Oud-Beijerland heeft op sportcomplex “Olympia” geen revanche kunnen nemen voor de eerder in het seizoen geleden 4-1 nederlaag. Ook vandaag trok de Bode Packaging-formatie van trainer Barry Schipper, na een 0-2 ruststand, met 1-4 aan het kortste eind.
De thuisploeg maakte het zichzelf niet gemakkelijk. In de warming-up zag het eerst nog Kevin Troost afhaken en na amper 4 minuten kreeg het ook al de eerste tegentreffer te verwerken. Na een snelle actie van Calvin Vermaas over de vleugel, wist OSV-doelman Nick van den Hoek de voorzet weliswaar nog wel te beroeren, maar wist Kay Berghout de bal van dichtbij wel in het doel te schieten: 0-1. Voor de beide doelen gebeurde er in de eerste helft lange tijd weinig. Maar in de slotfase veranderde dat. Nadat de OSV-doelman de snelle Calvin Vermaas nog van een doelpunt wist af te houden, was het uit de toegekende hoekschop wel raak. In een onoverzichtelijke situatie was het David Stoffels die de bal over de OSV-doellijn wist te krijgen: 0-2.
In de tweede helft wilde de thuisploeg wel op zoek naar de aansluitingstreffer, maar zag in de 53e min. arbiter Ju naar de stip wijzen, na een inglijdende actie van de OSV-doelman. Desi Sanderse liet deze kans niet onbenut: 0-3. De thuisploeg leek zich vervolgens neer te leggen bij de komende nederlaag en zag na een aantal doorgevoerde wissels de bezoekers al snel uitlopen. Uit een voorzet van Sjoerd van der Pers was het Calvin Vermaas, die van dichtbij voor de 0-4 tekende. Kort hierna was het Dave de Koning, die na een fraaie pass van Joey de Graaf nog de 1-4 wist te scoren, maar meer zat er tegen een gretig Strijen niet meer in deze middag.
Op zaterdag 5 april a.s. ontvangt OSV op sportcomplex “Olympia” streekgenoot ZBVH, dat bij GOZ met een 1-4 zege de punten wist mee te nemen. Strijen gaat op bezoek bij WCR, dat de punten (3-1) bij Gravendeel moest achter laten. Meeuwenplaat, dat als koploper bij Zwartewaal met 4-1 onderuit ging, gaat op bezoek bij mede-koploper Gravendeel. SC Botlek, dat met 0-2 bij Rozenburg wist te winnen, gaat naar Zwartewaal, terwijl Rozenburg thuis GHVV’13, dat met 0-3 won bij Hekelingen, zal ontvangen.
OSV Oud-Beijerland – Strijen 1-4 (0-2): 5. Kay Berghout 0-1; 45. David Stoffels 0-2; 54. Desi Sanderse 0-3 pen.; 68. Calvin Vermaas 0-4; 70. Dave de Koning 1-4.
OSV Oud-Beijerland: Nick van den Hoek – Lars Bijl (65. Joris Krijger), Roel de Vroed (65. Richy Wahlbrinck), Yaromir van Maaren en Calvin van Beijeren (65. Maarten Dominik) – Dave de Koning, Ryan Langenberg (46. Steijn van Zomeren), Sjors Looij en Joey de Graaf (77. Lars Stolk) – Renzo Dolk en Jelte Wijma.
Strijen: Sem Kerkhof – Koen van Eekelen (79. Jay Loen), Romik van Driel, Jeffrey Molema en Dico Cabout – Desi Sanderse (79. Guido van den Berg), Kay Berghout en Floris de Graaf (66. Thijmen van Heeswijk) – David Stoffels (66. Thomas Meijer), Jeroen van Dam (46. Sjoerd van der Pers) en Calvin Vermaas.
De prima leidende arbiter Erik Ju uit Rotterdam toonde in het sportieve duel de gele kaart aan de OSV-spelers Sjors Looij en Roel de Vroed en aan de Strijen- spelers Desi Sanderse en Koen van Eekelen.








