Het complex van Steeds Hooger krijgt de komende periode een flinke opknapbeurt. De zaterdag vierdeklasser, die twee jaar geleden het complex an Leonidas betrok, krijgt een derde kunstgrasveld. Ook zal in de zomer van 2025 de vernieuwbouw klaar zijn waardoor Steeds Hoger er weer lang tegenaan kan.
Steeds Hooger meldt op haar website: ‘De club groeit en bloeit. In de zomer van 2022, het moment dat we zijn verhuisd van de Kanaalweg naar onze nieuwe locatie aan het Erasmuspad hadden we 530 actieve leden. Inmiddels is ons ledenaantal gegroeid naar 820 leden en is de verwachting dat we met het vullen van de voetbalpiramide – jeugd tot en met Onder19 – een verdere groei gaan doormaken. Afgelopen zomer heeft het bestuur de gemeente gevraagd naar de mogelijkheid voor de aanleg van een 3e kunstgrasveld.
Met als onderbouwing dat we een verenging zijn die het verdient, heeft de wethouder de middelen beschikbaar gesteld om komende zomer op de plek van veld 2 een 3e kunstgrasveld met ledverlichting aan te leggen. Supermooi nieuws en een fantastisch Sinterklaascadeau.’