De tweede achtereenvolgende uitwedstrijd bracht SSS zaterdag naar Etten-Leur om aan te treden tegen nummer 12 van de ranglijst Internos. De thuiswedstrijd werd door SSS nog verloren, dus ging SSS met een tas vol revanchegevoelens richting Brabant.
In een wat later erg rommelige en slordige wedstrijd zou blijken waren de echte kansen vandaag op één hand te tellen. Mogelijkheden waren er wel. Internos was de eerste die er één van miste. Een vrije trap met een flinke stuit er in werd door keeper Ti-Jey Bins over de lat getikt. Even later leek het, van een afstand, of SSS een strafschop tegen zou krijgen, maar de scheidsrechter zag hier gelukkig niets in. Het spel, met veel lange ballen, werd er niet veel beter op.
In de 36e minuut zorgde een vrije trap van Feni Bileti voor een scrimmage in het vijf meter gebied, maar het laatste tikje kon niet worden gegeven. In de 38e minuut leek SSS op voorsprong te komen maar de goal van Tim van Zetten werd door de grensrechter onterecht afgevlagd wegens buitenspel. Een minuutje later leek Edison Warner de goal op zijn schoen te hebben maar zijn schot ging hoog over. Ook Ernesto Figueria Comojo viel dit lot nog voor rust ten deel.
Na de rust leek Antonie Robalo Monteiro door de verdediging van Internos heen te zijn, maar hij kon helaas niet tot een goal komen. Later in de wedstrijd een soortgelijke mogelijkheid, waarbij hij in de 16 meter werd aangetikt. Monteiro bleef ternauwernood overeind om de kans wellicht te verzilveren, waardoor de scheids niet voor een strafschop zou fluiten. De kans leverde echter geen goal op. In de 72e minuut moest Internos met 10 man verder doordat een speler zijn tweede gele kaart van de middag ontving. SSS leek daarvan te profiteren, maar een kopbal van Dennis den Haan ging net naast de paal.
Zo’n 10 minuten voor tijd kreeg SSS het deksel op de neus. Een mooi genomen vrije trap van Internos op zo’n 35 meter van het doel viel tot ieders verbazing achter keeper Bins en het net. Zo stond SSS plotseling achter waar de supporters zich al hadden verzoend met een gelijkspel, omdat er deze middag niet veel meer in zat. Een slotoffensief leverde nog een kans voor de mee opgekomen Niels Huizer op die hoog over schot. Ook Roy van Raam wist er geen gelijkspel van te maken. Zijn kiezelharde schot en kopbal leidde niet tot het gewenste resultaat.
Zo beleefde SSS een zeer teleurstellende middag. De koppen zullen echter weer snel omhoog moeten want zaterdag 8 februari komt de nieuwe koploper DVV ’09 op bezoek. Geen gemakkelijke opgave, al wist SSS eerder dit seizoen toenmalig koploper Prinsenland ook pootje te lichten. Dat is ook waar SSS toe in staat is.
LANDELIJK
EERSTE KLASSE
TWEEDE KLASSE
DERDE KLASSE
- Derde Klasse E
- Derde Klasse F
- Derde Klasse G
- Derde Klasse H (Zuid 1)
- Derde Klasse I (Zuid 1)
- Derde Klasse J (Zuid 1)
- Derde Klasse K (Zuid 1)
VIERDE KLASSE
- Vierde Klasse A
- Vierde Klasse B
- Vierde Klasse B (Zuid 1)
- Vierde Klasse C
- Vierde Klasse D
- Vierde Klasse D (Zuid 1)
- Vierde Klasse E
- Vierde Klasse E (Zuid 1)
VIJFDE KLASSE
- Vijfde Klasse A
- Vijfde Klasse B
- Vijfde Klasse B (Zuid 1)
- Vijfde Klasse C
- Vijfde Klasse D
- Vijfde Klasse D (Zuid 1)
- Vijfde Klasse E
ZONDAGVOETBAL