Vrijdagavond om 20:00 uur ontvangt FC Dordrecht Jong Ajax in het M-Scores Stadion voor speelronde 33 van de Keuken Kampioen Divisie. Na het nipte verlies bij ADO Den Haag (2-1) wil de ploeg van Melvin Boel zich thuis herstellen, waar de Schapekoppen al weken ongeslagen zijn. Met een bijna uitverkocht stadion en de steun van het publiek wil aanvoerder Jari Schuurman – inmiddels goed voor zeven goals dit seizoen – het verschil maken.
Jong Ajax verkeert in zwaar weer. De Amsterdammers verloren hun laatste vijf duels en staan zestiende. Toch is de onderlinge balans licht in hun voordeel. De vorige ontmoeting in Dordrecht eindigde echter in een 4-0 zege voor de thuisploeg.
Let op Julian Rijkhoff bij Jong Ajax (9 goals) en recordman Schuurman, die tegen geen enkele tegenstander vaker beslissend was. Scheidsrechter is opnieuw Luuk Timmer. De wedstrijd is live te volgen via ESPN 3 en X.