FC Vlotbrug heeft het contract van keeperstrainer Frans Bredius verlengd. De ervaren trainer blijft daarmee ook komend seizoen verantwoordelijk voor de begeleiding en ontwikkeling van de doelmannen binnen de club.
Bredius, die al meerdere jaren actief is in de regio en bij Vlotbrug, wordt geroemd om zijn deskundigheid en toewijding. “Ik ben blij dat ik mijn werk bij deze mooie club kan voortzetten. We hebben een sterke groep keepers en ik kijk ernaar uit om samen verder te bouwen,” aldus Bredius.
Komend seizoen zal hij zich verder verdiepen in het verkleinen van de aansluiting van jeugdkeepers richting het selectieniveau. Hiermee wil FC Vlotbrug de doorstroming binnen de club verbeteren en jonge talentvolle keepers beter voorbereiden op het niveau van het eerste elftal.
De technische commissie van FC Vlotbrug is tevreden met de verlenging: “Frans speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van onze keepers. Zijn ervaring en passie voor het vak maken hem een waardevolle kracht binnen onze staf.”
Met deze contractverlenging zet FC Vlotbrug in op continuïteit en verdere groei binnen de technische staf.
Feliz Frans Bredius