Alejandro Platero Bustos zal na dit seizoen afscheid nemen van ASWH. De 21-jarige doelman, die eerder actief was bij FC Dordrecht, Dubbeldam en Oranje Wit, is op zoek naar een nieuwe uitdaging waar hij meer speeltijd kan krijgen.
Platero Bustos, die de afgelopen twee seizoenen fungeerde als stand-in voor eerste keeper Jeffrey Verkerk, maakt de overstap vanuit ASWH Onder 23 naar de selectie van de Ambachtse derdedivisionist. Hoewel hij waardevolle ervaring heeft opgedaan bij ASWH, wil de Dordtenaar zich verder ontwikkelen en zicht krijgen op een basisplaats.
Platero Bustos licht zijn keuze toe: “Na twee seizoenen in de eerste selectie ben ik toe aan een nieuwe uitdaging. Als keeper wil je spelen, en ik denk dat een nieuwe omgeving mij goed zal doen. Bij ASWH is er qua speeltijd, los van beker- en oefenwedstrijden, minder perspectief, dus ben ik op zoek naar een nieuwe uitdaging.”
https://dccd.life/RCTI