VV Pernis heeft er vanaf komend seizoen twee ervaren krachten bij. De selectie van de club zal namelijk worden versterkt door Koen Morssink (31) en Niels Versteege (35). Koen is een ervaren en ambitieuze keeper die z’n hele jeugd tot aan het eerste elftal bij VV Oude Maas heeft gespeeld. Na een tussenjaar bij WCR keerde hij terug naar Oude Maas dat toen fuseerde tot SV Poortugaal. Na vier jaar Poortugaal kwam Koen terecht bij Meeuwenplaat, waar hij kennismaakte met de nieuwe hoofdtrainer van VV Pernis, Wesley van Gils.
Die samenwerking wordt nu doorgezet bij VV Pernis. Koen is mede vanwege zijn ervaring een welkome aanvulling op de selectie en bovendien is hij er klaar voor om de concurrentiestrijd aan te gaan.
Niels Versteege is geen onbekende naam in de regio en heeft bij clubs als Barendrecht (3 jaar), Zwaluwen (1 jaar), Poortugaal (11 jaar) en Meeuwenplaat (3 jaar) gevoetbald. Niels is een absolute winnaar en kan op elke aanvallende positie uit de voeten. ”Ondanks interesse van andere clubs heeft hij ervoor gekozen om met onze dorpsclub komend seizoen iets bijzonders neer te gaan zetten en met al zijn ervaring kan hij hier zeker een goede bijdrage aan leveren. Wij zijn als VV Pernis superblij met deze twee ervaren krachten en hebben er vertrouwen in dat zij een goede toevoeging zijn in de huidige groep spelers.”
OVERSCHRIJVINGEN








