij ziet in DCV volop potentie: “De warmte van deze club voel je direct. We gaan komend seizoen gebruiken om structuur aan te brengen en het beleid verder te versterken.”
Leonie Mulder is al jaren actief binnen DCV als speelster van Vrouwen 1 en hoofdtrainster van de JO13-1. Daarnaast werkt zij als sociaal werkster bij Feyenoord. “Tijdens mijn eerste gesprek met Michel bleek al snel dat we dezelfde ideeën hebben over jeugdontwikkeling,” aldus Mulder.
Het bestuur van DCV spreekt het volle vertrouwen uit in het nieuwe duo: “Met Michel en Leonie bouwen we aan een toekomstbestendige jeugdopleiding. We wensen hen veel succes en plezier in hun nieuwe rol.”