O.V.V. heeft dit weekend prima zaken gedaan in de strijd om de 3e periode. Het reeds gedegradeerde Hermes-DVS wordt met een 6-0 nederlaag naar huis gestuurd. Directe concurrenten verloren hun duel, waardoor het elftal van Ronard Venekamp volgende week bij winst zeker is van een na-competitie plaats voor promotie!
Het O.V.V. elftal gaat vanaf de aftrap vol voor de winst. Er wordt met veel druk naar voren gespeeld en na een klein kwartier spelen is het uitblinker Stefan Reintjes die voor de openingstreffer zorgt. 1-0 Snel hierna scoort de diep gestuurde Brandon Taylor de 2-0 en lijkt de Schiedamse opponent te worden overlopen. Toch houdt Hermes DVS nog knap stand en moet O.V.V. keeper Gino Harreman een aantal keren handelend optreden bij diverse omschakelmomenten. Als vlak voor de rust Rowen Bronwasser de 3-0 aantekent is het verzet van de Schiedamse opponent gebroken.
Direct na rust schiet Patrick Struijk een vrije trap uitgekiend binnen 4-0 en zorgt Pascal van Hulst met 2 treffers voor een 6-0 tussenstand. Met nog een half uur op de klok wordt aan een monsterscore gedacht, maar de Hermes-DVS keeper behoed zijn elftal , met een aantal fraaie reddingen, voor een verdere blamage.
Door dit resultaat en de uitslagen op de andere velden kan O.V.V. volgende week, het toetje dat na-competitie heet zomaar gaan veroveren! Het zou een prestatie van formaat zijn!!
Volgende week wacht de ontknoping in Rotterdam op Sportpark de Venhoeve als er aangetreden moet worden tegen Zwarte Pijl. Zaterdag 24 mei Zwarte Pijl – O.V.V. Prinsenlaan 991