Op een frisse zondag stond de wedstrijd in de Derde Divisie B tussen TOGB en SV Meerssen op het programma. TOGB wist met een solide optreden drie belangrijke punten binnen te slepen. Dankzij doelpunten van Daley Uythof en Figo Eijgenraam leidde de formatie van Jonathan Jonk halverwege. In de tweede helft hield TOGB de controle en stuurde het de formatie van Erik van der Leur met een 2-0 nederlaag terug naar Limburg.
Sterk
De thuisploeg begon sterk en zette al vroeg druk op de verdediging van SV Meerssen. In de 13e minuut leek TOGB op voorsprong te komen toen Railey Martijn een corner binnenkopte. De treffer werd geannuleerd vanwege duwen in het strafschopgebied.
Openingstreffer
De verdiende openingstreffer viel uiteindelijk in de 32e minuut. Daley Uythof was het eindstation van een flotte TOGB-aanval en zette TOGB op een 1-0 voorsprong. Nog voor rust werd de marge verdubbeld. In de 43e minuut reageerde Figo Eijgenraam alert op een rebound, na een inzet van Max le Fèvre, en tikte de 2-0 binnen.
Slordig
In de tweede helft werd het spel slordiger van beide kanten. Er waren weinig grote kansen voor beide doelen, maar TOGB kreeg wel de beste mogelijkheden via Leroy Zwarteveld en Mo el Yacoubi op de 3-0. Door geconcentreerd verdedigen wist de thuisploeg de bezoekers van een treffer te houden. De 2-0 stand die halverwege al op het scorebord stond, bleef staan tot het laatste fluitsignaal, waarmee TOGB drie belangrijke punten bijschreef aan haar totaal.
Droogte
Door de zege van vandaag maakte TOGB een einde aan een periode zonder overwinning. De overwinning op SV Meerssen betekende de eerste overwinning sinds 30 november 2024. Toen werd de laatste driepunter genoteerd toen werd OJC Rosmalen met 3-2 verslagen.
Ondanks de nederlaag blijft SV Meerssen koploper in de tweede periode. Volgende week wacht een cruciale wedstrijd voor de equipe van Van der Leur tegen Kozakken Boys. Bij een overwinning kan Meerssen de tweede periodetitel veiligstellen.
Voor TOGB staat aankomende zondag een uitwedstrijd tegen Goes op het programma. De ploeg van Jonk zal de goede lijn door willen trekken en met opnieuw drie punten huiswaarts willen keren.