De R.V.&A.V. Sparta kan melden dat Max Hoornweg en Giorginio Dieterich volgend seizoen zullen uitkomen voor de 1e selectie.
Max Hoornweg is geen onbekende binnen de Spartafamilie. Als cricketer en voetballer heeft hij al een lange staat van dienst als Spartaan. De aanvaller komt in het huidige seizoen uit voor het 2e elftal maar heeft aangegeven de ambitie weer te hebben om op selectie niveau te gaan voetballen.
De 24 jarige Giorginio Dieterich speelt momenteel nog bij SVS Capelle en kan zowel op het middenveld als in de verdediging ingezet worden. In het verleden heeft Giorginio ook voor Alexandria’66, FC Den Bosch en Spartaan’20 gespeeld. Giorginio heeft de ambitie om op een hoger niveau zijn voetballende kwaliteiten verder te ontwikkelen en hiermee een positieve bijdrage te leveren aan de Spartaanse selectie.






