Jordy Kool en Tomislav Smoljan keren terug naar hun oude nest. De afgelopen twee jaar kozen zij voor een avontuur bij Heinenoord om zich verder te ontwikkelen, en dat is zeker gelukt. Met hun belangrijke bijdragen werden ze kampioen met Heinenoord 2, wat promotie naar de reserve 1e klasse opleverde.
“Toen we Rhoon verlieten, zagen we daar weinig ontwikkelingsmogelijkheden. Heinenoord bood ons die wél, al hadden we persoonlijk op meer gehoopt. Helaas bleef het bij de eersteklasser Heinenoord bij een paar trainingen en oefenwedstrijden met het eerste, omdat de concurrentie daar enorm hoog lag.”
De terugkeer naar Rhoon voelt als een logische stap. “We hebben goede verhalen gehoord van Mitch Fransen en Tom den Boer over de nieuwe trainer Stanley Husen. Na een gesprek met leden van de TC en de nieuwe technische staf voelden wij veel vertrouwen in onze verdere ontwikkeling bij het eerste elftal. En hoe mooi is het dat we dit kunnen doen bij de club waar we zijn opgegroeid!” aldus Jordy en Tomislav.






